Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
dragon1ce
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 115
Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 9:24 pm

Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от dragon1ce »

Потърсих тука в форума тема за яз.Синкевица но не открих.Та тука може да споделяте инфо снимки и подобни свързани с този водоем.
vankata8101
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Юли 02, 2012 11:31 am
Местоположение: габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от vankata8101 »

и мене ме интересува инфо за този язовир и най вече дали ще попадне и той в ръцете на частник (сещате се кой),защото тази година ще се отдава с нов конкурс и то за 20 години мисля,а иначе ако си остане на дружеството постоянно мога да давам инфо дали кълве и какво
vankata8101
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Юли 02, 2012 11:31 am
Местоположение: габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от vankata8101 »

нека всички от габрово които посещават този водоем пишат ,защото той е единствения в града и има риба,макар и труден за риболов,но е на 3км от центъра и достъпен за всеки
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от nicko67 »

Минава и той към обувната фабрика както разбрах.
vankata8101
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Юли 02, 2012 11:31 am
Местоположение: габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от vankata8101 »

това се чува,но дано да не стане
xsxboy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:34 pm

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от xsxboy »

И какво ще стане ? Ще го направят платен или няма да има риболов там ?
dragon1ce
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 115
Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 9:24 pm

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от dragon1ce »

Дано да си остане свободен,но да има проверки.Прекрасно язовирче аз съм на 15 пък от 5-6 годишен баща ми ме води там.Виждал съм големи риби,въждал съм как голяма риба чупи пръчка(с това съм го запомнил) и как един рибок ми отмъкна директния.Миналата година есента сигурно към 30 пъти ходих-прибирам се доволно с 20 уклейчета и 1-2 каракудки.Наблизо е и е хубав,стига да не го отарашат бракониерите.

П.П.Ако си остане свободен може да се организира акция и да се зариби с малки сомчета,което ще е чудесно.
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от Божидар »

dragon1ce написа:Дано да си остане свободен,но да има проверки.Прекрасно язовирче аз съм на 15 пък от 5-6 годишен баща ми ме води там.Виждал съм големи риби,въждал съм как голяма риба чупи пръчка(с това съм го запомнил) и как един рибок ми отмъкна директния.Миналата година есента сигурно към 30 пъти ходих-прибирам се доволно с 20 уклейчета и 1-2 каракудки.Наблизо е и е хубав,стига да не го отарашат бракониерите.

П.П.Ако си остане свободен може да се организира акция и да се зариби с малки сомчета,което ще е чудесно.
Той си има сом ,важното е да не се допусне до даването му под аренда....така ,че моля всички които имат сигурна информация да я пуснат тук и да организираме подписка,протест ако трябва ,но да не допуснем даването му на концесия.
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
xsxboy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:34 pm

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от xsxboy »

Че какво лошо има ако го вземи някой ? Аз лично нямам нищо против стига човека които го вземе да се погрижи за него, защото има нужда... Мръсно е и рибата е дефицит.. Съгласен съм да давам такса ако ми е чисто и приятно.. а сега това не може да се случи...
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от Божидар »

xsxboy написа:Че какво лошо има ако го вземи някой ? Аз лично нямам нищо против стига човека които го вземе да се погрижи за него, защото има нужда... Мръсно е и рибата е дефицит.. Съгласен съм да давам такса ако ми е чисто и приятно.. а сега това не може да се случи...
Риба има предостатъчно ,а ма си иска майстора ....потърси по стари теми и ще видиш ,че колеги имат успешни излети......язовира е труден но си има запаси от Риба! :drinkers:
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
vankata8101
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Юли 02, 2012 11:31 am
Местоположение: габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от vankata8101 »

xsxboy написа:Че какво лошо има ако го вземи някой ? Аз лично нямам нищо против стига човека които го вземе да се погрижи за него, защото има нужда... Мръсно е и рибата е дефицит.. Съгласен съм да давам такса ако ми е чисто и приятно.. а сега това не може да се случи...
да де ама този който иска да го вземе няма да мисли как да го направи приятен за риболов,а как да се напечели от него защото много я е закъсал,то басейни,то обувки :roll: а следващата концесия щяла да е за 20 години и така ще може да се кандидатства за европари,а с тях и ловното дружество ще може да го поразчисти и да го направи приятен и зариболов и за разходки
vankata8101
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Юли 02, 2012 11:31 am
Местоположение: габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от vankata8101 »

а ако някой знае нещо наистина трябва да се подготвя подписка и протест
dragon1ce
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 115
Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 9:24 pm

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от dragon1ce »

Някой ходил ли е тези дни да види дали е замръзнал че искам да си направя 1 излетче да пробвам новите воблерчета :) :) :)
vankata8101
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Юли 02, 2012 11:31 am
Местоположение: габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от vankata8101 »

замръзнал е целия
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от nicko67 »

Само горе където се влива реката в папурите може да видиш как играят воблерите ти.Иначе за риболов няма начин освен на дупка в леда.Днес имаше един ентусиаст.Аз минах да пробвам едни самоделни цикади и спинери дали играят както трябва и само там горе в папура има място където може да се хвърли във водата и то пред краката ти!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”