Внимание измамници!!!!!!!!

Заключено
totoribo
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Ное 05, 2016 11:15 am

Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от totoribo »

Приятели!Искам да ви предупредя за не не се набутате като мен!Поръчах и от тия мошеници http://www.fishermanbg.com/index.php?route=common/home от електронния им магазин така наречения ,,Фишерман" силиконови примамки после ми се обадиха,че една я нямало а другите от поръчката ги имало.Викам им пратете ми ги без нея.Днес са ми пратили вместо тях някаква измислена въдица като е написана същата сума която беше поръчката за силиконките.Това си е 100%тов опит за измама.Добре че пратката им я поисках с опция преглед на което малко негодуваха но се наложи да плащам 10лв куриерски услуги за нищо.....Така,че приятели внимавайте с тия некоректни са отвсякъде!!!!!!!
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от oneillbgm »

Регистрира се във форума само за да ни кажеш това?!? Да не би ти да си измамник или нещо от сорта на трол? Би ли показал касовите ордери.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от bobopeli »

Съмнява ме точно тия да са измамници :D По скоро са омотали пратките кое за кого :D
Случва се често,особено по родните ''електронни магазини''

Трябвало е да им звънеш :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от lusienn »

Бай Сашо го познавам,магазина му е в Княжево.

Вносител е на такъми,тика,йо-зури примамки,

Едва ли точно той ще е измамник.

С такива кокошкарски поръчки.

Има момчета при него,виждал съм в магазина
Подготвени пратки за пращаме,може да се е объркала някоя,та звънни и щи пратят правилната.
То верно че ти е първо мнение,та се успокой.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
totoribo
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Ное 05, 2016 11:15 am

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от totoribo »

Що бай ти Сашо например не обърка да ми прати 10бона ми такива все се объркват за наша сметка?Това точно са тарикатщини от които си правят парите по нечестен начин.Знаете ли колко хора си плащат като уж им е объркана поръчката и им минават номерата!Вносител ,невносител от такива нелоялни търгаши по-далеч а който не вярва може да се пробва с някоя поръчка там!
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от bobopeli »

totoribo написа:...................................................................................................
Пич сбъркали са,както казва колегата :D :
lusienn написа:звънни и щи пратят правилната.
То верно че ти е първо мнение,та се успокой.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Sorcerer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 11:12 am
Местоположение: Бургас

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от Sorcerer »

totoribo написа:...Това точно са тарикатщини от които си правят парите по нечестен начин.Знаете ли колко хора си плащат като уж им е объркана поръчката и им минават номерата!Вносител ,невносител от такива нелоялни търгаши по-далеч а който не вярва може да се пробва с някоя поръчка там!
Искаш да кажеш, че Сашо е в комбина с ЕКОНТ и си делкат кинтите от отказаните поръчки ли ...или ще реализира печалба от това , че ти е дал въдица, вместо силикони...Приеми , че е човешко да се греши и не се вкарвай в излишни филми...
Тези телефони, къде ги имате, не са само за селфита , а и за разговори- позвъни на хората , разберете се, аман от нерваци в тая държава... всеки тропа , всеки припира, всеки плаши другия...
asn
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Сря Юни 17, 2015 11:58 am
Местоположение: Габрово

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от asn »

Ако не му възстановят непредвидения разход от тази тяхна грешка си е прав човека и е добре, че пише.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от antivik »

Нещооо....май е писано първо сигнално :? . То и при мен се е случвало грешка, верно, не беше свързана с риболов, а с доста по-скъпа стока/фото обектив/ . Та вместо тоз де го исках ми бяха пратили друг вид, но за това я има опцията за преглед. Па и както е казал някой над мен, "Телефоните не са само за селфита" :wink: :idea: . Веднага върнах поръчката, издръчах 1-2 телефоня и си получих търсената стока, само този път без плащане по транспорта и доставката и всичко си се нареди :P .
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от lozzy.68 »

Явно, Колегата е афектиран първосигнално.Мисля,че е станала ,неумишлена грешка и всичко, ще си дойде на местото.По принцип, често стават грешки при този начин на пазаруване!Аз самия бях,потърпевш, от друг саит ,ноо,,,,,има си и минимален процент риск! Успеех и наслука! :D :drinkers:
totoribo
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Ное 05, 2016 11:15 am

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от totoribo »

Моля да изтриете темата от магазина ми се обадиха и оправихме недоразумeнието.Получих си поръчката.Всичко е както трябва.
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от Каба Тоньо »

Е кому беше нужно тва цялото нещо....да беше им звъннал преди да правиш регистрации и да обясняваш как са те измамили.
nikko281281
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 964
Регистриран на: Нед Юли 04, 2010 8:46 pm

Re: Внимание измамници!!!!!!!!

Мнение от nikko281281 »

Казана дума,хвърлен камък! Трябваше ли първо да плюеш,преди да опиташ да се разбереш с хората.Нямаше да трябва и да плащаш за да върнеш грешната доставка....Само ако беше звъннал от офиса на Еконт :(
Стават грешки. А сега пусни тема-супер коректни търговци. хахахаххахаххаха :lol:
Заключено

Обратно към “Отзиви за продукти”