Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Здравейте колеги, бихте ли ми препоръчали спининг shimano с дължина 2.40 или 2.70 м., двуколенна, с акция 10-30 грама и да не е по-тежка от 200 грама? Харесал съм един BeastMaster BX 2.40, акция 10-30, ето Ви линк: http://www.voblershop.com/1632/%D0%90%D ... %80%D0%B8/. Какъв съвет бихте ми дали за подобна пръчка, може да е и по-скъпа? Благодаря предварително за мненията и наслука.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Д.Граховски »

Какво и къде ще ловиш?
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Д.Граховски написа:Какво и къде ще ловиш?
Пръчката трябва да е подходяща за спининг и тролинг. Мисля да ловя костур, щука и бяла риба от брега или от лодка.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Аватар
sestrata
Модератор
Модератор
Мнения: 1493
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 7:32 am
Местоположение: Ruse

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от sestrata »

Тези, които имат изтрити постове да се считат предупредени!
----
Колега за подобни пари виж Sportex Carboflex Turbo CT2702

http://www.sportex.de/EN/produkte/spinn ... turbo.html

на по-висока цена St Croix Avid AVS90MHF2
Jechev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1968
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 1:36 pm
Местоположение: София

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Jechev »

Колега, не разбирам въпроса ти, от една страна си си избрал пръчка, от друга държиш, ако не е тази, то задължително да е shimano, формулирай малко по-ясно какво точно искаш, и какво очакваш, като отговори? :roll:
Павле, човека иска shimano до колкото разбирам, какви Avid и Sportex му предлагаш?!
Последно промяна от Jechev на Съб Мар 30, 2013 11:56 pm, променено общо 1 път.
Ако цял живот се взираш в едно лайно, то цял живот ще ти мирише!
Джоко Росич

Алкохола не решава проблемите....млякото също.
Изображение
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Да, но в крайна сметка като гледам модела CT2401 на Sportex, отговаря на изискванията ми, но как стоят нещата с доставката? В българия има ли налични от тези модели?
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Jechev написа:Колега, не разбирам въпроса ти, от една страна си си избрал пръчка, от друга държиш, ако не е тази, то задължително да е shimano, формулирай малко по-ясно какво точно искаш, и какво очакваш, като отговори? :roll:
Лично аз мисля, че заглавието на темата е повече от кръсноречиво.
Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70.
Изглежда единствено сестрата успя да декодира каква е идеята на темата. На останалите пожелавам успех.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Jechev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1968
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 1:36 pm
Местоположение: София

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Jechev »

monozona написа:
Jechev написа:Колега, не разбирам въпроса ти, от една страна си си избрал пръчка, от друга държиш, ако не е тази, то задължително да е shimano, формулирай малко по-ясно какво точно искаш, и какво очакваш, като отговори? :roll:
Лично аз мисля, че заглавието на темата е повече от кръсноречиво.
Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70.
Изглежда единствено сестрата успя да декодира каква е идеята на темата. На останалите пожелавам успех.
Сестрата не случайно е нещо като kapo di tuti kapi на спининговия риболов, но за мен въпроса/темата е неясно написан(а)......предполагам си прочел ей тази тема, преди да решиш да създаваш нова :arrow: http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=119&t=20534
а SPORTEX продават тук :arrow: http://www.altmex.com/categories.php?CategoryID=12
Ако цял живот се взираш в едно лайно, то цял живот ще ти мирише!
Джоко Росич

Алкохола не решава проблемите....млякото също.
Изображение
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Vid »

