Мнение за фидер "пръчка"

Admirala
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 8:38 pm

Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Admirala »

Здравейте, някой от Вас ползвал ли е SKYLINE FEEDER 60G-120G-3.90M на SIWEIDA?

Какво Ви е мнението за тази пръчка? :fishing3:
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от kevlar »

Къде я гледаш колега,може ли линк?
И аз започнах да се чудя за 3,90м пръчка,ама ще видим
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Admirala
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 8:38 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Admirala »

kevlar написа:Къде я гледаш колега,може ли линк?
И аз започнах да се чудя за 3,90м пръчка,ама ще видим
Заповядай колега: http://fishingshop-pike.com/index.php?r ... ct_id=1700" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от kevlar »

За тази цена ми се вижда добре,на 3,90м и 285гр
Само първият водач не ми харесва.че е с две крачета захванат,но не е болка за умиране,иска пазене.
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
asen77
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Май 21, 2013 7:58 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от asen77 »

Зависи за какви риби ще го ползваш.Имам MIFINE със същата акция и дължина от 7-8г..Опита ми показва че е подходящ за по голями риби шаран,пасърви,мрени.Ползвал съм го и на море на дъно също се предствя добре.Не се справя добре с дребна риба червеноперка платика и др..Работата на фидера идва от върхъ винаги може да си купиш по чувствителни върхове.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от chirusa_bg »

Коя точно работа идва от върха?
За съжаление колега, от описанието в сайта става ясно само, че продавача никаква представа какво продава. Дано някой я е ползвал и даде реслно мнение.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
asen77
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Май 21, 2013 7:58 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от asen77 »

Цялата колега.Фидера стандартно се слага на две колчета перпендикулярно на водата.Второто колче обикновено е след третото коляно затова и идва работата от върхът. На посочения фидер върховете са 60-90-120г.Ако някой има такъв да дае мнение.
kRaikkonen
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пон Юли 31, 2006 9:49 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от kRaikkonen »

asen77 написа:.Второто колче обикновено е след третото коляно затова и идва работата от върхът. .
Колега дай някаква снимка, че това не го разбрах къде точно се слага второто колче ? Някъде близо до върха ли ? Така няма ли да провисне въдицата по средата ?
Изображение
Admirala
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 8:38 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Admirala »

asen77 написа:Зависи за какви риби ще го ползваш.Имам MIFINE със същата акция и дължина от 7-8г..Опита ми показва че е подходящ за по голями риби шаран,пасърви,мрени.Ползвал съм го и на море на дъно също се предствя добре.Не се справя добре с дребна риба червеноперка платика и др..Работата на фидера идва от върхъ винаги може да си купиш по чувствителни върхове.
А с акция 30-90 ще мога ли да я ползвам за платики и каракуди, също така и за шарани? :)
asen77
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Май 21, 2013 7:58 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от asen77 »

Admirala написа:
asen77 написа:Зависи за какви риби ще го ползваш.Имам MIFINE със същата акция и дължина от 7-8г..Опита ми показва че е подходящ за по голями риби шаран,пасърви,мрени.Ползвал съм го и на море на дъно също се предствя добре.Не се справя добре с дребна риба червеноперка платика и др..Работата на фидера идва от върхъ винаги може да си купиш по чувствителни върхове.
А с акция 30-90 ще мога ли да я ползвам за платики и каракуди, също така и за шарани? :)
Според мен тази акция е по добра. Не съм виждал посочената пръчка магазина в Софйя го затвориха
Admirala
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 8:38 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Admirala »

chirusa_bg написа:Коя точно работа идва от върха?
За съжаление колега, от описанието в сайта става ясно само, че продавача никаква представа какво продава. Дано някой я е ползвал и даде реслно мнение.
Да, прав си. От описанието не може да се разбере нищо. :fishing4:

asen77 написа:
Admirala написа:
asen77 написа:Зависи за какви риби ще го ползваш.Имам MIFINE със същата акция и дължина от 7-8г..Опита ми показва че е подходящ за по голями риби шаран,пасърви,мрени.Ползвал съм го и на море на дъно също се предствя добре.Не се справя добре с дребна риба червеноперка платика и др..Работата на фидера идва от върхъ винаги може да си купиш по чувствителни върхове.
А с акция 30-90 ще мога ли да я ползвам за платики и каракуди, също така и за шарани? :)
Според мен тази акция е по добра. Не съм виждал посочената пръчка магазина в Софйя го затвориха
И аз мисля, че тази акция е по-добра. Това е лошо :)
asen77
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Май 21, 2013 7:58 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от asen77 »

В сладководния раздел има подраздел за риболов на фидер :fishing1:
Admirala
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 8:38 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Admirala »

asen77 написа:В сладководния раздел има подраздел за риболов на фидер :fishing1:
Знам колега, благодаря! :fishing6:
Admirala
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 8:38 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Admirala »

Някаква макара можете ли да ми препоръчате за фидер? :)
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Мнение за фидер "пръчка"

Мнение от Port_Royal »

Admirala написа:Някаква макара можете ли да ми препоръчате за фидер? :)
Ми то може по принцип,но не си споменал колко е тавана като цена,че то има макари от 10лв. до 1.... :)
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”