Стол с подлакътник

Модератор: Paublo_Eskobar

Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Стол с подлакътник

Мнение от Diksata »

Здравейте.

Наскоро ми подариха фидер, а на края на месеца ми предстои покупка на 2-ри фидер Filstar Premier 3.60/3.90m. В тази връзка, засилвам риболова и при всеки възможен ден, ще ходя да моря шараните и за това ми трябва хубав и удобен стол с подлакътник. Можете ли да ми предложите някой , тъй като знам, че при тях факторите са доста, а аз нямам опит със столовете. Бюджетът ми е около 150 лева , МАКСИМУМ 200 лева, и то ако наистина си заслужава разликата.

Ще съм много благодарен на предложенията, като и втората употреба също уважавам.
CTPAHEH
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 7:55 am

Re: Стол с подлакътник

Мнение от CTPAHEH »

При риболова на фидер подлакътника може само да ти попречи.
За тези пари се озъртай за някой корум.
Serie A e nel nostro DNA, io non rubo il campionato e in Serie B non sono mai stato
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Стол с подлакътник

Мнение от stridata »

Korum Accessory Chair без подлакътници, твърдо!
0878910072 Божката, звънкай бързо, има 3 стола внос от Англия!
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Diksata »

Толкова ли пречи подлакътника ? На мен винаги ми е било удобно да се подпра и да си почивам на слънцето, докато не ми се огъне върха на фидера :D Но все пак, вие сте хората с опит и хората, които са пробвали десетки столове, а аз само металното столче от вкъщи. Може ли някой да ми обясни за столовете - какво е важно да гледам, за какво да внимавам, до каква степен може да ми попречи подлакътника и общо взето такива неща, основни. Забелязал съм , че доста риболовци имат столове БЕЗ подлакътник, но не знам защо...
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Стол с подлакътник

Мнение от dimmitov »

Подлакътника ограничава движенията ти доста! Ако ще вземаш стол с ,който само да се препичаш на слънце подлакътника си е екстра от всякъде , но ако ловиш с фидер по- скоро ще ти пречи!Освен това на Корума може да се монтра скара, както да слагаш прикачни! На столовете с подлакътник е доста по трудно слагането на прикачни, трябват адаптери е те са по над 30лв за бройка!Става сложно и скъпо! Аз също мисля че Корума е най -подходящия стол за целта!
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Diksata »

Точно и прикачни с едни U-образни стойки мисля да взимам после... Ще стане доста удобно и може би сте прави, особено за фидер, както каза. Друго си е да хвърлиш на пружина и да чакаш цял ден :D Корумът не знам на каква цена е ... Този, който колегата предложи, го виждам в megafishing за 322 лева, което е двойно над бюджета.
dimmitov написа:Освен това на Корума може да се монтра скара, както да слагаш прикачни! На столовете с подлакътник е доста по трудно слагането на прикачни, трябват адаптери е те са по над 30лв за бройка!Става сложно и скъпо!
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Diksata »

Ако може да ми покажете два варианта в този ценови диапазон 150-200 лева - един с подлакътник и един без, ще съм ви адски благодарен.
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Стол с подлакътник

Мнение от stridata »

Diksata написа:Ако може да ми покажете два варианта в този ценови диапазон 150-200 лева - един с подлакътник и един без, ще съм ви адски благодарен.
Звънни на телефона, столовете са внос от Англия и са втора ръка. Цената е доста добра и е в твоя бюджет. Корум стола се сгъва, изключително стабилен и здрав, и е с крака подходящи за всякакви прикачни, раници и квото се сетиш.
Изображение
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Diksata »

Звъннах му , чухме се и най-вероятно ще го купя, стига до 25-ти Април да не го е продал, тъй като тогава взимам заплата. Аз наистина не разбирам от столовете за риболов и не знам голяма ли е разликата в стабилността, в това колко е по-удобен един стол от друг. И точно за това мисля да те послушам и след 25-ти да купя този стол. След това ме чака покупка на прикачни :D
stridata написа: Звънни на телефона, столовете са внос от Англия и са втора ръка. Цената е доста добра и е в твоя бюджет. Корум стола се сгъва, изключително стабилен и здрав, и е с крака подходящи за всякакви прикачни, раници и квото се сетиш.
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Стол с подлакътник

Мнение от stridata »

Diksata написа:Звъннах му , чухме се и най-вероятно ще го купя, стига до 25-ти Април да не го е продал, тъй като тогава взимам заплата. Аз наистина не разбирам от столовете за риболов и не знам голяма ли е разликата в стабилността, в това колко е по-удобен един стол от друг. И точно за това мисля да те послушам и след 25-ти да купя този стол. След това ме чака покупка на прикачни :D
stridata написа: Звънни на телефона, столовете са внос от Англия и са втора ръка. Цената е доста добра и е в твоя бюджет. Корум стола се сгъва, изключително стабилен и здрав, и е с крака подходящи за всякакви прикачни, раници и квото се сетиш.
Може в момента щото още не си много наясно да не оцениш стола, но ти казвам, че със времето ще си изключително доволен от това, че си избрал този стол. Разгледай вариантите които има Божката, и реши какво ще си вземеш. този стол от снимката може да се прикрепя към раница и става невероятно удобство.
https://www.youtube.com/watch?v=jDFPwefVX-c
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Diksata »

Къде мога да разгледам какво друго има той ? Много благодаря за информацията, оценявам го.
stridata написа:Разгледай вариантите които има Божката, и реши какво ще си вземеш.
ilia75
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 30, 2015 9:08 am

Re: Стол с подлакътник

Мнение от ilia75 »

Стол Matrix Ethos Pro Accessory Chair вземи този стол няма грешка
ilia75
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 30, 2015 9:08 am

Re: Стол с подлакътник

Мнение от ilia75 »

http://megafishing.bg/ тук може да погледнеш,в момента е намален
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Diksata »

Удобен ли е , здрав ли е ? Изглежда ми доста тъничък, в сравнение с този на Korum .
ilia75 написа:Стол Matrix Ethos Pro Accessory Chair вземи този стол няма грешка
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Vesko1 »

Diksata написа:Здравейте.

Наскоро ми подариха фидер, а на края на месеца ми предстои покупка на 2-ри фидер Filstar Premier 3.60/3.90m. В тази връзка, засилвам риболова и при всеки възможен ден, ще ходя да моря шараните
Смело изказване....относно моренето на шараните!Колега,шарана не е като каракудата....има мустачки за разлика от нея,трудно кълве,и трудно се вади.
Чудя ти се на акъла....с тези Filstar Premier...искаш да седиш на стол от 300лв...а да ловиш с пръчка от стотина лв!.Аз тази фирма съм я кръстил Фалстарт....но щом ти харесва ползвай си ги.Мисълта ми беше ,че когато отиваш на риболов...би трябвало пръчките да са ти приоритета,щото стола няма да ти вади рибите а ти,и когато пръчката е дръвче....нито кефа е кеф...па и сигурност няма.
Но решението си е твое...дали пръчките да са ти супер...или помагалата,щото може и прав да седи човек докато чака да му клъвне.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”