За 400 лева

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

whipa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 106
Регистриран на: Пет Яну 04, 2013 11:14 am

За 400 лева

Мнение от whipa »

Вчера се сдобих с платформа MAVER PRO много е готина .Та питане то ми е мога ли да намеря щека за 400 лева нова с дължина от 10 13 метра имали на тази цена и без предложения за втора рака че сега нямам пари събирам .
Sme6NIKa
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 274
Регистриран на: Пет Май 25, 2007 9:28 am
Местоположение: София

Re: За 400 лева

Мнение от Sme6NIKa »

Колко вдигаш от лежанка?... Не ловя с щека, но от наблюденията, които имам, ако не си як или масивен (като мен - 107 кг.) за тези пари ще си купиш щека, която ще ти тежи и ще те дърпа напред...та тренирай за да можеш да я държиш...
Мерака винаги е по-голям от възможностите....или поне при мен е така!
Аватар
bobolinzer
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 5:53 pm
Местоположение: София

Re: За 400 лева

Мнение от bobolinzer »

Вземи си втора ръка, новите ще са супер нисък клас за тия пари! И гледай да е поне 12м. реална дължина...Гледай във форума, ebay и тн.
whipa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 106
Регистриран на: Пет Яну 04, 2013 11:14 am

Re: За 400 лева

Мнение от whipa »

Гледах едни на Avanti за достъпна цена искам да пробвам да ли това е моя риболов неща скъпи щеки пробвах с уип но с без хубава платформа и ролер беше мъка падания в язовира.
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Re: За 400 лева

Мнение от Николай Неделков »

http://www.milobg.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
kRaikkonen
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пон Юли 31, 2006 9:49 am
Местоположение: Пловдив

Re: За 400 лева

Мнение от kRaikkonen »

whipa написа:Гледах едни на Avanti за достъпна цена искам да пробвам да ли това е моя риболов неща скъпи щеки пробвах с уип но с без хубава платформа и ролер беше мъка падания в язовира.
Ти пак можеш да пробваш дали това е твоя риболов с хубава щека 2-ра ръка. Даже според мен е по-добре да постъпиш така, защото нова за тези пари ще е тежка ,мека и неудобна .....може да те откаже още преди да си усетил тръпката от този риболов.
Следи форумите и ebay. Чат пат излизат хубави предложения с добър пакет от топсети, като топсет в повече винаги е по-добре :mrgreen:
Изображение
Аватар
bobolinzer
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Съб Апр 19, 2008 5:53 pm
Местоположение: София

Re: За 400 лева

Мнение от bobolinzer »

whipa написа:Гледах едни на Avanti за достъпна цена искам да пробвам да ли това е моя риболов неща скъпи щеки пробвах с уип но с без хубава платформа и ролер беше мъка падания в язовира.
Вземи си читава марка втора ръка. Ако не ти допадне винаги можеш да я продадеш без да се набутваш.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”