Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

топлия написа:Ето какво предлагам. В три големи магазина да сложим кутии за дарение и да публикуваме в форума къде са кутиите. За тези които са извън ямбол аз ще открия сметка която ще е отворена за проверка от всеки заинтересуван. От нея няма да може да се тегли до определена дата, която ще се разберем тук. На датата ще отидем поне трима души и заедно ще изтеглим събраните средства. От там събираме кутиите броим парите и при Ганди, видракс, да отиваме за Зарибител. Обаждам се на Диана кабел и хоби т в, ако желаят да отразят събитието и тръгваме........ Това от мен чакам отзиви, как ви се струва.
Според мен е добре! Не виждам смисъл от Хоби ТВ. Това, че хора от Видраксите ще помагат също го намирам за добра идея, понеже знаят къде има добър зарибителен материал. До колкото съм запознат в минали години Видракс са зарибявали язовир Малко Шарково.
Wikstil
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 11:33 am

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от Wikstil »

Плана е ОК.Щом си готов да се нагърбиш с организацията-действай.Пари ще се съберат.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Добре тогава утре отивам да открия нова сметка и започваме .Бог напред ние след него .
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
kanev000
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 154
Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 5:15 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от kanev000 »

колеги дано да успее това начинание ще е страхотно чакам да се пусне тука номера на сметката и мятам парите а между другото някой знае ли каде в ямбол мога да си намеря безпепелно масло за 2т двигател за лодка и дали има човек който може да обслужи мотора смяна на масло в редуктора свещи и т.н
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от yankosan »

kanev000 написа:колеги дано да успее това начинание ще е страхотно чакам да се пусне тука номера на сметката и мятам парите а между другото някой знае ли каде в ямбол мога да си намеря безпепелно масло за 2т двигател за лодка и дали има човек който може да обслужи мотора смяна на масло в редуктора свещи и т.н
Заповядай на ул.Ст.караджа 19-Шела :wink:
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

Колеги, конкретизирайте с какъв вид риба ще се зарибява, може да популяризираме идеята и в другите форуми. Предполагам, че може да се намерят съмишленици и в карпа!
п.п. На последния ми излет останах приятно изненадан от проверка на горските.
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Амури, най вече. Ако парите, които се съберат са повечко ще се купят и шарани. Но това ще го решим заедно, когато видим с какви средства разполагаме.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
kanev000
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 154
Регистриран на: Вто Яну 20, 2009 5:15 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от kanev000 »

колега това срещу на емо къщата беше нали така ако не се лъжа
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Сметка за набиране на средства, за зарибяване, ,,,, с амур,,, на язовир Малко шарково !
BG 38 UNCR 7000 4522 3249 47
Ако някой иска да помогне от чужбина, опознавателен код на банката
UNCR BG SF
Уникредит Булбанк!
Моето име :Георги Алексиев Костадинов
Тел.0888315380.?!
Благодаря на всички които ще се включат!
Утре отивам в рибарския магазин до фото Венера да сложа кутия за дарения .Кой ще помогне да сложи такива кутии на други големи магазини?
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Wikstil
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 11:33 am

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от Wikstil »

Колега "Топлия" похвална е сериозноста с която се заемаш.Мога да добавя само още нещо-да се сложат тетрадки заедно с кутиите за да се разписва всеки с трите си имена и,сумата и датата на дарението.Така ще се знае каква сума се събира.Просто в края на всяка страница ще се прави сбор на сумата и се продължава на следващата.По мое мнение големината на зарибителя трябва да е над 100 гр. за да не храним дребните костури и сулки.По добре по малко като бройки,но по качествен материал.Есента ще има достатъчно едър зарибител.Дано да успеем.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Зарибитела, Който намерихме е 150 гр.7лв на кило
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

топлия написа:Сметка за набиране на средства, за зарибяване, ,,,, с амур,,, на язовир Малко шарково !
BG 38 UNCR 7000 4522 3249 47
Ако някой иска да помогне от чужбина, опознавателен код на банката
UNCR BG SF
Уникредит Булбанк!
Моето име :Георги Алексиев Костадинов
Тел.0888315380.?!
Благодаря на всички които ще се включат!
Утре отивам в рибарския магазин до фото Венера да сложа кутия за дарения .Кой ще помогне да сложи такива кутии на други големи магазини?
Колеги, хайде малко помощ за кутиите по магазините. Аз организирам за меркурия и Венера, помагайте де.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
Димитър Янчев Гечев
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Дек 12, 2013 4:10 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от Димитър Янчев Гечев »

топлия написа:
топлия написа:Сметка за набиране на средства, за зарибяване, ,,,, с амур,,, на язовир Малко шарково !
BG 38 UNCR 7000 4522 3249 47
Ако някой иска да помогне от чужбина, опознавателен код на банката
UNCR BG SF
Уникредит Булбанк!
Моето име :Георги Алексиев Костадинов
Тел.0888315380.?!
Благодаря на всички които ще се включат!
Утре отивам в рибарския магазин до фото Венера да сложа кутия за дарения .Кой ще помогне да сложи такива кутии на други големи магазини?
Колеги, хайде малко помощ за кутиите по магазините. Аз организирам за меркурия и Венера, помагайте де.

Колега евала за всичко това което направи :smt038 :smt038
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от yankosan »

kanev000 написа:колега това срещу на емо къщата беше нали така ако не се лъжа
Да
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

топлия написа:Колеги, хайде малко помощ за кутиите по магазините. Аз организирам за меркурия и Венера, помагайте де.
Тези дни ще мина да говоря с Маргарита и Брадата/ в графа/. Ще пробвам и при Карото. Кутии има ли изработени? Хубаво е да са еднотипни и на тях да има и сметката за дарение.
Има много колеги от Сливен и Бургас, които посещават язовира. Хубаво би било ако се намерят хора от тези градове, които да разширят периметъра на събиране на средства с поставянето на кутии и предоставянето на информация за сметката.
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”