ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

sspopa
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 10:13 pm

ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от sspopa »

Колеги,с неудобство се обръщам към всички вас.Отчаян съм.Минават ми мисли да си тегля и въжето.Ако някой знае как и къде мога да си продам бъбрека дори да ми пише на лични.Трябва да събера 17000лв. а не успявам.Надявам се на добротата у всички вас.Не мога да продължа да пиша не намирам думи.Ако някой реши да ми помогне:IBAN:BG13STSA93000018115188. BIC:STSABGSF
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от sapuna »

Едва ли има някой от нас без проблеми.Най-лесното е да се сложи въжето ,но е грехота.17 000лв не са малко ,но не са и много пари.При подобно описание и зов за помощ обаче ,едва ли някой ще откликне.Едно е да са нужни за животоспасяване ,а съвсем друго за погасяване на необмислен лихварски кредит!Дай малко повече информация за причината?
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от nicko67 »

Колега,с тия повсеместни измами навсякъде едва ли някой ще обърне внимание на публикацията ти.Дай инфо както ти писа Сапуна.Не става така-ето ви I бана-преведете ми пари щото ще се самоубия!Несериозно е!!!
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от N.Dimitrov »

Едва ли някой ще го вземе на сериозно!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от hshopov »

Тази тема не беше ли заключена?
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
sspopa
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 10:13 pm

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от sspopa »

Съжелявам ако съм оставил впечатлението,че искам да измамя някой.Обърнах се към форума като последна възможност.Разбирам,че няма да се случи.Останете си със здраве.Моля да ми бъде изтрит профила и малкото неща,който съм писал.
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от delio-haidutin »

колега без да се сърдиш ,като малко дете и да се засягаш ,но как виждаш някой анонимник да пусне обява за помощ за пари и да чака съдействие :roll: :roll: :roll: :roll: .поне влез със лицето си ,обясни всичко ,за какво става въпрос ,че тогава да има възможност да се надяваш :idea: :idea: :idea: .и на нас ни тежи един ипотечен кредит, много ,много ,многооо по-голям от твоите 17 000,но заедно с адвокат ,правим разни врътки ,та да минимизираме щетите.има чалъми ,допитай се до стабилни адвокати :idea:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
morriddin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 1:12 pm
Местоположение: Елхово

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от morriddin »

delio-haidutin написа:колега без да се сърдиш ,като малко дете и да се засягаш ,но как виждаш някой анонимник да пусне обява за помощ за пари и да чака съдействие :roll: :roll: :roll: :roll: .поне влез със лицето си ,обясни всичко ,за какво става въпрос ,че тогава да има възможност да се надяваш :idea: :idea: :idea: .и на нас ни тежи един ипотечен кредит, много ,много ,многооо по-голям от твоите 17 000,но заедно с адвокат ,правим разни врътки ,та да минимизираме щетите.има чалъми ,допитай се до стабилни адвокати :idea:
Много точно казано.
Предполагам, доста от нас са стигнали дъното, та и копаем надолу, но оправия има - къде с адвокати, къде с други приоми. Майката му е, да не се отчайваш - навремето бях чел нещо от сорта, че едно животно, хванато в капан ще си прегризе крака за да се освободи, но човека ще изтърпи болката и ще мисли как да прецака капана - за мен поне това е правилната стратегия!
Като се сетя как се мъчех да събера 10к евро преди 4 години, та да пратя баща си на лечение в Истанбул.... :cry: :cry: :cry:
Е, не стана и той си отиде, обаче - колкото и да съм затруднен, винаги ще дам нещо за подобна ситуация. Та: Дай някаква информация, лице и т.н. - Ще се опитам да помогна.
ВЪДИЦАТА Е ГЪВКАВА ВРЪЗКА МЕЖДУ ДВА ШАРАНА !
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от Божидар »

