Osako expert medium heavy feeder

Модератор: Paublo_Eskobar

feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Osako expert medium heavy feeder

Мнение от feedermania »

Здравейте колеги! :D харесах си гореспоменатия фидер за риболов. Искам да ви попитам за мнението ви какво мислите и ако имате такава въдица да споделите доволни ли сте.
Предварително ви благодаря. :)
xsxboy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:34 pm

Re: Osako expert medium heavy feeder

Мнение от xsxboy »

viewtopic.php?f=115&t=96776

по-колко теми ще пускаш колега? :)
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Osako expert medium heavy feeder

Мнение от feedermania »

Колега ако обичаш не ми дръж сметка колко теми пускам. Направил съм си сметката колко да са и моля ти се ако нямаш какво да ми кажеш за пръчката не се изказвай защото не ме интересува :)
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Osako expert medium heavy feeder

Мнение от Slavi_82 »

Не съм ловил с Осако, макар че наводниха пазара с доста Осаковци под различни имена ......
фидерите на Осако съм ги клатил...... дървета са си, прекаленно стегната да не кажа твърда бланка имат
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Osako expert medium heavy feeder

Мнение от feedermania »

Колега благодаря ти за мнението имам още един фидер на осако и съм доволен от него но за този модел няма никъде инфо освен това в магазина и моля отново ако някой го е ползвал да сподели впечатленията си.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Osako expert medium heavy feeder

Мнение от Slavi_82 »

feedermania написа:Колега благодаря ти за мнението имам още един фидер на осако и съм доволен от него но за този модел няма никъде инфо освен това в магазина и моля отново ако някой го е ползвал да сподели впечатленията си.
Ако имаш възможност да ловиш с по добра фидер пръчка смятам че сам ще откриеш разликите.
Всички продукти на Осако ги има в магазините на Булит 2000 където да ги видиш на живо
и да придобиеш по добра представа за пръчката . За мен тая пръчка не става , дебела блакна, груба,
тежка и спокойно може да вадиш риби от 15 кг нагоре с нея без притеснения, но за по малките риби
ще си е дърво. Може би е добро решение за дунава, но съвета ми е.... не взимай тва китайско
недоразумение
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Osako expert medium heavy feeder

Мнение от feedermania »

Колега а би ли ми препоръчал въдица в този ценови клас до 80-90лв която да е лека или поне не толкова тежка и с акция 120 защото се затруднявам с избора.
Предварително ти благодаря
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”