Сом на тролинг

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
lubozet
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 9:48 pm
Местоположение: Хасково

Re: Сом на тролинг

Мнение от lubozet »

Може ама ти ще кажеш ли,знам ще кажеш :D
SFR
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 12:24 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от SFR »

Emo-83 написа:
didooo написа:http://e-fish.bg/productv/7644/salmo-sting-9-12cm.html
Колеги тоя воблер дали ще лови сомове и кой размер е по-добре
Ще лови....много ясно. :wink:

От кое е ясно , на Мацака му продадох един син келеш ама нищо не каза . Надран ли е нов ли си седи ?!? :D
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

lubozet написа:Може ама ти ще кажеш ли,знам ще кажеш :D
Казвам на мои или подходящите хора и вече е доказано,че думата ми е Закон! :wink: Играта ми е ясна,но за Тракиец ми е рано,па и сомовете са малко там и с лупа треа да ги търсиш,а не с воблери! :rolleyes: :cry: Освен зарибените сомове преди 5години,не знам да има нещо друго от преди това! :roll: :oops: Трябвало е по-рано да се сетят хаскьоувлии да зарибят със сом,а не да ловят шарани от 30години и едва от 5 да се сетят,кво им липсва близо до града! :cry: :cry: :oops: :drinkers:
Аватар
Митев
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6591
Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 6:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Сом на тролинг

Мнение от Митев »

:lol:

http://www.fishermanbg.com/index.php?ro ... &blog_id=6" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
seeker2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 450
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 11:26 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от seeker2 »

Те на йзурито тройките ,не са оригиналните.Ако си беше с неговите и те щяха даса се уплезили :lol:
Кеф ,цена няма
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Много селска реклама! :finga:
Аватар
carbolino
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 702
Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 3:02 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от carbolino »

seeker2 написа:Те на йзурито тройките ,не са оригиналните.Ако си беше с неговите и те щяха даса се уплезили :lol:
Оригиналните са.
boroslav74
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 8:36 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от boroslav74 »

seeker2 написа:Те на йзурито тройките ,не са оригиналните.Ако си беше с неговите и те щяха даса се уплезили :lol:
оригинални са на 100% воблера го има в два варианта SW и FW за това и този цвят зелен фронтално и син отзад не се вижда :!:
julian nachevski
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 6:03 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от julian nachevski »

Чета гледам и се радвам има много големи професори и специалисти и сигурно не са виждали сом ама зад компютара са най-добрите.
моята риба няма кой да я хване
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

julian nachevski написа:Чета гледам и се радвам има много големи професори и специалисти и сигурно не са виждали сом ама зад компютара са най-добрите.
И те са..........???? :roll: Че тука всички сме "Пред компютъра",а не отзад! :wink:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

julian nachevski написа:Чета гледам и се радвам има много големи професори и специалисти и сигурно не са виждали сом ама зад компютара са най-добрите.
Юли,объркал си Форума и Темата на спорове! :cry: :rolleyes: Тук няма такава тема,та няма и "професори и специалисти"! :idea: Питаш ли ме лично мен,дали съм виждал сомове? :roll:Защото все пак лично аз създадох Тази Тема преди 7години,а първия си сом на тролинг хванах през Август 2004-та година на Пясъчник! :idea: :wink: Та явно си се объркал нещо! :oops: :cry:
tania22
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 2:31 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от tania22 »

Troli Rapala написа:............. аз създадох Тази Тема...........първия си сом на тролинг хванах.....
Умре циганката. :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

tania22 написа:
Troli Rapala написа:............. аз създадох Тази Тема...........първия си сом на тролинг хванах.....
Умре циганката. :mrgreen:
Не бе,Юли е "царя на Пясъчника",та за това му намекнах язовира,па ти ми развали заигравката! :cry: :oops: :drinkers: Гадняр! :mrgreen: Знам много добре срещу какво протестира Юли,но не е за тук и дано се усети!Тук е тишина по неговата тема,но не знам защо? :roll: Да се оправят,как си знаят!Сега се сетиха за Рекорда по Линията-0.22=Не се измерва диаметъра на линията,а теста на издръжливост=45либри! :mrgreen: Та човек,като е "тръгнал в сомската гора" треа да е добре подготвен или да е чел поне темата на Троли:$Правила по IGFA$! :idea: :idea: :idea: :idea: Щот през миналата зима ми се смяха на темата,а сега им се иска Световна Регистрация на Сома! :rolleyes: Сори,ма да бехте ме послушали кво се прави,щот сега горите и немате шанс за регистрация,та просто забравете! :cry: :cry: :cry: За което ме е яд,защото си давам сметка,че нема да се повтори скоро! :cry: :cry: :cry: Та нема връщане от "оня свят" и гледайте напред кво и как да го направите от край до край,па после е лесно! :idea:
РИЗОВ-70
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 1:49 pm
Местоположение: яз.Тича

Re: Сом на тролинг

Мнение от РИЗОВ-70 »

Ас ако съм никога няма да позволя някои да ми извади рибата .Бих му подал въдицата когато рибата е до лодката за да си я извадя .Имам случеи във които му позволих да извади моята наи голяма риба 45кг сом даже и двамата я хванахме за челюста за да я вкараме във лодката .После какво стана на всякаде тои я хванал ако не бил тои нямало да я извадя и 15г вече не си говорим.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

РИЗОВ-70 написа:Ас ако съм никога няма да позволя някои да ми извади рибата .Бих му подал въдицата когато рибата е до лодката за да си я извадя .Имам случеи във които му позволих да извади моята наи голяма риба 45кг сом даже и двамата я хванахме за челюста за да я вкараме във лодката .После какво стана на всякаде тои я хванал ако не бил тои нямало да я извадя и 15г вече не си говорим.
Съгласен на 100% и го повтарям от години=Все едно да делиш една жена с друг! :rolleyes: Трябва да се мислят нещата предварително,а по форумите сме обсъдили всичко до последната запетая! :drinkers: Ето я темата,не знам Славе и Росен дали са я чели? :roll: :cry: Дано хора,като Юли да знаят,че не съм я писал за да се правя на велик сомски тролингист,какъвто в същност съм! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 45&t=55941
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”