Инфо от Пазарджик и региона

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
rock_children
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Яну 27, 2011 10:52 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от rock_children »

Колеги някой с някакво инфо,къде може да се полови сега през забраната? Аз мога да дам инфо за Лозен излиза си редовния мухар с фин такъм и захранка и стига да се случи слънчев и безветрен ден направо гол за гол. Излизат и кленове сутрин рано със стрелба на бял и много тишина.За сега още само фидера там не ми е дал резултати.В неделя се качих и до Батак първо от страната на Цигов Чарк да си сефтосам новия фидер ама дърво пълно с народ едва си намерих място каравани палатки биваци,никой нищо не пише.Застанах под центъра риби проиграваха,но уви нищо по обяд започнаха едни изпълнения с едни джетове отгоре върху въдицата ми изнервих се и си викам чакай да се преместя от другата страна на Дъното народ пак много едва си намерих място почти до кулата на стената ама и там дърво никакво пипане.Та това е от мен. Искам някъде да подърпам рибоци на фидер някой ако има идеи,без платените на Мокрище и Огняново че там през уикендите е невъзможно да се лови от народ.
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от SuperMario45 »

Колеги, имате ли някаква информация за това гьолче по пътя за МакДоналдс?
baba4a
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 2:47 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от baba4a »

някой да каже за широка поляна....чува се че се вадили добри каракуди и кленове
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от hshopov »

baba4a написа:някой да каже за широка поляна....чува се че се вадили добри каракуди и кленове
Наистина вадят. Места обаче не мога да ти препоръчам защото аз не съм ходил ,лично.
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
baba4a
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 2:47 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от baba4a »

hshopov написа:
baba4a написа:някой да каже за широка поляна....чува се че се вадили добри каракуди и кленове
Наистина вадят. Места обаче не мога да ти препоръчам защото аз не съм ходил ,лично.
Благодаря колега.ще чакам някой да пише на каква стръв и монтаж и се изтрелвам в сряда сутрин :fishing3:
Pelzer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 7:48 pm

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от Pelzer »

Здравейте колеги. Някой дали има информация за баластриерата край село Лозен, каква риба кълве сега и на какво? Весели празници.
Аватар
geibriel
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 7:26 pm
Местоположение: София/Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от geibriel »

За празниците обиколих почти сичко възможно свободно за риболов.Лозен го отпишете риболов нула рибата хвърля хаивер за цял ден никой не извади и 1 риба.Говедаре дупките са ги измрежили няма никакъв живот казаха ми че са си местни хора от селото така че евала продължавайте в същия дух.Малкия звъник до гробищата са напускали мрежи не че на иара им пука риболов ако има някакъв е на гьола до марица.На платеното на мокрище имаше народ и неделя в 8 часа сутринта но там винаги се лови риба и си има народ,така че ако искате нещо сигурно там е мястото,от друга страна рибарника е доста неугледен с две думи кална дупка,но пък има сянки и пейки.На динката ми казаха че ловяли щуки но колко и какви размери нз.Риболов се прави единствено на канала до пречиствателната кривата вада,лови се хубава мряна на задържане каракуда и алай извадих 1 околко 400гр един изпуснах изобщо не можах да го обърна излизат и хубави кефали всичко зависи от това как е нивото.
Не сме народ
Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от firepd69 »

geibriel написа:За празниците обиколих почти сичко възможно свободно за риболов.Лозен го отпишете риболов нула рибата хвърля хаивер за цял ден никой не извади и 1 риба.Говедаре дупките са ги измрежили няма никакъв живот казаха ми че са си местни хора от селото така че евала продължавайте в същия дух.Малкия звъник до гробищата са напускали мрежи не че на иара им пука риболов ако има някакъв е на гьола до марица.На платеното на мокрище имаше народ и неделя в 8 часа сутринта но там винаги се лови риба и си има народ,така че ако искате нещо сигурно там е мястото,от друга страна рибарника е доста неугледен с две думи кална дупка,но пък има сянки и пейки.На динката ми казаха че ловяли щуки но колко и какви размери нз.Риболов се прави единствено на канала до пречиствателната кривата вада,лови се хубава мряна на задържане каракуда и алай извадих 1 околко 400гр един изпуснах изобщо не можах да го обърна излизат и хубави кефали всичко зависи от това как е нивото.
На кривата вада вонзи ден, някакъв китаец си е мил тубите с отровата та за тва вече и там нема много, много риболов :mrgreen: Разбирам желанието ти да помагаш, ама според мен и други, споделянето на успешни риболови не е ич убаво :D Анадъмно :?: :D
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от SuperMario45 »

Темата за нашия регион стабилно замря... Обаче аз съм упорит и питам за някаква сносна информация като място и стръв ^_^ Наслука!
rock_children
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Яну 27, 2011 10:52 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от rock_children »

На Звъничево шарен риболов,зависи какво ти се лови,аз лично на фидер имам много добри резултати перки и каракуди,обикновенна захранка торен червей и избирай по-малко посещаваните места ако можеш да стигнеш до тях.Само раците и дребните костурчета са голяма напаст някой ако знае как да се справям с тях ще съм му много благодарен да сподели,поздрави ! :)
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от SuperMario45 »

Привет колеги, имам въпрос - какво е положението с тези 3 водоема -
147016148180148.jpg
147016148180148.jpg (152.76 KiB) Преглеждано 2507 пъти
?
Имам и питане относно тези места - Капитан-а, Бяга, Карабунар, бента на Лесичово - има ли някакъв риболов?
Благодаря и Наслука!
Аватар
geibriel
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 7:26 pm
Местоположение: София/Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от geibriel »

Дай по ясна снимка на гьоловете до кое село са нищо не се разбира от снимката , на капитана се лови каракуда на плувка масовите са до полувинка на дъно и по кило излизат местата не ги знам инфото ми е от преди 10 дни билета от СЛРД пазарджик не важи за там искат от ловно рибарско сдружение Пещера марица държеше ниво до преди 2 дена и се ловеше стабилно каракуда мряна и кефал може и там да опиташ наслука :D
Не сме народ
Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от SuperMario45 »

Намират се до Брацигово. Иначе може да се пусна тея дни някъде в района да начеша крастата :D Благодаря за инфото и Наслука!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от hshopov »

geibriel написа:Дай по ясна снимка на гьоловете до кое село са нищо не се разбира от снимката , на капитана се лови каракуда на плувка масовите са до полувинка на дъно и по кило излизат местата не ги знам инфото ми е от преди 10 дни билета от СЛРД пазарджик не важи за там искат от ловно рибарско сдружение Пещера марица държеше ниво до преди 2 дена и се ловеше стабилно каракуда мряна и кефал може и там да опиташ наслука :D
КОООЙ КАЗА, че риболовен билет от Пазарджик не важи???? До сега не е било колега от Пазарджик да дойде и да бъде изгонен! Местата за риболов на каракуда са около втичалото! За колегата питащ за така наречените Бурово и Гачево блато( тези над Брацигово) там работата е мътна и кървава. Местната ловна дружинка ги взе под крилото си и издават билет само за Бурово( едва ли са го зарибили с каквото и да е) но не и за Гачево блато! Дадеш ли спонсорство от 200 или 300 лева ( не си спомням) ще те пуснат да ловиш и там( смешна работа) В тази държава всеки си пише закони! Един приятел се е оплакал в ИАРА и от там са му казали,че нямат право да не те пускат и....до там! Картинката е страаашна! :wink:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от firepd69 »

Е те тва е убаво на форумите, че всеки си пише каквито си щуротии иска :lol: , апа някои ора скъсаха джуките на рибата :!:
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”