Язовир Тополница

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

tonkatabg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 8:34 pm

Язовир Тополница

Мнение от tonkatabg »

Добър ден колеги !
Някой дали случайно има информация за язовир Тополница дали рибите са почнали да кълват и какво е нивото на язовира ? :fishing3:
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Язовир Тополница

Мнение от firepd69 »

Със сигурност знам, че е под половината :!: Друго не знам :D Ако някой случайно знае и се срамува да сподели може и на лични :D
tonkatabg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 8:34 pm

Re: Язовир Тополница

Мнение от tonkatabg »

Под половината при устието или под половината при стената , защото разликата е около 40 метра стълб :D и ако е при стената това ще е доста лошо
kozbi
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Мар 18, 2008 8:31 pm

Re: Язовир Тополница

Мнение от kozbi »

При стената , устието не е в устието :D . Но пък знаеш ли какви намерения имат "собствениците" . може и да се пълни ...
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Язовир Тополница

Мнение от firepd69 »

Със сигурност се пълни защото, постъплението на вода в момента е многократно по голямо от изливането в жалкото подобие на едноименната река !
Trobata
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 11:45 am

Re: Язовир Тополница

Мнение от Trobata »

През почивните дни около 3-ти март чух че излизали едри червеноперки до бунгалата след Паничери. За сега нивото не било много високо и Мътивер не се е напълнил.
tonkatabg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 8:34 pm

Re: Язовир Тополница

Мнение от tonkatabg »

Trobata написа:През почивните дни около 3-ти март чух че излизали едри червеноперки до бунгалата след Паничери. За сега нивото не било много високо и Мътивер не се е напълнил.
Мен точно мътивир ме интересуваше, ако има 3-4 метра вода там ще е добре, но не знам, надявам се някой да каже как е
Trobata
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 11:45 am

Re: Язовир Тополница

Мнение от Trobata »

Другия уикенд планирам да отида до там и ще дам информация.
tonkatabg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 8:34 pm

Re: Язовир Тополница

Мнение от tonkatabg »

Жалко че от толкова хора тука никой не е ходил скоро или поне не иска да си признае
Аватар
oldman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Сря Юли 13, 2005 9:33 am

Re: Язовир Тополница

Мнение от oldman »

Нивото е ниско. Излизат епизодични уклеи и бабушки. Това е под бунгалата. На Мъти вир нямаше никой . Предполагам заради ниското ниво. Инфото ми е от вчера.
Сомът обича смелите!
tonkatabg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 8:34 pm

Re: Язовир Тополница

Мнение от tonkatabg »

Аз пък напук на казаното реших да отида да проверя какво става.
oldman написа:Нивото е ниско. Излизат епизодични уклеи и бабушки. Това е под бунгалата..
- Епизодичните риби бяха само за местните... при мен рибите бяха гол след гол - бабушките среден размер ,а уклея от малък до 20 сантиметров , като големите преобладаваха. :fishing12:

Нивото на водата беше задоволително , като за целия ден язовира се вдигна с поне 15 сантиметра.

Снимки няма да качвам ,за да не се възмущават някои колеги.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Язовир Тополница

Мнение от firepd69 »

tonkatabg написа:Аз пък напук на казаното реших да отида да проверя какво става.
oldman написа:Нивото е ниско. Излизат епизодични уклеи и бабушки. Това е под бунгалата..
- Епизодичните риби бяха само за местните... при мен рибите бяха гол след гол - бабушките среден размер ,а уклея от малък до 20 сантиметров , като големите преобладаваха. :fishing12:

Нивото на водата беше задоволително , като за целия ден язовира се вдигна с поне 15 сантиметра.

Снимки няма да качвам ,за да не се възмущават някои колеги.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
oldman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Сря Юли 13, 2005 9:33 am

Re: Язовир Тополница

Мнение от oldman »

tonkatabg написа:Аз пък напук на казаното реших да отида да проверя какво става.
oldman написа:Нивото е ниско. Излизат епизодични уклеи и бабушки. Това е под бунгалата..
- Епизодичните риби бяха само за местните... при мен рибите бяха гол след гол - бабушките среден размер ,а уклея от малък до 20 сантиметров , като големите преобладаваха. :fishing12:

Нивото на водата беше задоволително , като за целия ден язовира се вдигна с поне 15 сантиметра.

Снимки няма да качвам ,за да не се възмущават някои колеги.
Щях да почна с "Колега", ама ще си го спестя. Пропуснал си да пишеш кога и къде - без тази информация постът ти е безполезен - тука не е място за мерене на .........
Сомът обича смелите!
tonkatabg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 8:34 pm

Re: Язовир Тополница

Мнение от tonkatabg »

Мислех ,че се разбира без проблем тази информация къде и какво
Последно промяна от tonkatabg на Чет Мар 23, 2017 10:30 am, променено общо 1 път.
tonkatabg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Нед Апр 29, 2012 8:34 pm

Re: Язовир Тополница

Мнение от tonkatabg »

oldman написа:
tonkatabg написа:Аз пък напук на казаното реших да отида да проверя какво става.
oldman написа:Нивото е ниско. Излизат епизодични уклеи и бабушки. Това е под бунгалата..
- Епизодичните риби бяха само за местните... при мен рибите бяха гол след гол - бабушките среден размер ,а уклея от малък до 20 сантиметров , като големите преобладаваха. :fishing12:

Нивото на водата беше задоволително , като за целия ден язовира се вдигна с поне 15 сантиметра.

Снимки няма да качвам ,за да не се възмущават някои колеги.
Щях да почна с "Колега", ама ще си го спестя. Пропуснал си да пишеш кога и къде - без тази информация постът ти е безполезен - тука не е място за мерене на .........

За мястото- То си го пише - под бунгалата,ама не в ъгъла дето ходят местните , а малко по встрани , пък деня беше вторник , на червей кълвяха - предполагам никой не лови с друго по това време на годината
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”