Предложете Въдица за Тролинг

Подфорум за начинаещите риболовци, които тепърва навлизат в необятните пространства на риболова.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
BigFishing
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 7:50 pm

Предложете Въдица за Тролинг

Мнение от BigFishing »

Здравейте

Може ли да ми препоръчате някаква хубава марка въдица за влачене предимно за сом искам някаква хубава пръчка , макара и влакно .
Аватар
tamihal
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1872
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 9:01 pm
Местоположение: ХAРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Предложете Въдица за Тролинг

Мнение от tamihal »

http://www.fishermanbg.com/index.php?ro ... &blog_id=8" onclick="window.open(this.href);return false;
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ogj
новобранец
новобранец
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 7:28 pm
Местоположение: София

Re: Предложете Въдица за Тролинг

Мнение от ogj »

В Магазин Капитан Хоок -" Okuma" и" Savagear" има модели специализирани за тролинг с много прилични цени и качество.
прави каквото, трябва пък да става каквото ще.
BigFishing
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 7:50 pm

Re: Предложете Въдица за Тролинг

Мнение от BigFishing »

Да но ако може да ми препоръчате някакъв модел който е издражлив за по големи риби
MASTER YODA
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 12:29 am

Re: Предложете Въдица за Тролинг

Мнение от MASTER YODA »

BigFishing написа:Да но ако може да ми препоръчате някакъв модел който е издражлив за по големи риби
E нали колегата Tamihal, ти е предложил....по здраво от това, здраве му кажи- 90 кила сом.
Друг е въпроса, ако ти идва висока цената. Но уасабито е здрав колец, а и Ариеца не е за пренебрегване, щом е удържал звяра. :D
Нека силата бъде с вас...завинаги.

Изображение Изображение
BigFishing
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 7:50 pm

Re: Предложете Въдица за Тролинг

Мнение от BigFishing »

MASTER YODA написа:
BigFishing написа:Да но ако може да ми препоръчате някакъв модел който е издражлив за по големи риби
E нали колегата Tamihal, ти е предложил....по здраво от това, здраве му кажи- 90 кила сом.
Друг е въпроса, ако ти идва висока цената. Но уасабито е здрав колец, а и Ариеца не е за пренебрегване, щом е удържал звяра. :D

Исках да кажа някой друг да предложи някакъв друг модел на дали това е най доброто.А за цената неми идва скъпо напротив тази макара струва 67лв дали ще е надежна за толкова малко пари ? Бюджета който мога да отделя е 300 400лв за марака и пръчка .
Angelcho12345
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 17, 2016 12:43 pm

Re: Предложете Въдица за Тролинг

Мнение от Angelcho12345 »

https://www.fishing-market.com/shop/Ugl ... ing-2.18-m може ли мнение за тази въдица като акция и дължина дали е подходяща за тролинг на сом ...също ако може и други предложения ооло тази цена
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси и съвети при ловенето на риба”