Тик-так

Модератор: Paublo_Eskobar

Заключено
botix21
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Юли 14, 2014 10:12 pm

Тик-так

Мнение от botix21 »

Здравейте, колеги! Искам да ви покажа и поредната си идея: Сещате се има един бонбони Тик-так, който са в едни малки кутийки. Реших да видя какви са във водата и стигнах до заключението, че ще станат добри за хранилка. Но аз пробвах подобни бонбони, но на компания Candy point. Във вода образуват "облак" от цвета, в който са оцветени, но пускат и аромат с това... Ако се вземе една кутийка с вкус на ягода, като се потопят, да кажем в Дип с същия мирис, дали няма да станат подходящи за хранилка набутани в захранката?
Аватар
webfusion
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 10:59 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Тик-так

Мнение от webfusion »

Колега пробвай и разкажи, то ясно че ще пуснат и облак и миризма, ма дали ще има ефект никои тука няма да знае.
Действай смело! и пиши в темата
Аватар
gochev86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 6:38 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Тик-так

Мнение от gochev86 »

Аз мисля че някой се е*ава с вас и вие му се вързвате,оризони,дъвка,тик-так.Пробвай лютеница...аре стига вече глупости,ако на истина искаш да се научиш вземи почети малко по форума и виж колегите каква стръв и аромати ползват.Лошо няма да се експериментира ама....
If we are what we eat, tomorrow I could be you.
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Тик-так

Мнение от Димитър Чаушев »

Аааа..... има и за оризонките тема от колегата :lol: голям сладкар е , да знаете :lol: :lol:
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Тик-так

Мнение от antivik »

Мисля на следващото ми излизане да пробвам с баклава, само да спре малко да вали и да видим к`во ше стане... :roll: :wink:
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
bacho acho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Чет Фев 28, 2013 3:22 pm

Re: Тик-так

Мнение от bacho acho »

Пробваи и на Ашуре
Аватар
максимов96
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Мар 22, 2014 4:14 pm
Местоположение: Сандански

Re: Тик-так

Мнение от максимов96 »

Бъзикайте се вие на колегата,така се е'бавахте и с мен ама един ден си седнах на задника направий си една самоделна блесна и на гърците и македонците им скрих шапката.Момчето е креативно и като пусне една тема с някой добър улов ще си върнете думите назад...Давай приятел експериментирай смело,те нека си се подиграват,наслука.
Разкажи как го води попера?На каква дълбочина ти удари?
Заключено

Обратно към “Стръв и захранка”