Бих се зарадвал на .....

Тук можете да пожелаете въвеждането на стоки, които не намирате в магазина
Аватар
dako71
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1311
Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 3:14 am
Местоположение: Фидер отбор Пирдоп
Обратна връзка:

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от dako71 »

Сега се сетих :D И цикади търся на реални цени. :wink:
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от Andrey_76 »

Това за онлайн плащането ще е супер карти , paypal и тн. И побързайте с магазина че то аз инвестирам зимата :lol: .
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
Osi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 336
Регистриран на: Пон Фев 02, 2009 7:16 pm

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от Osi »

Аз бих се зарадвал:
- на повече риби във водоемите;
- по-грижовно отношение към природата и водоемите;
- по-голямо разнообразие на UL-спининг такъмчета, тояжки тук-там има, но макаретата са мЛого кът;
- малки размери офсетни куки на Оунър № 4,6,8,10 и т.н., може и друга Японска марка.
Има и други неща които биха ме зарадвали, но засега стига да не прекаляваме с желанията и целите. :D
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от AL KAPONE »

Аз пък бих се радвал да се освежи дизайна на сайта, магазинът да се поддържа редовно! Да не се случват проблеми с галерията и форума... Все такива малки мечти :D
Относно желаните продукти нямам претенция, но ще бъда приятно изненадан ако има възможност Buy Back
Примерно купувам пръчка за 200 кинта, работя с нея един сезон и ако желая да си купя по висок клас - връщам и доплащам. Така ще се отвори възможност за друг желаещ после да я купи примерно за 100 кинта - и при всяко превъртане ще си има процент за магазина.
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
BogdanSim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 11:18 pm
Местоположение: София

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от BogdanSim »

AL KAPONE написа:Аз пък бих се радвал да се освежи дизайна на сайта, магазинът да се поддържа редовно! Да не се случват проблеми с галерията и форума... Все такива малки мечти :D
Относно желаните продукти нямам претенция, но ще бъда приятно изненадан ако има възможност Buy Back
Примерно купувам пръчка за 200 кинта, работя с нея един сезон и ако желая да си купя по висок клас - връщам и доплащам. Така ще се отвори възможност за друг желаещ после да я купи примерно за 100 кинта - и при всяко превъртане ще си има процент за магазина.
Много добра идея . :smt023 Магазина също е добро решение . С радост ще си купувам от него . Не искам да пълня гушите на търговците с техните безбожни надценки .Бих се зарадвал , когато влезна в сайта , да мога да чета всички теми , а не да има бели , зелени , червени и не знам си какви групи.Това между другото. Знам , че е дискутирано достатъчно , но това ми е мечтата , сайта да бъде както беше преди. :wink:
Ако искате да разсмеете Бог - разкажете му плановете си.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от barutchiata © »

Би било добре да има и всякакви дреболии, куки, олова, плувки, вирбели и захранки например.
живко георгиев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 5:29 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от живко георгиев »

fixxer написа:много се радвам че има отзиви, още преди офицялно да съм обявил старта на онлайн магазина на naRiba.com. Наистина ще се опитам да направя всичко възможно да направя асортимента от продукти по желание на риболовците.

Живко: Относно надутите цени и т.н. (явно визираш частните обяви) - цените в магазина ще са като всички други цени на дребно в магазините, а относно отстъпките ще бъдете доста изненадани :wink:

дай боже да е така . мисля че ще пожъне успех . и ще се спре спекулата която наблюдавам до сега . защото на хората които посещават форума няма да им се налага да търсят по други сайтове кое колко струва , а ще отворят магазина който е тук и ще си сравнят цените . за отстъпките най вероятно ще са стандартните 5-10-15 и 20 % зависи от количеството и парите за които пазариш ( така си мисля аз ) . бих искал също ,а сигурно и не само аз да има някакъв по лесен начин за качване на снимките в темите . ( измъчих се и пак не можах ) . :drinkers: . успех желая на новото начинание . :drinkers:
живко георгиев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 5:29 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от живко георгиев »

AL KAPONE написа:Аз пък бих се радвал да се освежи дизайна на сайта, магазинът да се поддържа редовно! Да не се случват проблеми с галерията и форума... Все такива малки мечти :D
Относно желаните продукти нямам претенция, но ще бъда приятно изненадан ако има възможност Buy Back
Примерно купувам пръчка за 200 кинта, работя с нея един сезон и ако желая да си купя по висок клас - връщам и доплащам. Така ще се отвори възможност за друг желаещ после да я купи примерно за 100 кинта - и при всяко превъртане ще си има процент за магазина.

подкрепям напълно :smt023 :smt023 :smt023 . не всеки може да си позволи нови и качествени неща на високи цени . с двете ръце съм за .
bayatov
фен клуб-скобар
Мнения: 444
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 1:56 pm
Местоположение: Sliven
Обратна връзка:

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от bayatov »

Аз пък много ще се зарадвам ако има големи разфасовки маркови захранки съотвено на прилични цени , а не 6-7-8лв. за килограм вносна захранка ...
MILF - Man, I love fishing !
bayatov
фен клуб-скобар
Мнения: 444
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 1:56 pm
Местоположение: Sliven
Обратна връзка:

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от bayatov »

А идеята на AL KAPONE за Buy Back е страхотна и вярвам печеливша и за магазина,и за клиентите ,също така и атрактивна имайки предвид ,че май друг магазин няма такава опция !
Успех с начинанието!
Тръпнем в очакване ;)
MILF - Man, I love fishing !
Malemi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 588
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 1:37 pm

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от Malemi »

Аз искам да има винаги жива стръв , живи рибки - всякакви , червеи , пиявици и още и всички марки на изкуствени примамки - Рапала , Мепс , Грозно Пате , Сторм .... и още такъми
тбК
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от Павел Иванов »

Много ще ми е интересно как ще го бъде това с онлайн доставката на живата стръв и живите рибки :roll:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от INCUBUS »

До момента съм бил твърд противник на онлайн алъш-вериша -нито съм продал,нито съм си купил нещо по този начин.Поради принципното ми разбиране,че и търговците на дребно,особено в периферия като Смолян трябва да ядат и си хранят семействата.Ако обаче се отвори форумен магазин,заявявам,че ще се считам морално задължен като член на форума да си пазарувам повечето необходими неща /е,без живата стръв на Малемчо :)от този магазин.А постоянно имам разни необходимости от риболовни инжектопляктори,чувандолейки и айванджуджоци. Дай боже да е така още следващите четиридесетина години... :lol:
vidrin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 8:37 pm

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от vidrin »

Може също в онлине магазина да има домашарка който варил в повече или просто да си вземе някой тъкам :) :roll:
Рибар измъква голяма щука от реката.
- Горката риба! - въздъхва минаваща жена.
- Сеньора, ако тя не си отваряше устата, това изобщо нямаше да й се случи!


Изображение
revox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 637
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:32 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Бих се зарадвал на .....

Мнение от revox »

аз бих се зарадвал на някой стар запечатан склад с японски такъми,чисто нови и истински, и цените да са в немски марки на етикетите...от държавния резерв :lol:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Желани продукти”