Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

топлия написа:Колеги, не искам да тегля парите сам!
Нека поне един да дойде с мен в сряда по обед....
Странно! Където и да отида винаги има някой риболовец от Ямбол. А за едно преброяване на пари няма никой?! Колега ако не се намерят мераклии ще дойда от Бургас.
Поздрави
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

Добре де, стотици Ямболски риболовци са из форумите, всеки слухти за инфо, не вярвам, че никой няма да е видял темата последните няколко дни ... ОТНОВО апелирам, хубаво е няколко човека да са заедно при тегленето, за да се гарантира обективност, разчитаме на вас, колеги!
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от yankosan »

Топъл,ще ти съдействам!
Макар,че имам доста работа...ела утре за по бира да се разберем!
Поздрави!
Аватар
yankosan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 777
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 2:29 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от yankosan »

А...Бургазлии,вземете да направите и Вие една акцйка за зарибяване на гьола,че колкото виждам сте повече от нас!
С най-добри пожелания!
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ivelin_1976 »

mita4eto написа:Добре де, стотици Ямболски риболовци са из форумите, всеки слухти за инфо, не вярвам, че никой няма да е видял темата последните няколко дни ... ОТНОВО апелирам, хубаво е няколко човека да са заедно при тегленето, за да се гарантира обективност, разчитаме на вас, колеги!
Митаче, с удоволствие бих се отзовал, но не мога сега, отделно съм на работа. Но ако има нужда от лодки за пускане на зарибитела в язовира съм на среща - ако е през някой уикенд.
п.п.Бат Янко е правилния човек :) и ще го черпя за компенсация, че се отзова, а аз не мога!
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

ivelin_1976 написа: Митаче, с удоволствие бих се отзовал, но не мога сега, отделно съм на работа. Но ако има нужда от лодки за пускане на зарибитела в язовира съм на среща - ако е през някой уикенд.
п.п.Бат Янко е правилния човек :) и ще го черпя за компенсация, че се отзова, а аз не мога!
Благодаря ти за отзивчивостта, а и на Бат' Янко също! Черпнята, живот и здраве, най-много й мяза на брега на Шарково ;-) гарнирана с доволно количество рънове :)
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
doktor d
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 6:07 pm
Местоположение: ЯМБОЛ

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от doktor d »

Въпреки че съм против язовира да се зарибява с амур, бих помогнал с удоволствие. Цяла седмица съм свободен. Пращам си номера на Митачето на лични, ако решите нещо звъннетеми и скачам.
Просто умирам за язовира.
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от топлия »

Хора се намериха! Очаквайте отзив в сряда вечер...... Дано сме събрали достатъчно за едно добро зарибяване, тоест нужни са поне 1500 лева за да има ефект върху този голям язовир....
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

Благодарение на Жоро и на колегите, които се отзоваха да му помогнат, даренията от всички стъклени кутии, разпространени в магазинната мрежа на Ямбол, както и преведените средства по банков път бяха изтеглени и крайната сума, която всички ние сме успели да съберем до настоящия момент (16.03.2016г.) е 1240лв. Искрени благодарности към ВСИЧКИ вас, които се ангажирахте и отделихте всекиму според възможностите в името на нашия любим водоем Малко Шарково!

Тепърва предстои да се изготви план за зарибяването, количество, място и всякакви подробности, като ние своевременно ще ви уведомяваме. Възможно най-рано ще пишем и за мястото, за да може възможно повече от вас, колеги, да присъстват на това мероприятие.

И още нещо - по идея на Жоро обмисляме вариант за постоянно присъствие на кутиите за дарения и всяка година преди забраната да се събират средствата и да се организират последващи мероприятия - допълнителни зарибявания, средства за патрулиране и обходи на язовира и т.н. Мислим, че това е в интерес на всички нас и силно се надявам да стане една добра традиция.
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
milen_ilchev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:20 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от milen_ilchev »

Това за мен е отличен резултат! Мога да помогна и с лодка и с кола. Като решите да зарибяваме са обадете: Милен Илчев -0888306702.
ttboy79
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:32 pm

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от ttboy79 »

супер !
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от mita4eto »

Докъм края на тази седмица се очаква повече инфо по темата със зарибяването, момчета. Ще ви държим в течение и веднага щом има инфо, тя ще бъде публикувана тук
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dakataegotin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 8:16 pm
Местоположение: гр.Бристол и гр. Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от dakataegotin »

Колеги, някой да е ходил скоро към язовира? Костур, каракуда, червенопера нещо?
Ако нямаш любов не ми казвай какво друго имаш!
Аватар
boceto84
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 7:31 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от boceto84 »

Инфо от миналата седмица.
На Воден излиза предимно средна/около 20см/ и рядко едра червеноперка.На 5 риби едната е каракуда,също средна. На лудницата същата работа.Кустура го нямаше никъде.Рибата се държи на вътре,като по-голям успех колегите имаха на фидер.Стръвта е типично "селска".На бял и царевица НЕ взима.Щуката се върти около брега и ще Ви моля да не браконерствате и да я връщате.
https://www.facebook.com/pages/Handmade ... 8341715246" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dakataegotin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 8:16 pm
Местоположение: гр.Бристол и гр. Ямбол

Re: Какво кълве на яз.Малко Шарково?

Мнение от dakataegotin »

Благодаря за инфото. Ще влизам за костур с лодката. Щуката на Шарково никога не сме я търсили, предимно ходим за сулка, костур и преди забраната за каракуда по ръкавите.
Ако нямаш любов не ми казвай какво друго имаш!
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”