Инфо за Голям Беглик и Тошков Чарк

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

dnl952
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Юли 10, 2018 11:43 pm

Инфо за Голям Беглик и Тошков Чарк

Мнение от dnl952 »

Здравейте, колеги!
След няколко дни планирам да ходя на палатки на Голям Беглик и се интересувам от каквато и да е актуална информация за язовира - кълве ли, не кълве ли, намират ли се някакви свободни места и най-вече ме интересува нивото на водата и състоянието на пътя. Ще съм много благодарен!

Също така от 1-2 години заглеждам Тошков Чарк на картата, но информацията, която намирам за него не е много пълна. В една тема прочетох, че имало 1-2 места за палатки за целия язовир, дали има нещо вярно в това? И изобщо струва ли си да се отиде там, вместо на Г.Беглик на къмпинг?

Предварително благодаря и наслука! :fishing12:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Инфо за Голям Беглик и Тошков Чарк

Мнение от Д-р Флекс »

Инфо от неделя - Голям Беглик е пълен догоре, риболовът е тегав, понеже водата е студена, има места, по пътя около язовира се минава и с лека кола.
grinland_
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 23, 2023 2:05 pm

Re: Инфо за Голям Беглик и Тошков Чарк

Мнение от grinland_ »

Здравейте. За първи път искам да отида на Тошков Чарк с каравана.въпроса ми е : пътя подходящ ли е за каравани? Благодаря
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Инфо за Голям Беглик и Тошков Чарк

Мнение от Д-р Флекс »

grinland_ написа: Нед Юли 23, 2023 2:11 pm Здравейте. За първи път искам да отида на Тошков Чарк с каравана.въпроса ми е : пътя подходящ ли е за каравани? Благодаря

Честно казано, пътят е в ужасно състояние. Не знам, какво да ви препоръчам... аз не бих рискувал. Пробвайте да минете първо без караваната от отбивката за язовира по пътя Батак - Доспат, и преценете сам.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”