Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от maznislav »

Стана хубав лаф ама е време да приключваме :)
Зер на Тунджа на палатковия лагер ще му ударим по едно за добрия лаф.
И аз последната година нещо сън ги по пренебрегнел воблерите на марката , ама пък се поприхласнах по силикона. Сега се връщам от пясъка - 1 бяла 50 см на Еcogear grassminnow M розов и една 46 см на Dragon Phantom 65mm - прекрасен силикон почвам да му ставам фен - миналата седмица 5 броя Бели за 30 мин само на него.
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от Павел Иванов »

Е и аз днеска помесарствах за малко :oops: На мойта буля на баба и се прияла прясна рибка и аз кво да правя , нал съм си такъв добричък :oops: :oops: :oops: Рибите са за около час и половина , само на Джакал Айриа Мен Кранк :

Изображение
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от Д-р Флекс »

"Риба в пликче" е култово, снощи пропущих отатак да го споделим :D Пускай още такива, кога имаш, че напоследак зе да ми писва ог художествени постановки :D
Аватар
sandista
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1738
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2004 8:14 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от sandista »

Може и нАпреко у тиганЯ ;)
Бях снимал едни тип баница от клен ама отиде телефоня у барата .. :)))
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2100
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от баш_майстора »

Д-р Флекс написа:"Риба в пликче" е култово, снощи пропущих отатак да го споделим :D Пускай още такива, кога имаш, че напоследак зе да ми писва ог художествени постановки :D
таа добре ли е?
Изображение
п.п. да не зема некой да си помисли че съм се отпушил на ловене
ни рибата ни снимката е моя :lol:
Последно промяна от баш_майстора на Сря Авг 24, 2011 8:36 pm, променено общо 1 път.
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
f1team
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1042
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 3:50 pm
Местоположение: Бургас

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от f1team »

баш_майстора написа: ни рибата ни снимката е моя :lol:
ни рибата, ни снимката виждам :)
няма бивш пе**раст, бивша к**ва, бивш предател, бившо ченге и бивш негър (единственото изключение беше МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН)!
Sleeper
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 10:33 am

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от Sleeper »

f1team написа:
баш_майстора написа: ни рибата ни снимката е моя :lol:
ни рибата, ни снимката виждам :)
Праснал е снимка от другият форум, и ако не си логнат там няма да я видиш.
stradik
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 9:48 pm
Местоположение: Pazardjik-Thiva

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от stradik »

Здравейте приатели и колеги миналата седмитса ходих за пъстърви и доста настоявях и упорсвах с всички пъстървови воблери от моя арсенал но уви нищо нито пипане.Починах малко и след това пак продължих но този път риших да експериментирам е сложих един СК 40F07 и на третото хвърляне (бум) изненада,бях приятно изненадан от този дребосък след 40 минути борба установих ,че съм хванал 61 см. балканка.Зарадвах се и бързо я скрих в торбата слет което продалжих да ловя с дребосъка и резултата незакъсня но този път беше същинско чудовище най-голямата пъстърва досега(рибата на живота ми) дълга 68см. и тежаща 4,100кг. след 1 час и 54 минути на мъка и потене най-накрая се озова в кепа и това чудовище.
Вече смело мога да кажа ,че тозе модел лови и едри пъстърви снимки немога да кача (незная как) но за невярващите в галерията ми.....ако може някой колега да качи снимките ще съм му задължен; Поздрави....
Защо винаги когато съм на кеф ще се намери някой тапанар да ми развали настроението
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2100
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от баш_майстора »

stradik написа:Здравейте приатели и колеги миналата седмитса ходих за пъстърви и доста настоявях и упорсвах с всички пъстървови воблери от моя арсенал но уви нищо нито пипане.Починах малко и след това пак продължих но този път риших да експериментирам е сложих един СК 40F07 и на третото хвърляне (бум) изненада,бях приятно изненадан от този дребосък след 40 минути борба установих ,че съм хванал 61 см. балканка.Зарадвах се и бързо я скрих в торбата слет което продалжих да ловя с дребосъка и резултата незакъсня но този път беше същинско чудовище най-голямата пъстърва досега(рибата на живота ми) дълга 68см. и тежаща 4,100кг. след 1 час и 54 минути на мъка и потене най-накрая се озова в кепа и това чудовище.
Вече смело мога да кажа ,че тозе модел лови и едри пъстърви снимки немога да кача (незная как) но за невярващите в галерията ми.....ако може някой колега да качи снимките ще съм му задължен; Поздрави....
Изображение
Изображение
Изображение
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
stradik
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 9:48 pm
Местоположение: Pazardjik-Thiva

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от stradik »

Благодаря за снимките :wink:
Защо винаги когато съм на кеф ще се намери някой тапанар да ми развали настроението
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от maznislav »

Еххх , че уникални риби :) Никога не съм смятал ,че ЦК -то става за пъстърва , но явно ние тука нямаме достатъчно големи пъстърви :)
Благодаря за споделената емоция и все така да ги хващаш :)
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от INCUBUS »

Аз отдавна се изпълних с голяма вяра в "Екогиъгите",ама тези пъстърви просто не са български - най-експертно ти го заявявам,че са гръчки,щото там планинските жители изобщо не я търсят тази риба,само един наш мангалски наемен говедар им обръща внимание,ама това е много по на североизток от твоето местопопълзновение :)
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от maznislav »

Няма значение от къде са рибите - страхотни са :)
Не мога да си представя как се вади подобно чудо.
Аз мислех да пускам снимка с един 800 гр костур (макар снимката да си е по коментираната тема :) ) на Ecogear Paramax 3 inc ама след тази снимка на люспести рибки в торбичка радващи зоркото модераторско око с изящно подбрана композиция се разкандърдисах нещо.
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
Аватар
pi4a94
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Вто Юни 19, 2007 7:40 pm
Местоположение: София,България

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от pi4a94 »

Тая риба е от кошмарите...няма такива зъби :shock: Час и половина борба е това се казва издръжливост!Гледам,че май воблера е вързан без вирбел,а ние се чуди какво да сложим по линията за да се улесним.Защо примерно 40-ки да не кълват на ЦК?

ПОЗДРАВИ :!:
stradik
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 9:48 pm
Местоположение: Pazardjik-Thiva

Re: Воблери ECOGEAR - клено и кефало трепачи ;)

Мнение от stradik »

на този воблер съм хващал и 25 сантиметрови а вирбели когато ловя на воблер на този канал никога неисползвам по малко се оплита линията.Забравих да спомена ,че повечето риби атакуват воблера защото ги дразни с интензивната си игра и тропане а не защото го въсприемат като храна и в повечето случаи се хващат отвън само по едрите риби го захапват
Защо винаги когато съм на кеф ще се намери някой тапанар да ми развали настроението
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”