Инфо от Пазарджик и региона

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от hshopov »

firepd69 написа:Е те тва е убаво на форумите, че всеки си пише каквито си щуротии иска :lol: , апа някои ора скъсаха джуките на рибата :!:
Къде бе ги лови :)?! Тази година я пиша почти нулева с изключение на едни априлски шарани на Батак!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от SuperMario45 »

Някой от нашия град няма ли желание за един съвместен риболов да им начупим каските на рибите :D
Аватар
geibriel
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Съб Юни 06, 2009 7:26 pm
Местоположение: София/Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от geibriel »

hshopov написа:
geibriel написа:Дай по ясна снимка на гьоловете до кое село са нищо не се разбира от снимката , на капитана се лови каракуда на плувка масовите са до полувинка на дъно и по кило излизат местата не ги знам инфото ми е от преди 10 дни билета от СЛРД пазарджик не важи за там искат от ловно рибарско сдружение Пещера марица държеше ниво до преди 2 дена и се ловеше стабилно каракуда мряна и кефал може и там да опиташ наслука :D
КОООЙ КАЗА, че риболовен билет от Пазарджик не важи???? До сега не е било колега от Пазарджик да дойде и да бъде изгонен! Местата за риболов на каракуда са около втичалото! За колегата питащ за така наречените Бурово и Гачево блато( тези над Брацигово) там работата е мътна и кървава. Местната ловна дружинка ги взе под крилото си и издават билет само за Бурово( едва ли са го зарибили с каквото и да е) но не и за Гачево блато! Дадеш ли спонсорство от 200 или 300 лева ( не си спомням) ще те пуснат да ловиш и там( смешна работа) В тази държава всеки си пише закони! Един приятел се е оплакал в ИАРА и от там са му казали,че нямат право да не те пускат и....до там! Картинката е страаашна! :wink:
Колега нямаше да го пиша ако не ми се беше случило изгониха ни отървах се без акт защото момчето с което бях се оказа познат на единя от проверяващите и още нещо което ме ядоса до краен предел звъничовската дружинка окончателно си присвои малкия гьол да гробищата Изображение преди обикаляха с пушките и гонеха хората имал съм спречквания с тях няколко пъти гонеха ни защото били пуснали патици и ние сме ги обезпокоявали като сме ловяли риба звънях на иара пз нищо не знаят по въпроса марица е близо надявам се да не пуснат патици и там че и реката става тяхна :oops:
Не сме народ
Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от hshopov »

Не казвам,че лъжеш... много се учудих. На Капитана съм израснал и такова чудо не съм виждал никога. Кой ви провери,представи ли се?
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
njoyz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 1:07 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от njoyz »

Междувременно аз врътнах едно спининг капо по тополница и скоро мисля че няма да отида там- такава свинщина е че просто ме е гнус да стъпвам, а и водата смърди странно. Риба дори не видях, нито от моста нито никъде... Трагедия...
Hrabri je vodja narodu treb'o.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от firepd69 »

hshopov написа:
firepd69 написа:Е те тва е убаво на форумите, че всеки си пише каквито си щуротии иска :lol: , апа някои ора скъсаха джуките на рибата :!:
Къде бе ги лови :)?! Тази година я пиша почти нулева с изключение на едни априлски шарани на Батак!
Нема да ти кажа дори и на лични :!: Тоя филм съм го гледал мнооого отдавна със споделянето :D . А на колегата със спининга, само ще му кажа, че спининга по Тополница си е екстра, само трябва да улучи времето, не толкова местото а времетоооо....акомееразбрал .
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от hshopov »

firepd69 написа:
hshopov написа:
firepd69 написа:Е те тва е убаво на форумите, че всеки си пише каквито си щуротии иска :lol: , апа някои ора скъсаха джуките на рибата :!:
Къде бе ги лови :)?! Тази година я пиша почти нулева с изключение на едни априлски шарани на Батак!
Нема да ти кажа дори и на лични :!: Тоя филм съм го гледал мнооого отдавна със споделянето :D . А на колегата със спининга, само ще му кажа, че спининга по Тополница си е екстра, само трябва да улучи времето, не толкова местото а времетоооо....акомееразбрал .
Хаха ти пък...хич не се и хаби. Въпросът ми беше по скоро риторичен,а и не съм от хората които еееей сега ще тръгнат да ти вземат мястото. Не се препитавам от риба . Сполай ти. :)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от firepd69 »

Не става въпрос за мойто място, а за места на познати :D Ти мен не ме гледай, щом съм във форумите направи сметка къв рибар съм :lol:
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от hshopov »

firepd69 написа:Не става въпрос за мойто място, а за места на познати :D Ти мен не ме гледай, щом съм във форумите направи сметка къв рибар съм :lol:
:lol: :lol: :lol: То и аз така тази година! :lol:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от SuperMario45 »

Днес с един познат направихме един риболов за 2-3 часа на Луда Яна и учудващо, поне за мен хванахме 20-на рибета (кефал и мряна).
Лошото е че в реката е пълно с гаци от картофи и просто закачките са гарантирани. Във водата се виждаха и много малки рибки, което може да се окаже добре и даде шанс да се развие рибата в реката. Стига от мината да не решат да си чистят хранилището...
Утре обмислям да отскоча до Звъниците. Някакво инфо от там ако няма има и сподели ще бъде много полезно. Наслука!
rock_children
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Яну 27, 2011 10:52 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от rock_children »

Днес сутринта на звъника от съмване до към 10 часа на дигата направих добър риболов на перки и каракуди.Директен 7 метра,малко универсална захранка като хвърлих цялата в началото и после само дохранвах царевица.Избягвах червейте като стръв тъй като е пълно с малки костурчета и е много неприятно.Ползвах повече царевица за стръв като имаше и доста хубави риби.Утре пак може да го посетя ще направя и някоя фотка че работата нещо много замря тука в наща тема да я съживим :fishing8: :fishing3:
Аватар
njoyz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 1:07 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от njoyz »

Колеги да ви питам нещо, чували или виждали ли сте щучки, та дори и малки в Марица в рамките на Пазарджик, та дори и по нагоре по течението?
Hrabri je vodja narodu treb'o.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от firepd69 »

rock_children написа:Днес сутринта на звъника от съмване до към 10 часа на дигата направих добър риболов на перки и каракуди.Директен 7 метра,малко универсална захранка като хвърлих цялата в началото и после само дохранвах царевица.Избягвах червейте като стръв тъй като е пълно с малки костурчета и е много неприятно.Ползвах повече царевица за стръв като имаше и доста хубави риби.Утре пак може да го посетя ще направя и някоя фотка че работата нещо много замря тука в наща тема да я съживим :fishing8: :fishing3:
На каква дълбочина ги ловиш :?: На мене ми идват на 2.50 - 3 м. Захранвам със жито и ги ловя на шарен, така години на ред :D
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от firepd69 »

njoyz написа:Колеги да ви питам нещо, чували или виждали ли сте щучки, та дори и малки в Марица в рамките на Пазарджик, та дори и по нагоре по течението?
Виж около праговете в затайките :D
Аватар
njoyz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 1:07 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Инфо от Пазарджик и региона

Мнение от njoyz »

Тоест си заслужава да посветя един два излета.. Ха дано. Иначе също ми е интеррсно дали на бента преди града има щука, макар че там до водата май е невъзможно да се стигне.
Hrabri je vodja narodu treb'o.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”