morriddin написа:
delio-haidutin написа:колега без да се сърдиш ,като малко дете и да се засягаш ,но как виждаш някой анонимник да пусне обява за помощ за пари и да чака съдействие :roll: :roll: :roll: :roll: .поне влез със лицето си ,обясни всичко ,за какво става въпрос ,че тогава да има възможност да се надяваш :idea: :idea: :idea: .и на нас ни тежи един ипотечен кредит, много ,много ,многооо по-голям от твоите 17 000,но заедно с адвокат ,правим разни врътки ,та да минимизираме щетите.има чалъми ,допитай се до стабилни адвокати :idea:
Много точно казано.
Предполагам, доста от нас са стигнали дъното, та и копаем надолу, но оправия има - къде с адвокати, къде с други приоми. Майката му е, да не се отчайваш - навремето бях чел нещо от сорта, че едно животно, хванато в капан ще си прегризе крака за да се освободи, но човека ще изтърпи болката и ще мисли как да прецака капана - за мен поне това е правилната стратегия!
Като се сетя как се мъчех да събера 10к евро преди 4 години, та да пратя баща си на лечение в Истанбул.... :cry: :cry: :cry:
Е, не стана и той си отиде, обаче - колкото и да съм затруднен, винаги ще дам нещо за подобна ситуация. Та: Дай някаква информация, лице и т.н. - Ще се опитам да помогн
Подкрепям!
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от delio-haidutin »

morriddin написа: навремето бях чел нещо от сорта, че едно животно, хванато в капан ще си прегризе крака за да се освободи,
това си е напълно вярно,особено за дивите животни.вълк ,лисица ,белКа,пор,ако са хванати за крака ,с течение на времето ,мястото се обезболява от липсата на кръв и си прегризват краката.на село преди залагаха капани за белки и порове (кукарджи),имаше случаи на прегризани крака и избягали животни.
а относно "въжето",всеки който е стигнал до там,нека най-напред се замисли ,кой го е докарал до това дередже,и да "вземе ",със себе си ,някой виновен за това.това не е АПЕЛ,но поне самоубиството му да не е на вятъра.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
morriddin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 1:12 pm
Местоположение: Елхово

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от morriddin »

поне самоубиството му да не е на вятъра.
Цъ...
Не става така - той вятъра, никой не може го спря, пък знаем и поговорката за пикаене срещу него... :D
Моето писание беше принципно в насоката да се помогне на колегата, стига да преглътне гордостта и да сподели...
ВЪДИЦАТА Е ГЪВКАВА ВРЪЗКА МЕЖДУ ДВА ШАРАНА !
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от Bigmarlin »

Така ,като гледам не си регистриран отскоро.Не вярвам,някой от този форум да се опитва да прави измама по този начин.Само ще ти кажа ,че изолацията от хората и света,изтриването на регистрации,профили,галерии и тем подобни работа не вършат.Кажи нещо по конкретно,да не ти пука кой ще го види.Многото умове все нещо могат да измислят.Действай!
И прочети,макар и преко зъби този разказ
http://chitanka.info/text/29543-kogato- ... e-poturite" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
sspopa
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 10:13 pm

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от sspopa »

Казвам се Стефан.Пролетта на миналата година се наложи да платим лечение на майката на моя баща.Като най-бърз начин взех от бързите заеми.След това опитах да изляза да работя в чужбина,пак ми трябваха пари и отново като нямаше от кого се обърнах към тези фирми.С моя късмет не стана нища и парите заминаха.До ноември линалата година се справях с вноските.След това всичко се обърка,осъди ме съдия изпълнител,запорираха ми заплатата.Не успявам да внасям другите вноски и така стигнах до това положение да моля за помощ.
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от delio-haidutin »

пак те съветвам ,намери един читав адвокат.заплатата ти НЕ МОЖЕ ЦЯЛАТА да се запорирва .имаше един минимум ,мисля че беше минималната,която не могат да ти пипат. :idea: другият начин е ,ако вземаш доста над минималната ,да приказваш със шефа си и ако е възможно да те водят на минимална.много сега ще скочат ,че това е в "сивия "сектор,но пък тези кредити и договори на бирници да не би да са в "светлия" сектор :twisted: .и внимавай с имотите на твое име ,ако имаш такива :!: от банка не ти ли отпускат кредит,сумата не е много голяма.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
sspopa
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 10:13 pm

Re: ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ

Мнение от sspopa »

Колеги опитах всичко.Молбата ми към вас е може би последна възможност
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”