Евтина захранка от фураж

Модератор: sapuna

Venelin_lozen
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Сеп 09, 2015 12:09 pm

Евтина захранка от фураж

Мнение от Venelin_lozen »

Колеги, пиша тази тема, за да попитам как се прави домашна универсална
захранка на ниска цена. Какво се слага и какви аромати?
Последно промяна от Venelin_lozen на Съб Юли 16, 2016 3:44 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Kodjito75
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 821
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 9:29 am
Местоположение: Варна

Re: Евтина захранка от фураж

Мнение от Kodjito75 »

Ти от пръднята боя искаш да правиш.
Е повярваими не става!
Никой няма да си каже тайната рецепта за успешен риболов!
Слагаи каквото имаш и проби !
Аватар
plamii
фен клуб-скобар
Мнения: 260
Регистриран на: Чет Юли 14, 2011 11:04 am
Местоположение: Кюстендил

Re: Евтина захранка от фураж

Мнение от plamii »

Kodjito75 написа:Ти от пръднята боя искаш да правиш.
Е повярваими не става!
Никой няма да си каже тайната рецепта за успешен риболов!
Слагаи каквото имаш и проби !
A ти тези от магазина захранки за вължебни отвари ли ги имаш ?? ФУРАЖ С ЗЕМЯ са и тези в магазина
Изображение

The Best
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Re: Евтина захранка от фураж

Мнение от ribarq »

За какви риби искаш домашна захранка ?
Аз лично си меля на едро царевица с жито и рядко слагам кюспе, ако имам сух хляб или бисквити в къщи преди да тръгна за риба също отива там.
Чат пат добавям разни семена закупени от производител.
Това е! Няма хамалогия.
В повечето случаи не слагам атрактор, жуля си натурално. Но понякога като видя, че няма ефект правя експерименти. :fishing8: :fishing8: :fishing8:
Константин.Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юли 16, 2016 1:00 am
Обратна връзка:

Re: Евтина захранка от фураж

Мнение от Константин.Динков »

Братле,гледай аз кво правя. Първо и най-важно е да реша за какво ще ходя. Като реша за какво ще ходя почвам да чета за него. Примерно пишеш шаран и всичко за него, 2-3 сайта прочети и ще ти стане ясно долу-горе кво обича. Можеш да гледаш "Риби и такъми" където също може да чуеш нещо ново. Аз също много не ползвам от магазина защото мога да направя нещо много по-добро. В риболова всичко е до експерименти. Мирните риби обичат много да има петно в което да стоят,затова вземи нещо което ще направи хубаво петно. Също така е важно да кажеш на какво ще ходиш. Ако си на дъно е едно ако си на плувка друго. Дай нещо по-конкретно за да имаш по-конкретни отговори. Няма захранка която да важи за всички риби. Също така няма захранка която ако си я направиш и задължително ще хванеш нещо. Друго важно, на мястото на което ще ходиш да ловиш, гледай на какво хвърлят другите рибари, така ще ти стане ясно на какво е свикнала рибата. Кажи нещо конкретно и с радост бих ти отговорил, може направо да ми пишеш на лично за да се разберем по-добре.
driskobeats
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 18, 2016 9:32 am

Re: Евтина захранка от фураж

Мнение от driskobeats »

Взимаш комбиниран фураж за кокошки и в него слагаш вкисната царевица, 50/50 сварено и покълнало жито, няколко ванилии, малко степ или по-добре натурален сок, 2-3 смлени банана, малко какао, някоя вафла, ако имаш също можеш да я сложиш, някакви семена(най-добре коноп), пресята къртичина и малко олио. Допълнително можеш да мяташ царевица, кастери, глисти и бял червей. Много внимавай да не прехраниш. За стръв можеш да ползваш накисната в мастика царевица или грозд червеи. Пробвай с това и пиши на лично дали си доволен от резултата :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”