Платени язовири около Пловдив, Карлово, Троян...

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

v1ppers0nn
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Май 26, 2016 9:55 pm

Платени язовири около Пловдив, Карлово, Троян...

Мнение от v1ppers0nn »

Здравейте колеги, от доста време чета форума, но ето че дойде време и да пиша в него. Мислим събота и неделя да отидем някъде с преспиване, да е около Пловдив, Карлово, Троян и ... общо взето да е по средата между София и Сливен. Понеже ще сме две групи и тръгваме от тези две точки, да се чакаме някъде по средата. Платен да е (понеже е още забранено), да става за приспиване и да има риба... (нещо като ТЕЦ-а Марица изток 2). Предложения?

Благодаря предварително!
Аватар
S.Koychev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 803
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:26 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Платени язовири около Пловдив, Карлово, Троян...

Мнение от S.Koychev »

Бях на Тец миналата седмицА,риболов нямаше ,само дребни платички и сомчета.Шаран,амур и толуп бяха мит само,колегите около нас и те без риби,абе трагедия.
Ribarche
Аватар
to6ko_lo6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 10:18 am

Re: Платени язовири около Пловдив, Карлово, Троян...

Мнение от to6ko_lo6ko »

Миналата седмица бях с приятел на язовира на село Борец. Имаше доста палатки и каравани, а и риба хванахме. Ако искаш ще ти изпратя номера на арендатора, за да се чуете и уговорите. Само трябва да се внимава, защото в тревата имаше кърлежи!
v1ppers0nn
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Май 26, 2016 9:55 pm

Re: Платени язовири около Пловдив, Карлово, Троян...

Мнение от v1ppers0nn »

to6ko_lo6ko написа:Миналата седмица бях с приятел на язовира на село Борец. Имаше доста палатки и каравани, а и риба хванахме. Ако искаш ще ти изпратя номера на арендатора, за да се чуете и уговорите. Само трябва да се внимава, защото в тревата имаше кърлежи!
Какви са условията?
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”