Препоръка за макари Ryobi 3000

Аватар
jordanpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 810
Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 2:04 pm

Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от jordanpetkov »

Ще купувам нова макара, държа да е на Ryobi размер 3000.
Гледах няколко модела на Ryobi 3000, няма да ги изброявам всичките, едните с червяк други без, с фрезована дръжка и без..................
Бюджета е без значение, ще се ползва за тролинг, и спининг, препоръчайте ми най доброто от Ryobi 3000?
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1125
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от rap66 »

jordanpetkov написа:....ще се ползва за тролинг, и спининг.. ?
Това ми звучи като "ще се ползва за оране, и на писта, понякога за разходка" :D
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от bobo_33333 »

Макара Ryobi ZAUBER CR 4000 -за тролинг
има резервни мач шпули за спининг ако се ползва

Изображение

Изображение


Ryobi Slam не става
Аз там съм пораснал...
Аватар
jordanpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 810
Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 2:04 pm

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от jordanpetkov »

rap66 написа:
jordanpetkov написа:....ще се ползва за тролинг, и спининг.. ?
Това ми звучи като "ще се ползва за оране, и на писта, понякога за разходка" :D
Проблем ли е за една макара да се ползва за тролинг, и спининг, че не съм наясно?
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от bobopeli »

jordanpetkov написа: Проблем ли е за една макара да се ползва за тролинг, и спининг, че не съм наясно?
За тролинга ясно,на спининг какви риби мислиш да ловиш?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
bushido1964
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 9:07 pm

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от bushido1964 »

Аз бих препоръчал Ryobi Zauber 4000 отколкото 3000,но старата версия(имам три такива).Много колеги не са доволни от новите модели на тази марка.Както и при всички други стоки, и тук качеството пада с всяка следваща година.
Аватар
jordanpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 810
Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 2:04 pm

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от jordanpetkov »

bobopeli написа:
jordanpetkov написа: Проблем ли е за една макара да се ползва за тролинг, и спининг, че не съм наясно?
За тролинга ясно,на спининг какви риби мислиш да ловиш?
Бяла, щука, кустур, в гърция, баракуда, лефер, паламуд, кефал, и каквото се закачи друго на воблера?
pdimitrof
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2018 7:06 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от pdimitrof »

bushido1964 написа:Аз бих препоръчал Ryobi Zauber 4000 отколкото 3000,но старата версия(имам три такива).Много колеги не са доволни от новите модели на тази марка.Както и при всички други стоки, и тук качеството пада с всяка следваща година.
...изразяващо се в :roll: Перфектна макара ! Само за тролинг не съм я използвал защото не го практикувам. Най-добрата в бюджетният диапазон ! Та колегата ако сподели в какво се изразява пада на качеството ще е много интересно !
Limanov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 326
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 1:22 pm
Местоположение: Варна

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от Limanov »

Zauber CR 3000 другите модели не ги гледай :)
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от bobopeli »

jordanpetkov написа: Бяла, щука, кустур, в гърция, баракуда, лефер, паламуд, кефал, и каквото се закачи друго на воблера?
Ryobi Zauber 3000 ще ти върши работа,с костурите ще е малко тегаво,ама малко.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от bobo_33333 »

pdimitrof написа:
bushido1964 написа:Аз бих препоръчал Ryobi Zauber 4000 отколкото 3000,но старата версия(имам три такива).Много колеги не са доволни от новите модели на тази марка.Както и при всички други стоки, и тук качеството пада с всяка следваща година.
...изразяващо се в :roll: Перфектна макара ! Само за тролинг не съм я използвал защото не го практикувам. Най-добрата в бюджетният диапазон ! Та колегата ако сподели в какво се изразява пада на качеството ще е много интересно !
Влагане на по ефтини матеряли ,за сметка на поскъпването-по голяма печалба
Във всяко едно производство е така,не само на макарите
виж ко ядем
Аз там съм пораснал...
pdimitrof
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2018 7:06 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от pdimitrof »

