Наточихте ли куките ?

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
gonzu
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 5:55 pm
Местоположение: Стара Загора

Наточихте ли куките ?

Мнение от gonzu »

Така като пада забраната за улов на щука в края на месеца реших да видя има ли други ентусиасти чакащи заветната дата 01.05.2016г. за малко нови емоций и по едри зъбати гадинки :fishing6: :fishing1: Желая успешен сезон на всички и по малко воблери по клоните и храсталаците :fishing9: Наслука .
:fishing9:
Бобo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2011 9:33 pm

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от Бобo »

Чакаме я да пада тази забрана вече,колега.Много дълга дойде тоя път.Ако бракониерите са оставили някоя и друга жива щука - ще я гоним.Проблема е,че в Шабла останаха шест щуки и ние ги знаем по име вече.Затова пожелавам успешен сезон на всички...кой както го сметне за успешен!
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от garfield_90 »

Оооо с нетърпение я чакам да падне. Всеки ден преглеждам воблерите и блесничките и си правя схеми къде точно да мятам :)
Аватар
gonzu
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 5:55 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от gonzu »

Схемите и аз съм ги начертал вече планирани има 2 излета ! Но както каза колегата по горе дано са оставили нещо и за нас онези тиквеници , че инъче ще е гъс път да види :) абе купон да има . Успех ви желая.
:fishing9:
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от angel81 »

колеги , с две думи ако на 01.05 отида на Марица с спинарката за щука, никой неможе да ми каже 2 !??
късмет работа . .
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от garfield_90 »

Може ако има и друго в живарника освен щука, или ако имаш купени рибки касова бележка.... Върви доказвай, че нямаш сестра :fishing9:
Аватар
gonzu
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 5:55 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от gonzu »

Така е опоменато , че от 01.05 забраната за щука пада . Тя първата една седмица няма да иска да чуе но все пак аз лично съм решил да пробвам па знае ли се :) :fishing5:
:fishing9:
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от garfield_90 »

Не мисля.Преди забраната от 15.04 април ходих за костур и хванах 4 щуки с 2 костура. Щуките са си във водата и чакат следващата ни среща.Тази година беше сравнително топло пролетните месеци и си мисля че отдавна си е хвърлила хайвера.А 1 седмица преди това мое ходене пак ходих за риба и тогава нито костур нито щука удари, което значи че съм уцелил може би точно тази 1 седмица след хвърлянето на хайвера.Успех момчета стискайте още 2 дни :fishing5:
Аватар
sa_sko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 154
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 9:00 pm

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от sa_sko »

Наточихме ги колега и заветния ден дойде . На 01. 05 след обилен обяд с агнешко и бира по задължение трябваше да разходя кучето и реших да го водя на реката хем да послегне храната хем да открия сезона . За мое щастие имах и слука една зъбатка. Много съм доволен че открих сезона успешно. Ето и една снимка с телефона

.
IMG_20160430_200623.jpg

Пожелавам много здраве и успехи на всички.

PS. Моля ви колеги пукайте маломерките!
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от garfield_90 »

Да ги пукаме или да ги пускаме хахаха браво колега и аз се записах с една щука въпреки мъглата и силния вятър.
Бобo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2011 9:33 pm

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от Бобo »

Ми да се похваля и аз тогава...Вчера,първи май,Шабла-2 бр. с голям зор и те маломерни.Пуснати да растат,естествено.Днес,втори май,Шабла-20 (двадесет) бр.-всичките маломерни.И пак обратно да растат.По-интересното е,че по едно време дойдоха няколко мангала и почнаха да мятат за щука.Че се заприказвахме малко ...хората дори не знаят,че имало забрана за щуката.Викат "ми то за нас винаги е разрешено,цяла година". А после се чудим що нямало риба в езерото.И те така...без риба ,но с много удоволствие !!!

Поздрави
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от garfield_90 »

Сапун или веро ??? ( малко спам по темата) :)
Бобo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2011 9:33 pm

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от Бобo »

Сапун...да си къпем кучетата. Баси к'ъв съм идиот !
Аватар
gonzu
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 5:55 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от gonzu »

Хубава рибка браво колега :) На мен само ходенето по храстите ми остана но утре сутрин паля гуменките и ще побродя по Тунджа край Ягода и Ръжена па ще се чуе . А за джангалите и на сапун да ги направим пак ще смърдят! Абе вари ги печи ги пак са си мангафути. :axe:
:fishing9:
Аватар
gonzu
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 5:55 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Наточихте ли куките ?

Мнение от gonzu »

Вече 4 излета и нищо направо съм в потрес на яз. Копринка нищо на пресевната на с. Ражена нищо на с.Ягода нищо ! Явно проблема е в моя телевизор пробвах различни видове примамки воблери , попери , блесни но файда никаква дайте някакъв съвет каква може да е причината имам едно предположение ,че е възможно времето да е проблема заради проливните дъждове но само така предполагам. :fishing8:
:fishing9:
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”