Враждебна - 777

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
zdravk0oo
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Авг 11, 2012 10:06 pm

Враждебна - 777

Мнение от zdravk0oo »

Колеги може ли някои да ми метне някаква информация за Враждебна - 777.Цени, рибата която е в язовира и вече по подробно ако някой, който е ходил скоро на какво кълве и т.н.
Благодаря предварително !
Аватар
chacho
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 258
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 11:20 am
Местоположение: Софето

Re: Враждебна - 777

Мнение от chacho »

Колега на 777 съм ходил много пъти но сега е много зле риболова по добре иди на Негован там рибата е повеч!!!Таксата 10 лева а рибата колкото си уловиш :D Има Шаран,амур,сомчета,пъстърва.Намира се на разклона на Чепинско шосе за село Негован!!!Успех :D
Животът е кратък-любовта към рибите вечна!!!
ralcho
новобранец
новобранец
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Яну 13, 2007 2:15 pm
Местоположение: sofia

Re: Враждебна - 777

Мнение от ralcho »

колеи нещо повече за платеното на негован несъм ходил там от 4 години мерси
Людмил Иванов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от Людмил Иванов »

Бях на 15 и 17 този месец На 15 на дъно никакво пипане на болдо и бомбарда един клен и две пъстърви.Имаше двама колеги до мен хванаха по 20-22 пъстърви. На 17 на дъно хванах един шаран 1,2 кг. рано сутринта и това беше до 14 ч. пробвах всичко което носех но нищо. Разбрах че и при други колеги е така сутринта рано каквото е хванато това е било.И двата дена бях застанал в дясно до сливата там се събирала пъстървата .Това е за сега.
Людмил Иванов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от Людмил Иванов »

Ето и една снимка.
PICT1191.JPG
PICT1191.JPG (92.6 KiB) Преглеждано 21419 пъти
ralcho
новобранец
новобранец
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Яну 13, 2007 2:15 pm
Местоположение: sofia

Re: Враждебна - 777

Мнение от ralcho »

колега мерси пъстървата или другата риба плащалисе мерси
Людмил Иванов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от Людмил Иванов »

На Враждебна нищо хванато не се плаща освен такса 10 лв. На Негован такса 10 лв за големия и рибата не се плаща а за малкия такса + рибата незная колко е.
Bero
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 3:42 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от Bero »

Аз също бях на Негован на 17-ти. Хванах шаран 1,6кг и привечер една пъстърва 330гр.
Имало и толстолоб. Към 19:00 затварят.
Водоема е разделен по дължина на две от островче, дистанцията до него е 20-ина метра.
bobir
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 457
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 3:36 pm
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от bobir »

chacho написа:Колега на 777 съм ходил много пъти но сега е много зле риболова по добре иди на Негован там рибата е повеч!!!Таксата 10 лева а рибата колкото си уловиш :D Има Шаран,амур,сомчета,пъстърва.Намира се на разклона на Чепинско шосе за село Негован!!!Успех :D
И 2-та водоема са на едни и същи собственици :oops:
И рибар съм и ловец съм:):):) От тая риба не мое да си платим парното:):):):)
mateevi75
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Дек 05, 2010 1:22 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от mateevi75 »

Тръгна ли пъстървата на 777 ?
ch.rich
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 9:28 am
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от ch.rich »

mateevi75 написа:Тръгна ли пъстървата на 777 ?
Да едни пъстърви....като Искърски Уклеи :lol: :lol: :lol: Няма ограничение на улова а не дават да се влиза с колата ???????????????????????? СУПЕР ПРОСТОТИЯ...........................
Мъкнене на багаж до изкривяване,цифра народ на гьола а почти никои не лови ????????????
ЗАЩО ЛИ???????????? Чак пазача минава периодично да проверява бележките :lol: :lol: :lol: еми ако съм я хвърлил в някоя кофа,кво правиме ????????????????
Лично аз го задрасквам от списъка с посещавани локви около София :drinkers: Жалко е,че около София почти нищо класно за риболов не остана :oops: :oops: :oops:
ch.rich
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 9:28 am
Местоположение: София

Re: Враждебна - 777

Мнение от ch.rich »

ch.rich написа:
mateevi75 написа:Тръгна ли пъстървата на 777 ?
Да едни пъстърви....като Искърски Уклеи :lol: :lol: :lol: Няма ограничение на улова а не дават да се влиза с колата ???????????????????????? СУПЕР ПРОСТОТИЯ...........................
Мъкнене на багаж до изкривяване,цифра народ на гьола а почти никои не лови ????????????
ЗАЩО ЛИ???????????? Чак пазача минава периодично да проверява бележките :lol: :lol: :lol: еми ако съм я хвърлил в някоя кофа,кво правиме ????????????????
Лично аз го задрасквам от списъка с посещавани локви около София :drinkers: Жалко е,че около София почти нищо класно за риболов не остана :oops: :oops: :oops:
Това бе за Негован - объркал съм се,но и на 777 не е по различно.Беше доста по различно в началото,когато го отвориха и зарибяваха народа :oops: :oops: :oops: Как в началото нямаше празен риболов а след време се почнаха едни причини за капотата и то капо на целия гьол?????????????????????????? Миналата година от последните 10 посещения имам поне 7 капо ??????????????????????????????? И НЕ САМО АЗ А ДОСТА НАРОД :shock: :shock: :shock: На платените водоеми трябва да е като на Пожарево-да няма ТОК,няма ограничения на рибата-кви са тея прожектори по гьоловете направо се чудя на стадиона ли сме отишли или на риба??????????????? Не ми се коментира повече,безмислено е а и нищо няма да се промени :lol: :lol: :lol:
valtodo
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 3:48 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от valtodo »

На 777 ходих миналата събота беше добре, утре пак ще ходя.
EmbaTa
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 9:48 am
Местоположение: София-Мусагеница

Re: Враждебна - 777

Мнение от EmbaTa »

valtodo написа:На 777 ходих миналата събота беше добре, утре пак ще ходя.
Как беше днес на 777 колега, има ли пъстърва в живарника?
leonardo
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 12:24 pm

Re: Враждебна - 777

Мнение от leonardo »

там ден с ден не си прилича много, заради ФАКТОРИТЕ от които зависи успешния риболов. Може да хванеш 1, може 10 и повече... Но все пак си е най-хитовия платен около София
Желанията съм ги измислил, кога ли ще хвана златната рибка.....
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”