Abu Garcia Tormentor Coast

Тук можете да пожелаете въвеждането на стоки, които не намирате в магазина
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Abu Garcia Tormentor Coast

Мнение от Ribar »

Здравейте!
От година и нещо си търся този воблер/клатушка/блесна (не особено активно и все пак обърнах интернет нагоре с краката) без никакъв успех. Предполагам, че ако го заредите, едва ли ще имате и много купени от него (все трябва да има причина, за да не мога да го намеря никъде) и въпреки всичко Ви се моля, ако имате поне доставчик, който може да го намери, готов съм да го купя от Вас. Или поне някаква информация от къде да го намеря, също съм готов да заплатя.
Благодаря и съжалявам, ако има нещо нередно в молбата ми.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Abu Garcia Tormentor Coast

Мнение от Ribar »

:arrow: :?:

Изображение
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Vidrax
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 8:35 pm
Обратна връзка:

Re: Abu Garcia Tormentor Coast

Мнение от Vidrax »

Поне от 5 години вече не се предлага в програмата на Abu Garcia .Единствени начин е да го купите от някой който не ги ползва .
The worst day of fishing is better than the best day of working!
http://www.vidrax-fishing.com
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Abu Garcia Tormentor Coast

Мнение от Ribar »

Благодаря, макар с голямо закъснение, намерих ги точно така :).
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Публикувай отговор

Обратно към “Желани продукти”