Гърция-Фанари и Порто Лагос

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
rusnakka67
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Мар 10, 2017 1:17 pm

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от rusnakka67 »

здравейте колеги на 07. и 08. бях на Порто Лагос много мурмури на бомбарда с предъпране на каравидаки излизат по големи един лаврак на силикон 65см горичката където е големият залив
rusnakka67
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Мар 10, 2017 1:17 pm

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от rusnakka67 »

Днес бях на Порто Лагос отново мурмури на бомбарда с каравидаки
niki_volley
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2066
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 2:43 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от niki_volley »

Здр. Колеги
На Порто Лагос доволно сафрид на чепаре и някаква нова риба за първи път е хващам някой ако знае нещо за нея да сподели
Станимир Бегов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 865
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 11:24 am
Местоположение: Хасково

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от Станимир Бегов »

Няма ли снимка да я видим? Сафрида на камъните ли го лови?
niki_volley
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2066
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 2:43 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от niki_volley »

Сафрида на камъните не мога да публикувам от телефона снимката рибата е нещо между зарган,баракудаа и змиорка
Ivailo87
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Авг 18, 2014 8:47 am
Местоположение: София

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от Ivailo87 »

Инфо от Фанари за вчера.
Излиза зарган на бомбард и бял.
Имаше и малки октоподчета. Само гонеха рака ми, за щастие нито един не се закачи  Защото със сигурност бяха под половинка.
Има ли забрана за октоподите? Приятел ми каза, но не беше сигурен.
И каква е рибата? На мен ми прилича на Спарос.
А това някаква разновидност на морска кучка ли е?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Daiwa BG PILK 802HFS + DAIWA BG 3500 + Daiwa J-BRAID X8 - 300м #2.0
Аватар
lisygera
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 9:44 pm
Местоположение: БУРГАС

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от lisygera »

Здравейте, знам че е забранено да се лови риба от другата страна на реката (минаване по малкия мост), но реално има ли проверки и глоби съответно.
от страх файда няма
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от аксел »

Така значи.......,хем знаеш,че е забранено,хем искаш да престъпиш забраната........,ами опитай,все пак преминаваш през очите на собствениците на лаврашката ферма,а те са гърци,изхранващи се от улова на риба,тоест някой да влезе у вас и да ти изяде вечерята........виждал съм глобени,виждал съм български коли коли със свалени номера.....то,нали сме си българи се трябва да се направим на дюс тарикати.
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
lisygera
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 9:44 pm
Местоположение: БУРГАС

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от lisygera »

аксел написа:Така значи.......,хем знаеш,че е за
Спокойно можеше и да не се хабиш .... :fishing9: и пак прочети какво съм написал, и когато го разбереш ми се извини на лични ...
от страх файда няма
k_vasilev
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Май 05, 2014 3:53 pm

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от k_vasilev »

Колеги, някой скоро време да е минавал през Порто Лагос?
А и да не е, ако сподели от предни сезони по това време как е било, ще съм благодаре, защото събирам информация, да отскоча, а от Бургас до там, ще гледам да си заслужава :)
nasko.7505
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Май 27, 2011 2:03 pm

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от nasko.7505 »

На Фанари кръгла нула на спининг,на бомбарда единични заргани съответно и дорадото го няма все още,същото и за октопода-излизат по 1 максимум 2 и то с мн.търсене,другите са маломерни и не рискувай глобата е 500 евра.На дъно излизат мормури,малки ципури,спароси т.н.На порто Лагос горе-долу е същото като разликата е,че излиза сафрид на камъните най-отпред.Общо взето риболова на големи риби е нулев.Информацията е от 2-6 октомври,преди малко се върнахме в София.Дано съм ти бил полезен и да не биеш толкова път напразно поне за момента,може средата или края на месеца риболова на спининг да потръгне. :axe: :fishing6:
k_vasilev
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Май 05, 2014 3:53 pm

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от k_vasilev »

nasko.7505 написа:На Фанари кръгла нула на спининг,на бомбарда единични заргани съответно и дорадото го няма все още,същото и за октопода-излизат по 1 максимум 2 и то с мн.търсене,другите са маломерни и не рискувай глобата е 500 евра.На дъно излизат мормури,малки ципури,спароси т.н.На порто Лагос горе-долу е същото като разликата е,че излиза сафрид на камъните най-отпред.Общо взето риболова на големи риби е нулев.Информацията е от 2-6 октомври,преди малко се върнахме в София.Дано съм ти бил полезен и да не биеш толкова път напразно поне за момента,може средата или края на месеца риболова на спининг да потръгне. :axe: :fishing6:
Супер информация. Като гледам и във фейсбук по няколко групи за риболов в Гърция, май ще изчакам и да отскоча за 2 дни в началото на м. Ноември, дано по-хладното време привлече по към брега и по-голените рибоци - дорадота, лавраци :)

Ноември някой ходил ли е по принцип да сподели опит? :fishing4:
pulsar86
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 23, 2017 8:21 pm

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от pulsar86 »

Здравейте, някаква информация за района? С приятели сме решили да направим първи стъпки в морския риболов и заредени с много ентусиазъм и по десетина минноу-а сме решили да отскочим за два-три дни към Порто Лагос и да обловим района :). Някакви съвети? Блаходаря на всички отговорили предварително. Хубав ден!
rusnakka67
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Мар 10, 2017 1:17 pm

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от rusnakka67 »

Колеги дайте инфо за Порто Лагос по нова година. Ще съм там излиза ли нещо и къде Ще съм благодарен ако някой сподели нещо
Аватар
falco2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 479
Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 8:23 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Гърция-Фанари и Порто Лагос

Мнение от falco2 »

Здравейте колеги, някой ходил ли е скоро на залива на Порто Лагос, чух, че гърците (вероятно собственика на развъдника) са счупили умишлено моста за да не се минава от другата страна.
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов в Гърция (от брега)”