Спининг пръчка и макара

Подфорум за начинаещите риболовци, които тепърва навлизат в необятните пространства на риболова.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Bat Milcho
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Апр 21, 2016 9:22 pm

Спининг пръчка и макара

Мнение от Bat Milcho »

Здравейте.От няколко месеца живея в Канада,бих искал да започна да практикувам риболов на спининг.Моля препоръчай те ми такъми за сладководен спинингов риболов,на където и да погледнеш реки и езера :fishing11: Става въпрос за риболов от брегът,предимно щука и други по малки хищни риби.Цената не е от значение,по-важно е удоволствието!!Благодаря ви.
palerider
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Мар 14, 2016 12:54 pm

Re: Спининг пръчка и макара

Мнение от palerider »

Колега няма какво да се мъчиш - направо намери Maranzika/дано не бъркам ника/ - Маранциката и му пиши на лични. Той се премести да живее в Канада и ще ти помогне. Он има 30 хил светлинни години опит в спининга и няма начин да не е проучил вече местната флора, фауна и рибна популация.

Наслука !
Аватар
maranzika
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1502
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 7:10 pm
Местоположение: Монреал(Канада)

Re: Спининг пръчка и макара

Мнение от maranzika »

palerider написа:Колега няма какво да се мъчиш - направо намери Maranzika/дано не бъркам ника/ - Маранциката и му пиши на лични. Той се премести да живее в Канада и ще ти помогне. Он има 30 хил светлинни години опит в спининга и няма начин да не е проучил вече местната флора, фауна и рибна популация.

Наслука !
Хахаха.Абе не са чак толкова много годините.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз му писах ЛС на колегата ,но и аз като него съм бос все още по тукашният риболов.Взех си пръчка Shimano Convergence CVS-C70MH2B . За под 100$ и мисля че като за първи стъпки ще върши работа тук.Даже в събота я сефтосах с 5 щукички под килото.. :D
Изображение
palerider
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Мар 14, 2016 12:54 pm

Re: Спининг пръчка и макара

Мнение от palerider »

Бе бос-чак пък нали е щука и пъстърва - не са вегетарианци я. Виж местните марки такъми Eagle Claw, Penn, Lews та дори и Quantum. Имат доста добри попадения- Bass Pro Shops цепят мрака откъм разнообразие. Дано имаш наблизо . Като знам как си тачат природата сигурно има повече риба из езерата отколкото камъчета по дъното.
Айде наслука !
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси и съвети при ловенето на риба”