Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

KrOkO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 12:13 pm
Местоположение: Пловдив

Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Мнение от KrOkO »

Кажете някой язовир в Пловдивския окраг кадето дава шаран и каракуда :roll: :?:
Изображение
Аватар
csraptor
новобранец
новобранец
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Фев 27, 2005 9:25 pm

Мнение от csraptor »

Опитай на Пясъчник. Шарана го поизловиха напоследък. Особено мрежарите :? , но все още може да се извади някой. Трябва си 2-3 дена стоене обаче и яко захранване.
xxxtonixxx
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 5:06 pm

Re: Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Мнение от xxxtonixxx »

Яз. Батак става но, трябва да сте поне трима, екип който си знае работата, лодка, много захранка и редовно разпъване на въдиците. Другото си излет, губене на време или просто късмет.
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Мнение от alankulu1987 »

Естествено,че Антона ;) Но там след забраната
silenthell
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 7:15 pm

Re: Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Мнение от silenthell »

Колега тук гледам че другите колеги са ти дали почти непосилни водоеми за кратки излети с 90% капо, аз поради простата причина че не разполагам кои знае с какви средства и време ходя на риба за през деня най много за една нощувка и ходя по платени водоеми за да си начеша общо взето крастата и сега да споделя водоеми които посещавам близко до Пловдив не чак толкова приятни за гледане рибарниците на Войводино онези двата до трофея риба има бол до кам 6 килца шаркофци на единиа се плаща 10 и си зимаш рибките на другия 5 и ако иска6 да си земиш рибките си ги плащаш, в село труд полицеиския рибарник там още не сам ходил но и там ще ида в кричим има малки рибарничета пак за чешене на краста.
И сега две язовирчета които много ми харесват село Мътеница азовир Алмалъка много готино място за приличен излет такса 5 лева риба има и се взима срещо заплащане, Село Стрелци язовир Арбовия тои е малък водоем но с много и прилични риби 15 за 12 часа и риба не се взима за 24 часа 25 лева Мястото е просто уникално но там трябва да си ходиш като истински шаранджия само на косъм без сякви пружини с 20 куки . село Леново яз. Леново добър водоем 8 лева и квот си хванеш. язовир Сушица много чиста вода хубав водоем 10 лева на пръчка за две 15 и квот си хванеш за там нямам инфо за поведение на шарана но знам че има и е доста дълбок кам 30 м дълбочини има и плитчини също.
sstoqn
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 12:03 am
Местоположение: Sliven

Re: Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Мнение от sstoqn »

А забелязахте ли, че колегата e пуснал темата през 2007, а от 2009 не е влизал във форума? :lol:
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

sstoqn написа:А забелязахте ли, че колегата e пуснал темата през 2007, а от 2009 не е влизал във форума? :lol:
Той колегата дето е пуснал темата не си я чете сам.Нали всички ние от форума можем да се възползваме от тази информация,особено подробна и актуална от колегата silenthell например.
Изображение
Изображение
silenthell
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 7:15 pm

Re: Моляви кажете някои язовири край Пловдив дето дава шаран

Мнение от silenthell »

Да много неща забелязваме, на мен лично ми се е случвало да потърся мнение от колегите и съм имал случаи в които са отговаряли или след година и тази информация ми е била полезна а в крайна сметка не съм писал на Л.С. а тук където всеки един може да прочете това което друг е публикувал и това да му помогне в един или друг аспект.
А и много ще се радвам ако всеки риболовец, колеги шаранджии и съфорумници могат да допринесат за осведомеността на всички други за евентуални водоеми край Пловдив които бихме могли да посетим, аз знам за тези на тези съм ходил и съм споделил за тях, а всички други които не знам се надявам някой да сподели за тях.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”