Избор на въдица

PValkov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Юни 29, 2017 4:18 pm

Избор на въдица

Мнение от PValkov »

Здравейте, нищо не разбирам от риболов и реших да се допитам до вас, а после и до някой магазин
Искам да нарпавя подарък въдица за риболов на паламуд от лодка. Знам че трябва да е доста здрава и читава като цяло :D
И макара ако може да препоръчате.

Ще съм ви благодарен за съветите :)

Баща ми ще има рожден ден и той е запален рибар и разбирач. Не искам да се изложа. Скоро като си орпавят мотора на лодката пак ще влизат в морето за риба.
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Избор на въдица

Мнение от lozzy.68 »

Сега,ще започнат едни препоръки,мнения,спор,локуми и т.н. !!!Щом като ,баща ти е запален рибар и разбирач,най-добре е той да си избере ,,подаръка,, а ти ще финансираш !!! :wink: Така и той ще е доволен и ти !!!Поздрави и наслука !!! :drinkers:
PValkov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Юни 29, 2017 4:18 pm

Re: Избор на въдица

Мнение от PValkov »

Е идеята е да го изненадаме. Четох четох и харесах Абу Гарсия Вендета кастинг 2.74 метра акция 15-40гр
Сега за макари ще чета :D
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Избор на въдица

Мнение от ianimar »

зд.колега според мен е най добре да прецениш какви пари си готов да дадеш за подаръка,и след това в най добре заредения магазин един ваулчер,и бащати ще решава какво да си вземе за спомен от теб.
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Избор на въдица

Мнение от garfield_90 »

PValkov написа:Е идеята е да го изненадаме. Четох четох и харесах Абу Гарсия Вендета кастинг 2.74 метра акция 15-40гр
Сега за макари ще чета :D
Още от наименованието си в грешка. Тази въдица е за замятане от брега с тази дължина.Търси нещо от 1.80 до 2.40. Това е моя съвет. Вече за акциите, могат да ти помогнат други колеги, понеже не съм запознат много много с морски риболов особено на спининг. Лека вечер и даноуцелиш перфектния подарък :)
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1125
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Избор на въдица

Мнение от rap66 »

Дължината ( 2.70) и акцията си ги улучил (40-45-50). Теглото също е понодимо - 173 гр. Но водачите ако не са неръждаеми, е възможно след 2 сезона да им изпопадат ринговете. Освен това баща ти дали е хареса кастингова макара
PValkov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Юни 29, 2017 4:18 pm

Re: Избор на въдица

Мнение от PValkov »

rap66 написа:Дължината ( 2.70) и акцията си ги улучил (40-45-50). Теглото също е понодимо - 173 гр. Но водачите ако не са неръждаеми, е възможно след 2 сезона да им изпопадат ринговете. Освен това баща ти дали е хареса кастингова макара
Мисля че така ловят паламуда с кастингова по-професионално :D от това което изчетох
Но си купи една скъпа скоро и се счупи бързо, и сега си взе някакъв китайски комплект
Публикувай отговор

Обратно към “Отзиви за продукти”