Дайте мнение за карп дюшек

Модератор: sapuna

Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Дайте мнение за карп дюшек

Мнение от Slavi_82 »

Колеги с готвя на пълни обороти за откриването на сезона и трябва да си взема един карп душек .
До сега взе съм ползвал тези на приятели но е време и аз да си взема за себеси един личен.
Все пак всички риби ще бъдат върнати , и то най вече трофейните и желая да са с отлично здраве.
Спрял съм се на 2 модела като приемам съвети и за това вие какви ползвате.

1-вия е на старбайтс които е с задигнати краища и е доста интересен модел и атрактивен с цената си
http://www.megafishing.bg/product/4018/ ... baits.html

2-рия е на карп зум като интересното при него е че има клипсове за закопчаване на дюшека което е известна доза удобство за модела.
http://www.megafishing.bg/product/4884/ ... g-mat.html

3-тия е на FL и е същия като N:2 леко предимство в размерите :)
http://www.megafishing.bg/product/4128/ ... azhen.html

За сега съм се спрял на тези модели
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дайте мнение за карп дюшек

Мнение от isavkov »

Първият на старбейтс го имам. Не е лош, ама картинката в сайта лъже малко...
По малък е от колкото изглежда, за риби до 3-4 кг е супер. Ама ако изкараш някой голям шарко, ще му е неудобно в този дюшек. И също така не е с толкова вдигнати краища както е на картинката.
Големият му плюс е, че е лесно преносим.

За другите не знам.
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за карп дюшек

Мнение от Slavi_82 »

isavkov написа:Първият на старбейтс го имам. Не е лош, ама картинката в сайта лъже малко...
По малък е от колкото изглежда, за риби до 3-4 кг е супер. Ама ако изкараш някой голям шарко, ще му е неудобно в този дюшек. И също така не е с толкова вдигнати краища както е на картинката.
Големият му плюс е, че е лесно преносим.

За другите не знам.
Благодаря ти.Много полезно мнение
За сега всичко клони към FL-a най вече като размери и клипсовете
Аватар
rado25
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 5:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Дайте мнение за карп дюшек

Мнение от rado25 »

Ако искаш наистина да пазиш рибата си вземи люлка, тези постелки където ги показваш не стават за нищо.
написа:Обърни си шапката с козирката назад. Шарана си мисли, че си тръгваш и започва да кълве.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за карп дюшек

Мнение от Slavi_82 »

rado25 написа:Ако искаш наистина да пазиш рибата си вземи люлка, тези постелки където ги показваш не стават за нищо.
Не знам как реши че не стават за нищо при положение че Долни Богров един от най известните гьолове работи с Карп Фокус :
http://www.megafishing.bg/product/1728/ ... focus.html
Които с нищо не са по добри от горе показаните освен че нямат кипсовете за затваряне на леглото от страни, а и не знам случай да има наранена риба с тях, освен ако този които ги ползва не е много неграмотен и не изпусне рибата извън дюшека.
А тък като имам навика да се местя там винаги взимаме по 2 дюшека че преди пазача 20 мин ми надува главата защо съм се преместил
и съм нямал дюшек. Та след като за 10 мин ни изреди 4 от 5-те пръчки ето нагледано как ги наставихме душеците за снимка, и нито една люспа не падна от рибите. А и като цяло дюшека ми е по удобен за транспортиране, и е на по тънка цена де :)
Люлките почват от 130 лв нагоре, което е малко над това което мога да дам към момента
Прикачени файлове
123.jpg
123.jpg (307.15 KiB) Преглеждано 4815 пъти
galin_fcb
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 922
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 11:22 pm

Re: Дайте мнение за карп дюшек

Мнение от galin_fcb »

rado25 написа:Ако искаш наистина да пазиш рибата си вземи люлка, тези постелки където ги показваш не стават за нищо.

+1
Публикувай отговор

Обратно към “Риболовни такъми”