Лодки за захранка

Подфорум за начинаещите риболовци, които тепърва навлизат в необятните пространства на риболова.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
redji83
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Яну 17, 2014 5:42 pm

Лодки за захранка

Мнение от redji83 »

Искам да попитам ако някои е ползвал от китаиските лодки за захранка които са около 200,250лв далиси заслужават тъикато финансово съм огарничен и немога даси позволя по скъпа
Аватар
vasko8008
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Окт 27, 2010 10:20 am
Местоположение: Варна

Re: Лодки за захранка

Мнение от vasko8008 »

Заслужават си, ама да ги купиш на детето да си играе в някой шадраван без вълни и вятър. Виждал съм ги в деиствие. За нищо не стават
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Лодки за захранка

Мнение от delio-haidutin »

ако имаш в предвид тези дето са със кош,НЕ си хаби парите.не им знам колко е обхвата им ,но при малко по-силен вятър ,не могат да ги вкарват,бръмчи като ярмомелка и коша се вдига рязко и изхвърля монтажа при което има условие за оплитане.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
boresf
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Мар 30, 2015 6:55 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Лодки за захранка

Мнение от boresf »

Тези, които ги продават в Алиекспес-а за по 70-90 долара - недей!
Имам 2 броя (едната още непускана на вода) - малко вятър да има и си дотам. С триста зора разпъва 40-50 метра (толкова ще си ги хвърлиш и от ръка).....
Виж, имам още една китайска, с GPS, сонар и тем подобни - вече върши перфектна работа, но цената й е х15 .
redji83
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Яну 17, 2014 5:42 pm

Re: Лодки за захранка

Мнение от redji83 »

Благодаря за вашето мнение за вмомента ще мятам ракетата но рано или късно ще имам такава придобивка защото върши идеялна работа мои колега има билгарка зглабяна в Русе ама сие бая кинти хилядарка
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Лодки за захранка

Мнение от delio-haidutin »

redji83 написа:Благодаря за вашето мнение за вмомента ще мятам ракетата но рано или късно ще имам такава придобивка защото върши идеялна работа мои колега има билгарка зглабяна в Русе ама сие бая кинти хилядарка
а ако е на "ТУШЕ" ,даже са доста над 1000-дарка.иначе що-годе ставащите лодки там някъде вървят 800-1100 + лв
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси и съвети при ловенето на риба”