Jechev написа:Колега, не разбирам въпроса ти, от една страна си си избрал пръчка, от друга държиш, ако не е тази, то задължително да е shimano, формулирай малко по-ясно какво точно искаш, и какво очакваш, като отговори? :roll:
Павле, човека иска shimano до колкото разбирам, какви Avid и Sportex му предлагаш?!
Jechev, явно колегата е начинаещ и той не знае точно какво иска. Чул е че шимано са мерцедеса в риболова и си е избрал пръчка във втория клас бийстмастер, като е пропуснал форстмастера...
Аз бих му предложил спийдмастера и нищо по надолу от серията на Шимано. Инак цитирания Спортекс от sestrata, си е много читава въдица превъзхождаща отвсякъде ниския клас на шимано, ама човека си е решил ШИМАНО... Що да го убеждаваме в противното?
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Vid написа:
Jechev написа:Колега, не разбирам въпроса ти, от една страна си си избрал пръчка, от друга държиш, ако не е тази, то задължително да е shimano, формулирай малко по-ясно какво точно искаш, и какво очакваш, като отговори? :roll:
Павле, човека иска shimano до колкото разбирам, какви Avid и Sportex му предлагаш?!
Jechev, явно колегата е начинаещ и той не знае точно какво иска. Чул е че шимано са мерцедеса в риболова и си е избрал пръчка във втория клас бийстмастер, като е пропуснал форстмастера...
Аз бих му предложил спийдмастера и нищо по надолу от серията на Шимано. Инак цитирания Спортекс от sestrata, си е много читава въдица превъзхождаща отвсякъде ниския клас на шимано, ама човека си е решил ШИМАНО... Що да го убеждаваме в противното?
Не виждам да съм написал някъде, че искам да е задължително SHIMANO! Ако беше така нямаше да се интересувам от подобна пръчка, както и нямаше да коментирам Sportex. Колко съм начинаещ и какво съм пропуснал няма да коментирам по простата причина, че нямам намерение да изнасям лекции и да се заяждам, като някои от Вас. Държите се повече от отвратително и мислите, че само Вие сте ГОРДИ СОБСТВЕНИЦИ на SHIMANO и сте ходили на платен язовир. Както и да е .. мир да има и си пийте успокоителните преди лягане, че напрягате атмосферата.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Jechev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1968
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 1:36 pm
Местоположение: София

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Jechev »

monozona написа:Здравейте колеги, бихте ли ми препоръчали спининг shimano с дължина 2.40 или 2.70 м., двуколенна, с акция 10-30 грама и да не е по-тежка от 200 грама? .
Колега monozona, хай сега пак внимателно си прочети въпроса и си го разталкувай сам, наместо да се цупиш, като някакво дете, на което са взели близалката!
И пак ти напомням, че колегите са изписали стотици мнения за пръти във вече съществуващи теми, и ако си беше направил труда да почетеш (разбирам, че винаги е по-лесно да се пише!) и забележиш колко подробно са презентирани различни спининг пръчки, работата им с различни примамки, строй, акция, кастинг и так далее подробности, вероятно нямаше и да отваряш тази тема! 8)
Ако цял живот се взираш в едно лайно, то цял живот ще ти мирише!
Джоко Росич

Алкохола не решава проблемите....млякото също.
Изображение
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от ivelin_1976 »

Колега, разгледай Зогите http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=5339
и този
http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=5333
Много добри въдици, ако си гледал някой от филмите на Белополски и Иво за риболов на бяла точно там Иво дере с Шитенно. предимството е, че ги има налични в някои магазини и можеш да ги видиш и пипнеш. Успех с избора.
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

ivelin_1976 написа:Колега, разгледай Зогите http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=5339
и този
http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=5333
Много добри въдици, ако си гледал някой от филмите на Белополски и Иво за риболов на бяла точно там Иво дере с Шитенно. предимството е, че ги има налични в някои магазини и можеш да ги видиш и пипнеш. Успех с избора.
Гледал съм ги, да. На язовир Кърджали с Деси Маркова и Белополски имаш предвид предполагам. Видях, че Джидров хваща с Шитенно, но май Бийстмастъра ми е по-насърце. Чудя се още, но да видим какво ще ми хрумне накрая :) благодаря и на теб успех с риболова.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Павел Иванов »

Кажи си честно че държиш въдицата да се казва Шимано . Инак като хванеш в едната ръка Beastmaster , а в другата Shitenno , с подобни показатели , моменталически Beastmasterа вече няма да ти е толкова присърце :wink: Не веднъж съм споделял виждането си относно спининговите въдици на Шимано . Личното ми мнение че единствената такава която те произвеждат се казва Cardiff .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Павел Иванов написа:Кажи си честно че държиш въдицата да се казва Шимано . Инак като хванеш в едната ръка Beastmaster , а в другата Shitenno , с подобни показатели , моменталически Beastmasterа вече няма да ти е толкова присърце :wink: Не веднъж съм споделял виждането си относно спининговите въдици на Шимано . Личното ми мнение че единствената такава която те произвеждат се казва Cardiff .
Напротив, не че искам да се казва Шимано, просто ги сравнявам по тегло, вид на дръжката, макародържач, материал на бланката, водачи и т.н. Не ме разбирай погрешно.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Заключено

Обратно към “Спинингов риболов”