bobo_33333 написа:
pdimitrof написа:
bushido1964 написа:Аз бих препоръчал Ryobi Zauber 4000 отколкото 3000,но старата версия(имам три такива).Много колеги не са доволни от новите модели на тази марка.Както и при всички други стоки, и тук качеството пада с всяка следваща година.
...изразяващо се в :roll: Перфектна макара ! Само за тролинг не съм я използвал защото не го практикувам. Най-добрата в бюджетният диапазон ! Та колегата ако сподели в какво се изразява пада на качеството ще е много интересно !
Влагане на по ефтини матеряли ,за сметка на поскъпването-по голяма печалба
Във всяко едно производство е така,не само на макарите
виж ко ядем
А според мене е Тц, втора година е натоварвам доста !Но не мисля да навлизам в безмислено безкрайни спорове.А може и да е така, както пишеш, но за лапкането запомни - НЕ Е ВАЖНО КАКВО ВЛИЗА В УСТАТА, А КАКВО ИЗЛИЗА ОТ НЕЯ :!:
Аре пожелавам ти да скубеш много рибоци !
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от bobo_33333 »

втора година е натоварвам доста !Но не мисля да навлизам в безмислено безкрайни спорове.А може и да е така, както пишеш, но за лапкането запомни - НЕ Е ВАЖНО КАКВО ВЛИЗА В УСТАТА, А КАКВО ИЗЛИЗА ОТ НЕЯ :!:
Само не разбрах какво е натоварваш,устата ли
Ако говорим за макари ,става въпрос за една макара марка и модел ,едни и същи от преди години и такава произведена по скоро и съответно цената
Ако си отварял,частите не съвпадат и някой са заменени с пластмаси или др материяли
От двете не мойш събра една
Да не говорим за смяна на производител
ДАМ например Германия, Унгария ,КИТАЙ
Ай наслука
Аз там съм пораснал...
Аватар
jordanpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 810
Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 2:04 pm

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от jordanpetkov »

Спрях се на Ryobi Zauber колебая се между 4000 или 3000 ?
Стария Zauber или новия , с фрезована дръжка или с чупещата, ей тука се омотах, и само това ме спира за сега, кажете кой е по добре да взема?
И като ги гледам в онлаин магазините нови мноОго големи разлики в цените за един и същи модел, да не би да има някакви ментета?
pdimitrof
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2018 7:06 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Препоръка за макари Ryobi 3000

Мнение от pdimitrof »

bobo_33333 написа:
втора година е натоварвам доста !Но не мисля да навлизам в безмислено безкрайни спорове.А може и да е така, както пишеш, но за лапкането запомни - НЕ Е ВАЖНО КАКВО ВЛИЗА В УСТАТА, А КАКВО ИЗЛИЗА ОТ НЕЯ :!:
Само не разбрах какво е натоварваш,устата ли
Ако говорим за макари ,става въпрос за една макара марка и модел ,едни и същи от преди години и такава произведена по скоро и съответно цената
Ако си отварял,частите не съвпадат и някой са заменени с пластмаси или др материяли
От двете не мойш събра една
Да не говорим за смяна на производител
ДАМ например Германия, Унгария ,КИТАЙ
Ай наслука
1. Нищо не разбрах от поста. И аз пия ама се старая когато пиша, да пия по-малко!
2. Натоварване със спинингов щукоулов през първата година и тежки фидер хранилки през втората, да видя аджеба какво и е качеството!
3. Никъде по-горе, не съм правил сравнение с новия и стария Заубер! ПОПИТАХ ЕВЕНТУАЛНО ЗА ПРОБЛЕМИ НА НОВИЯТ ЗАУБЕР ОТ ЧИСТО ЛЮБОПИТСТВО !
4. Старият Заубер го ДАДОХ за обслужване на Осмата година за сифте!
5. Ходя за риба ПОЧТИ всеки ден не, че съм голям рибар ама все пак / направи си сметка, колко и как натоварвам макарите !
6. Не отварям макари и не ме интересува нищо - ЗА ТАЗИ РАБОТА СИ ИМА ХОРА ! Като не ми хареса нещо заминава в казана!
7. Иначе ме боли ку.а, къде, какво е произведено !
Последно промяна от pdimitrof на Съб Ное 03, 2018 8:31 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”