Коя лодка е по-добра???????????

kefeto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 234
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 6:09 pm

Коя лодка е по-добра???????????

Мнение от kefeto »

Здравейте колеги!!!
Тъй като ми омръзна да обикалям по брега на нашето мило черноморие и от всякъде да те посрещат пазачи с думите "тук риболова е забранен", реших да си закупя лодка -"надуваема с твърдо дъно", но и тук се появиха проблемите от сорта, каква дължина, каква марка, с какво дъно и т.н., затова моля за най-добри съвети за подходяща лодка за риболов, пускането на която ще става от бряг без колесар. Транспортирането на лодката ще се извършва на покрива на автомобил с багажник.
Моля за конкретни предложения за марка и модел(нови и втора употреба), подходящи за морски риболов.
Предварително благодаря на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!
b_6tuka
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 2:39 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Коя лодка е по-добра???????????

Мнение от b_6tuka »

http://forum.fishing-mania.com/viewforum.php?f=47" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; Един каяк би покрил поставените до тук изисквания.
gogata1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Юни 03, 2010 10:08 am
Местоположение: Burgas

Re: Коя лодка е по-добра???????????

Мнение от gogata1 »

Зависи какви пари си готов да дадеш колега . По добрия избор е алуминиево дъно . Моята лодка е 3.20, обаче дъното е дървено. Зависи и колко екипаж ще имаш 3,20 става за двама но не повече, на мен лично ми е тесничко когато сме двама в нея.Колкото по голяма толкова по добре .
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Коя лодка е по-добра???????????

Мнение от bobo_33333 »

Със сигурност ,трябва лодка над 3м,поне 3,20/3,30м
За дъното -алуминиево е за предпочитане ,но и дървено не е зле-ако се варди с едно килимче-да не се драска...
За носенето-трудно е ,но с едни колелца -няма да е проблем или поне аз сега мисля да залепя още едни дръжки като на Колибрито-ОТЗАД НА БАЛОНИТЕ,че като нося за дъската се плъзга малко като има лед :D

Изображение

Земах си от Илиянци Надуваема лодка Line Winder CD 2,90м и съм доволен,като за нова лодка :D
Тапите отзад на балоните и тези гуми дето е хваната дъската за балоните са бели-така,че няма да се нагряват много в жегата

Изображение
Аз там съм пораснал...
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”