На яз.Батак.

Модератор: Кърцата

pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

На яз.Батак.

Мнение от pavyan »

Колеги,утре на обяд тръгваме нагоре.Ако някой има прясно инфо за леда,кълване и т.н., моля да сподели.А аз като се върна,ще напиша какво и как.Благодаря на отзовалите се.
luibg
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Апр 15, 2011 3:44 pm
Местоположение: софия

Re: На яз.Батак.

Мнение от luibg »

Пич,заложи на Васил Коларов на Батак ще скъсаш раците.бедствие са.Ще гледаш филма Пич ,къде са ми костурите?
Аватар
kkkk
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 7:34 pm

Re: На яз.Батак.

Мнение от kkkk »

Кажете колко е дебел леда на Батак и ства ли за риболов.
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: На яз.Батак.

Мнение от pavyan »

luibg написа:Пич,заложи на Васил Коларов на Батак ще скъсаш раците.бедствие са.Ще гледаш филма Пич ,къде са ми костурите?
Абсолютно си прав!Първия ден за два часа-15бр,втория-за 7часа -85бр,третия-за 5часа-75бр.Ама не раци,а добри по размер костури. :lol: :lol:
luibg
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Апр 15, 2011 3:44 pm
Местоположение: софия

Re: На яз.Батак.

Мнение от luibg »

в събота ,28,минах през Батак сутринта нямаше жив човек на леда,вечерта отново минах през острова,едни колеги излизаха и казаха ,че е било много зле .Кога си ги ловил тези стотици костури,да не е било вечерта когато си си легнал?
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: На яз.Батак.

Мнение от pavyan »

luibg написа:в събота ,28,минах през Батак сутринта нямаше жив човек на леда,вечерта отново минах през острова,едни колеги излизаха и казаха ,че е било много зле .Кога си ги ловил тези стотици костури,да не е било вечерта когато си си легнал?
Поинтересувай се къде беше състезанието по подледен риболов и с колко килограма е спечелено.И на кои дати е било.И не смятам да ти влизам в тона,както и да ти давам готова информация.Както и ти не ми даде. :evil: :evil:
Аватар
kkkk
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 7:34 pm

Re: На яз.Батак.

Мнение от kkkk »

Колеги инфо за Батак.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: На яз.Батак.

Мнение от chirusa_bg »

Леда е бетон. Риби и раци си има доволно.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”