Пръчки

Аватар
Димитър Янчев Гечев
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Дек 12, 2013 4:10 pm

Пръчки

Мнение от Димитър Янчев Гечев »

Здравейте мисля да закупя от въпросните пръчки 3 броя...някой използвал ли е някоя от пръчките и какви са му впечатленията ? Вярно за тези пари няма какво да очаквам но поне няма да ми се свиди ще ги ползвам на река с по големи олова . :fishing3:

http://www.nasluka-shop.com/vdici/prchk ... surf-2-70m" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.filstar.com/bg/%D0%9F%D1%80% ... .Stick/86/" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Пръчки

Мнение от antivik »

Имам я втората на 3 метра. Много яка, много тежка, много твърда /но па при тази акция.../, много евтина - та ако не си капризен и претенциозен, ако я държиш на стойка и не ти е труден транспорта - става. Между другото на един излет връз нея мина 1 фолксваген комби, размина се само с 1 огънат водач - най-големия.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
flex
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Пет Мар 16, 2012 2:01 pm
Местоположение: Русе

Re: Пръчки

Мнение от flex »

Колега, която да избереш според мен няма да има голямо значение. Филстара е с къса дръжка, но пък можеш да я избереш с по-голяма дължина особено, ако ловиш на река. Първата пръчка BREAM SURF със сигурност ще ти е по-удобна за хамалски замятания :fishing2:
Аватар
Димитър Янчев Гечев
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Дек 12, 2013 4:10 pm

Re: Пръчки

Мнение от Димитър Янчев Гечев »

flex написа:Колега, която да избереш според мен няма да има голямо значение. Филстара е с къса дръжка, но пък можеш да я избереш с по-голяма дължина особено, ако ловиш на река. Първата пръчка BREAM SURF със сигурност ще ти е по-удобна за хамалски замятания :fishing2:
Мда колега съгласен съм транспортната дължина малко ме притеснява ...най-добре тази на 3 части според мен..
Аватар
hkoko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 140
Регистриран на: Нед Май 15, 2011 11:30 am

Re: Пръчки

Мнение от hkoko »

От пръчките на втория линк имам 3 броя на 3.30 на 7-8 риболова нямат нито одраскано нито ударено по тях.Ако решиш мога да ти пратя и трите за 40 лева.
направи каквото трябва пък да става каквото ще
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Пръчки

Мнение от delio-haidutin »

имам подобна като от първия линк от "рибоко",но на 3,60,ползвам я за захранване със ракета ,пък след това и за дънарка .доста си е грубичка ,но за тези пари ,толкова. :wink:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
Димитър Янчев Гечев
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Дек 12, 2013 4:10 pm

Re: Пръчки

Мнение от Димитър Янчев Гечев »

delio-haidutin написа:имам подобна като от първия линк от "рибоко",но на 3,60,ползвам я за захранване със ракета ,пък след това и за дънарка .доста си е грубичка ,но за тези пари ,толкова. :wink:
Благодаря колега на мен точно такава пръчка ми трябва днес я държах в ръцете си стегната пръчка и лека..перфектна само че 3.00 метра
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”