Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Всяка помощ е добре дошла .А за кутиите ,мисля ,че няма значение какви са важен е крайния резултат.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

топлия написа:Сметка за набиране на средства, за зарибяване, ,,,, с амур,,, на язовир Малко шарково !
BG 38 UNCR 7000 4522 3249 47
Ако някой иска да помогне от чужбина, опознавателен код на банката
UNCR BG SF
Уникредит Булбанк!
Моето име :Георги Алексиев Костадинов
Тел.0888315380.?!
Благодаря на всички които ще се включат!
Утре отивам в рибарския магазин до фото Венера да сложа кутия за дарения .Кой ще помогне да сложи такива кутии на други големи магазини?
:fishing12: :fishing4: :fishing6:
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
volen7909
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 20, 2015 9:26 am

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от volen7909 »

Аз ще сложа при карото а по банковата сметка ше се отчета лично
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

Преведох 100 лева по сметката. За първи път виждам сметка без такса за превеждане?! Надявам се участието да е на ниво, за да може повече рибки да бъдат пуснати. От малкият ми опит в зарибяванията съм сигурен в резултата.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Днес не успях да отида до венерата да сложа кутия, но утре непременно ще го направя.

А Емо каза ,че сам ще направи кутия за каузата,
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
GoriLLaz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 406
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 8:38 pm
Местоположение: Бургас/София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от GoriLLaz »

Колеги, радвам се за каузата и аз ще участвам с някой лев на заплата!!! Защо не направите отделна тема и някой добър модератор да я вдигне нагоре като важна да се набива на очи :)

Евала за инициативата!
Хващайте и ловете, ама повече отколкото можете да изядете не носете!
От десет риби осем върни, за да има следващият път пак какво да се лови.
:fishing1:
Изображение
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

Момчета, предлагам да пуснем отделна тема, озаглавена "Зарибяване на Малко Шарково", ще помоля админа да я закачи като важна такава и ще я размножа в карпа (ако все още това не е направено, де) и в другия форум. По този начин ще имаме тема, чието заглавие е достатъчно красноречиво, а и все пак три е повече от едно. Ако някой има нещо против, моля кажете.
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

mita4eto написа:Момчета, предлагам да пуснем отделна тема, озаглавена "Зарибяване на Малко Шарково", ще помоля админа да я закачи като важна такава и ще я размножа в карпа (ако все още това не е направено, де) и в другия форум. По този начин ще имаме тема, чието заглавие е достатъчно красноречиво, а и все пак три е повече от едно. Ако някой има нещо против, моля кажете.
Напълно съгласен с всичко,, действай, , :supz: :prayer: :partyman:
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Потърсих тема но няма. Явно тука ще пишем. Днес говорих с брадата и той даде една идея, да отидем до някой стъклар, и да направим еднакви кутии, това е добре но кой, ако никой не се наеме аз ще отида но сега съм адски заед. Кой ще се наеме да направи това.?
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Долу до пазара на главната ,след рибарския магазин по посока Меркурий, има стъклар, риболовец. Някой може ли да отиде да го попита, ще направи ли четири малки стъклени кутии с един прорез, за нашата кауза, естествено ще му платим каквото трябва. Само някой да ги поръча, аз ще отида понеделник да ги платя и разнеса по магазините???
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Не издържах отидох и поръчах 5 броя малки аквариуми, но човека каза, че няма време да ги лепи. Аз в понеделник ще ги залепя. И в вторник ще ги занеса по магазините.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

Прехвърлих част от мненията тук:
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=202&t=90081" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
kirko999
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Окт 08, 2012 8:52 am
Местоположение: Бургас

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от kirko999 »

Приятели на Шарково има много умряла риба и почти никаква активност на каквато и да е риба.Бях чул някъде ,че почистили 2 цистрени с препарати в язовира възможно ли е да е заради това.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

За какви цистерни става въпрос, дай подробности. Би ли уточнил, какво имаш в предвид под много, и каква е.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
kirko999
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Окт 08, 2012 8:52 am
Местоположение: Бургас

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от kirko999 »

Не можах да разбера точно какви мисля че със препарати ,с който са пръскали лозята във Болярово.Рибата е каракуда като имало и по-едри.Миналата седмица бяхме на воденския ръкав за 2 дни и също имаше много умряла каракуда и почти нищо не кълвеше.Тази седмица свако ми е бил там и абсолютно нищо не му е клъвнало та той каза ,че има много измряла риба спрямо миналата седмица.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”