Къде да отидем до Пловдив?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от fool »

bogno написа:Ще ходя събота на язовира до с.Борец.Моля някой да сподели как се лови шарана там.От полза може да ми е всичко.
Здрасти колега. Бях там миналата седмица и ще ходя и тази събота. Шарана не беше особено активен и като цяло като бях аз нямаше много силен риболов поне за през деня. Ловяха главно на фидер и дъно (видях няколко пружини) колегите. Аз бях заложил на фидер където имах доста успех с каракудата. Бях изкарал и болонезата където имах сериозен удар но с 0 шанс да го изкарам скъса след 2мин борба. Захранката ми беше бял само, но аз шаран не гоних.
Последно мога да ти кажа, че шараните до към 10 - 11ч. ги гледахме как играят около стената на големия язовир на няколко метра напред във водата, но нямаха никакво желание да се хранят.
Дано съм бил полезен, ако имаш други въпроси с радост ще отговоря и ако си там в събота може да пием по бира :drinkers:
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 283
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от bogno »

Много благодаря колега,каквото се сетиш още казвай че много съм се наточил.
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
Аватар
kocet0
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 8:04 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от kocet0 »

Момчета, следващата седмица мисля да отскоча на някое диво местенце, където до си платя, но и да се накефя :) Очаквам препоръки за местенце. Шаран е основното, което ще търсим и предимно на леко. Адски много благодаря за всички последвали мнения :)
SPINING FOREVER ;)
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от fool »

kocet0 написа:Момчета, следващата седмица мисля да отскоча на някое диво местенце, където до си платя, но и да се накефя :) Очаквам препоръки за местенце. Шаран е основното, което ще търсим и предимно на леко. Адски много благодаря за всички последвали мнения :)
Колега и аз съм в Пловдив пак тази седмица, но освен на Борец нямам друго място за което да споделя. Утре обмислям да отида някъде другаде и ще споделя допълнително информация.

PS. Жалкото е, че в региона с може би най-много водоеми се намира най-зациклилата тема във форума. Не искам да обиждам никой, но това е меко казано срам за пловдивските риболовци!!!
Аватар
kocet0
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 8:04 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от kocet0 »

fool написа:
kocet0 написа:Момчета, следващата седмица мисля да отскоча на някое диво местенце, където до си платя, но и да се накефя :) Очаквам препоръки за местенце. Шаран е основното, което ще търсим и предимно на леко. Адски много благодаря за всички последвали мнения :)
Колега и аз съм в Пловдив пак тази седмица, но освен на Борец нямам друго място за което да споделя. Утре обмислям да отида някъде другаде и ще споделя допълнително информация.

PS. Жалкото е, че в региона с може би най-много водоеми се намира най-зациклилата тема във форума. Не искам да обиждам никой, но това е меко казано срам за пловдивските риболовци!!!
Напълно съгласен... Ще чакам отзиви! Наслука!
SPINING FOREVER ;)
fool
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 2:17 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от fool »

Ето и отзиви. Бяхме на Отец Паисиево, времето беше страхотно, бяхме в близост до стената от страната на пътя. За водоема - има много риба но всичко което извадихме беше дребно. Каракудуте налитат на абсолютно всяка захранка която пробвахме (бял, царевица, пелети). Рибите които извадихме бяха под килограм всичките каракуди и дребни шаранчета които обаче се бориха здраво, колегата с мен имаше два срахотни единични удари на фидера. Пробахме различни тактики и захранки с най-голям успех при мен бяха стрелбата на пелети за захранка и пелета на силикон за стръв с мач. Колегата беше на плувката с най-голям успех. Като цяло риболова беше изключително интензивен. Наблюденията ни обаче са че бяхме от грешната страна на язовира от към пътя, от другата страна постоянно скачаха сравнително големи шарани.
Не на последно място искам да отбележа, че условията са 5лв на човек и 5лв килограма шаран. За съжаление и голямо неудобство колата се оставя при пазача и това е единственото което не ми хареса.
Надявам се да съм бил изчерпателен, ако има някакви допълни въпроси пишете и ще отговоря.
terata
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 3:42 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от terata »

Колеги, дайте някакво инфо на платено по това време, къде може да си начешем крастата?
Angmar
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 10:22 am

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Angmar »

И аз това се чудя, че в това време не се седи вкъщи
Аватар
kocet0
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 8:04 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от kocet0 »

Някой да има идея в какво актуално състояние е Микрото на Пясъчник?
SPINING FOREVER ;)
Trobata
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 11:45 am

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Trobata »

Взето е под аренда и риболова е забранен.
Аватар
Mr.Fish
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:02 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Mr.Fish »

Някой има ли инфо за кариерата в Оризари? Дават ли да лови?
За Отечеството работя, байо! Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно. Дякон Игнатий
Lestat
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Юни 15, 2010 5:09 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Lestat »

Здравейте. Някой може ли да ми каже, дали е останало свободно местенце за ловене около Пловдив? Без арендатори, без такси... Ей така, да отиде човек, да заметне, да послуша птичките, па ако извади нещо, да му стане хубаво и да си го пусне обратно... Има ли още такива места, или навлизам в стила на фантастиката?
Аватар
Mr.Fish
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:02 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Mr.Fish »

Lestat написа:Здравейте. Някой може ли да ми каже, дали е останало свободно местенце за ловене около Пловдив? Без арендатори, без такси... Ей така, да отиде човек, да заметне, да послуша птичките, па ако извади нещо, да му стане хубаво и да си го пусне обратно... Има ли още такива места, или навлизам в стила на фантастиката?
На 9км дето копаят пясък на Марица би трябвало да има места все едно си на язовир - дупки. Смятам идния уикенд да се разходя да огледам и евентуално да пробвам за мирни риби.
За Отечеството работя, байо! Кажи ти мойте и аз твоите кривини, па да се поправим и всички да вървим наедно. Дякон Игнатий
Йордан 1914
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юли 18, 2018 9:37 am

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Йордан 1914 »

Някой платен водоем край Пловдив?
Lestat
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Юни 15, 2010 5:09 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Lestat »

Mr.Fish написа:
Lestat написа:Здравейте. Някой може ли да ми каже, дали е останало свободно местенце за ловене около Пловдив? Без арендатори, без такси... Ей така, да отиде човек, да заметне, да послуша птичките, па ако извади нещо, да му стане хубаво и да си го пусне обратно... Има ли още такива места, или навлизам в стила на фантастиката?
На 9км дето копаят пясък на Марица би трябвало да има места все едно си на язовир - дупки. Смятам идния уикенд да се разходя да огледам и евентуално да пробвам за мирни риби.
Благодаря за отговора. Ще пробвам местенцето,макар че колкото пъти съм ходил на Марица, все съм бил валат. Иска си майсторлък тази река.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”