Моля за мнение за спининг макара

Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Моля за мнение за спининг макара

Мнение от robber_79 »

:lol: :lol: :lol:
Аватар
radogagov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 354
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 9:59 pm
Местоположение: Габрово / Ловеч

Re: Моля за мнение за спининг макара

Мнение от radogagov »

N.i.k.o.l.a написа:
radogagov написа:
но рибите средно ще са до 5-6 кг
Може да направим един съвместен излет, че досега не съм хващал средно такива риби на спининг :D Добре си се ориентирал към сома, щуката и тролинга. Съмнявам се за кустур и бяла, особено на джиг тази въдица да ти свърши работа. Както колегата ти обясни по-горе с един такъм няма да стане :)
Не се изразих правилно. Имах в предвид, че а рибите ще са от порядъка на 2-4 кг. и до 5-6кг макс., но друг е въпроса ако се закачи някое по-голямо сомче. Иначе каква комбинация от прът и макара ще ми предложите.
Ползвай си спининга със здраве и най-вече да ловиш риби с него. Както ти написах смятам, че за сом, щука и тролинг ще ти свърши работа, защото е мощна. Макара ти сам си избери, според възможностите и предпочитанията ти. Хубаво е първо да я повръткаш и да видиш дали се балансира добре с пръчката. Във форума си има тема за макарите http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=119&t=45497, поразгледай и прочети из подраздел "спининг" или в другия форум. Също така по прочети и за джиг риболова, за да ти станат нещата по-ясни. Има разлика дали ще ловиш от лодка или от брега. За костур и бяла на силикон от брега бих ти препоръчал нещо с дължина над 2,40-2,50м и акция 5-25гр, екстрафаст :) Ето ти нещо за четене: http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=119&t=55522
Изображение Изображение Изображение
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Моля за мнение за спининг макара

Мнение от bobo_33333 »

Pissiskmum написа:Преди всичко темата беше в грешен раздел.
Какво те накара да се спреш точно на това изделие?
:lol: :lol: :lol:
И грешната година
Аз там съм пораснал...
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”