китайски двигател

Всико за лодките сонарите и атрибути към тях.

Модератори: emo vasilev, Кърцата

mufata1
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 3:11 am

китайски двигател

Мнение от mufata1 »

Здравейте колеги.От скоро имам надуваема лодка омега двуместна 2,45 дълга и искам да и купя двигател.Искам да ви попитам за мнение за тези китайските двигатели щото съм ограничен във финансите и не мога да си позволя истински двигател много ви благодаря предварително
Аватар
prokop4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 592
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:17 pm
Местоположение: Асеновград

Re: китайски двигател

Мнение от prokop4o »

mufata1 написа:Здравейте колеги.От скоро имам надуваема лодка омега двуместна 2,45 дълга и искам да и купя двигател.Искам да ви попитам за мнение за тези китайските двигатели щото съм ограничен във финансите и не мога да си позволя истински двигател много ви благодаря предварително
кои за тези?да малко повече инфо.
mufata1
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 3:11 am

Re: китайски двигател

Мнение от mufata1 »

ами тези които струват по 300/400 лева за тях искам да попитам
mufata1
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 3:11 am

Re: китайски двигател

Мнение от mufata1 »

Аватар
RadoslavGeorgiev
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Съб Авг 16, 2014 1:19 pm

Re: китайски двигател

Мнение от RadoslavGeorgiev »

Не ти трябва тая косачка,тя дори водно охлаждане няма ,по-добре си дръж 400-те лева ,спестявай ,направи ги 800-1000 и си вземи Геново, Парсън или някакъв друг китаец 5 коня втора ръка.
Аз съм имал Парсън и на бързо го махнах,защото не останах впечатлен ,но на лодка 2,8 с един човек глисира с двама не може ,но поне е десет пъти повече двигател от това ,което ти гледаш.
Оптимално е 10 коня за тази лодка ,но там трябва да бръкнеш по-дълбоко.
k
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: китайски двигател

Мнение от Петър Недев »

За тези пари можеш да си вземеш читаво моторче. Търси по добре. Аз си взех Tohasu 3,5 за 350лв(почти нов) Скоро един приятел си взе същия за по малко от 400лв. Друг приятел си взе Евинруд 4 коня за 350лв. А аз моя предишния Джонсън 4 коня го продадох за 300 лв. Така че има,просто търси
Когато няма риба.......не кълве!
mufata1
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 3:11 am

Re: китайски двигател

Мнение от mufata1 »

Проблема е че на лодката и дават максимум 2.5 коня тя не е голяма и е надуваема смисъл не е риб лодка
mufata1
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Юли 27, 2013 3:11 am

Re: китайски двигател

Мнение от mufata1 »

и забравих да кажа че предполагам на година да се ползава около 10/15 пъти щото съм на работа
Аватар
prokop4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 592
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:17 pm
Местоположение: Асеновград

Re: китайски двигател

Мнение от prokop4o »

Петър Недев написа:За тези пари можеш да си вземеш читаво моторче. Търси по добре. Аз си взех Tohasu 3,5 за 350лв(почти нов) Скоро един приятел си взе същия за по малко от 400лв. Друг приятел си взе Евинруд 4 коня за 350лв. А аз моя предишния Джонсън 4 коня го продадох за 300 лв. Така че има,просто търси

колегата е прав по-добре стар марков отколкото тези.
Аватар
dedeff
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1100
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 6:09 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: китайски двигател

Мнение от dedeff »

Не си набутвай зорлен таралеж в гащите.Тия пърдялници съм ги виждал само по-пазарите,но Преди 3 месеца го видях това нещо в работно положение.Едни колеги на Жребеца с една малка лодка,това такава геролтия вдига,та сигурно от Ракетната ги чуха чак в Твърдица.Потърси стар марков двигател,от колкото после да съжаляваш.Мнение
Без жени можем,без риболов не можем!
gogibo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 732
Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 11:04 am
Местоположение: София

Re: китайски двигател

Мнение от gogibo »

Ако и двете ръце не са ти "леви" прегледай ми темата за извънбордов мотор от шпертплат.
До ден днешен ми служи вярно.Нямам никакви проблеми с него но ми е дал много и големи риби на влачене.Ще ти струва около 300лв но ще бъде с нов мотор и то в гаранция.Ако имаш интерес пиши ми на лични-ще ти помогна.
gogibo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 732
Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 11:04 am
Местоположение: София

Re: китайски двигател

Мнение от gogibo »

Аватар
eroucma
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 691
Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 7:23 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: китайски двигател

Мнение от eroucma »

Да повдигна малко темата за тези двигатели, има ли някой който си го е заприходил да даде мнение. Как би се справил със задвижването на една надуваема лодка до 3 метра примерно с външен транец?
Изображение Изображение
Първата щука и първата кака винаги се помнят, независимо колко са големи и какви зъби имат
Публикувай отговор

Обратно към “Лодки и сонари”