Мнение за фидер "пръчка"

Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Korekom »

Миналата седмица си купих SIWEIDA SKYLINE FEEDER 30G-90G-3.90M http://fishingshop-pike.com/index.php?r ... ct_id=1697" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow и е на два риболова вече! Доволен съм от покупката - на Siweida имам още 1 болонеза и телескоп с водачи от евтините.
Уловът от двата риболова беше предимно червеноперка и платика 200-300гр - това кълве на Копринка над стената на плажа в момента. И двата пъти доста силен вятър но си ги засичам и вадя рибите без проблем. По-приятно е от ваденето на риба с хеви фидера.
Много приятна и лека въдица! На нея пише карбон+композит но май е предимно композит - черна, гладка и без блясък. На сглобките отвътре бланката не е гладка а на надлъжни линии
Ползвах я с бейтрънър 4000 от хеви фидера ми, най-лекия връх и метални кошнички 20гр. Ето я в действие:
Изображение Изображение
Взех й фидер макара 3000 с преден аванс, влакно 0,20 тубертини потъващо. Утре живот и здраве ще я пробвам с новата макара!
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от kevlar »

защо си разменил 4000 с модел 3000,не е ли твърде малък за 3.90M?
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Korekom »

Пробвах днес макарата но на мач и съм доволен. Не вадих фидера че много треви и не ми се рискуваха монтажи/кошнички.
Слагам 3000 за да олекне въдицата - байтрънъра е прекалено тежък и ще го ползвам пак на хевито. 3000 става и за мач и за фидер и ще я съвместявам с двете шпули.
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от kevlar »

Korekom написа:Пробвах днес макарата но на мач и съм доволен. Не вадих фидера че много треви и не ми се рискуваха монтажи/кошнички.
Слагам 3000 за да олекне въдицата - байтрънъра е прекалено тежък и ще го ползвам пак на хевито. 3000 става и за мач и за фидер и ще я съвместявам с двете шпули.
ако използваш същата макара и за спининг си велик!!!
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”