Избор на мач

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
S.Delchev
фен клуб-скобар
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 12:25 pm
Местоположение: Чирпан

Избор на мач

Мнение от S.Delchev »

Старият ми фокук легаси се продаде,имах нужда от пари тогава,та сега се оглеждам за нов
Спрях се на DAIWA PROTEUS 4.2м или нещо докъм 200 кинта.Обмислям черито пак на фокус,но не знам
All great things are simple,and many can be expressed in single words: Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
-Winston Churchill
milenminds
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 4:40 pm

Re: Избор на мач

Мнение от milenminds »

Привет колега. Малко офтопик съм сигурно, но може пък да е полезно мнението ми. Ползвам протеус на дайва, но фидер. Пръта е много приятен , стегнат , изхвърля добре и кефа от ваденето е страхотен.
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Избор на мач

Мнение от kevlar »

Колега,ако можеш да придърпаш Shakespeare Mach 3XT на 4.20м няма да съжаляваш.Прогресивна акция,36т карбон,стегната пръчка.
Аз имам на 4.50м,и съм много доволен
Успех в търсенето
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Аватар
S.Delchev
фен клуб-скобар
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 12:25 pm
Местоположение: Чирпан

Re: Избор на мач

Мнение от S.Delchev »

Ами шексипира доста ми хареса,но бих с радвал да чуя и други мнения
All great things are simple,and many can be expressed in single words: Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
-Winston Churchill
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Избор на мач

Мнение от miro253 »

Шекспир мач 3 е много добър мач, но дали го има в магазините? Скоро пипах Тубертини Еклипс. Ако търсех мач може би щеше да е той. Единствено не ми харесва, че не цялата дръжка е от корк, но въдицата е много приятна.
bodjaka
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Чет Май 11, 2006 1:05 pm
Местоположение: Lovech
Обратна връзка:

Re: Избор на мач

Мнение от bodjaka »

В момента ползвам 4-различни мача :arrow: Само на единия пише Дайва.Като цяло Протеоса или както се превежда не ми хареса.Купуваш само 1-име за парите си.Виж старите мачове на Дайва са друга бира.И на Шекспир старите модели също.Не само те.Зависи и за какво ще го ползваш.Универсален мач няма.
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Избор на мач

Мнение от kevlar »

miro253 написа:Шекспир мач 3 е много добър мач, но дали го има в магазините? Скоро пипах Тубертини Еклипс. Ако търсех мач може би щеше да е той. Единствено не ми харесва, че не цялата дръжка е от корк, но въдицата е много приятна.
Има го в ебау колегa
http://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-Sha ... 3cda3b3d93" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
nradnev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 130
Регистриран на: Сря Юли 20, 2011 3:54 pm

Re: Избор на мач

Мнение от nradnev »

trabucco precision xt match carp ,ако имаш възможност го разклати
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Избор на мач

Мнение от SUPER MARIO »

Онзи ден си взех ето тоя мач.http://ribibg.com/shop/index.php?p=s_ge ... bgroup=322
Ако имаш възможност да го пипнеш...Малко над бюджета ти е, но според мен си заслужава всяка стотинка.Само че е 3.90м.
Бързай бавно.
Аватар
S.Delchev
фен клуб-скобар
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 12:25 pm
Местоположение: Чирпан

Re: Избор на мач

Мнение от S.Delchev »

Сега някои друг лев над бюджета не е проблем,все пак това си е мания риболова,и всички сме си болни мозъци...пък и засега приятелката няма нищо против...засега :D :D
Иначе да,универсиална въдица няма,тази ще я ползвам за риби макс 3 кг,та акция 5-25 малко множко ми се вижда,та се чудя дали да не търся по-ниска акция.
All great things are simple,and many can be expressed in single words: Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
-Winston Churchill
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Избор на мач

Мнение от SUPER MARIO »

Щом рибите ще са до 3 кг. макс задължително по малка акция.Тика кристал също е много добър мач.
Бързай бавно.
Аватар
S.Delchev
фен клуб-скобар
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 12:25 pm
Местоположение: Чирпан

Re: Избор на мач

Мнение от S.Delchev »

Гледам,че и долната граница на тиката е 5,да попитам тогава каква е разликата реално м/у 5-25 и 5-15,смисъл,освен лекотата,изхвърлянето и мекотата на пръчката
All great things are simple,and many can be expressed in single words: Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
-Winston Churchill
Аватар
falco2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 479
Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 8:23 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Избор на мач

Мнение от falco2 »

Основно ползвам мач Maver winner plus 4.20m medium с кастинг 5-15 и съм много доволен. Като втори мач за по-тежки ваглери си взех Shakespeare Aerial Power 4.20m. кастинг 8-30, също много добър мач, и с двете пръчки е удоволствие да се лови. Успех в търсенето колега.

Наслука.
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Избор на мач

Мнение от SUPER MARIO »

На практика с по фината въдица, удоволствието от ваденето на рибата е по голямо. :D
Бързай бавно.
Аватар
S.Delchev
фен клуб-скобар
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 12:25 pm
Местоположение: Чирпан

Re: Избор на мач

Мнение от S.Delchev »

Мерси,наистина явно ще търся 5-15.Тика Кристал ми харесва,Мавера и той,но Мавера нещо не го намирам тука в Българските сайтове
All great things are simple,and many can be expressed in single words: Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
-Winston Churchill
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”