Известни списания

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Crucian23
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 12:15 pm

Известни списания

Мнение от Crucian23 »

Здравейте, колеги! Започвам с това, че не съм сигурен къде трябваше да направя темата, за което се извинявам много и приемам критика. Интересувам се дали някой знае от къде мога да се сдобия с списание на Риби и Такъми, защото от доста време слушам за него, а когато опитам да го потърся в интернет, нямам резултат. Интересувам се и от други списания, от които може да се научат интересни тактики и съвети в риболова. Благодаря!
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Известни списания

Мнение от nkolev66 »

Здравей Колега, стари броеве вършат ли рабата? Питам защото имам доста и отдавна не ги чета и могат да бъдат полезни.
Аватар
empar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 4:57 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Известни списания

Мнение от empar »

Списанието не се издава от март 2013та.
Темповете на развитие на спорта са такива, че старите броеве не биха били особено полезни, поне по моето лично мнение.
'начиии толко' много кълвеше....хвърляш-вадиш, хвърляш-вадиш и по едно време толко' се разкълва, че немаш време да хвърлиш.....САМО ВАДИШ!!!
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Известни списания

Мнение от chirusa_bg »

Старите броеве са същите като новите. Общо взето всяка година се повтарят едни и същи неща по списанията.
Потърси сайта на " На плувка и дъно" имаше добър набор от статии.
Иначе "pole fishing" и "Match fishing" предлагат онлайн абонамент, супер удобен вариант.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Crucian40
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Ное 14, 2017 10:45 am

Re: Известни списания

Мнение от Crucian40 »

Мерси на всички за информацията! Имтересувам се от стари бройки на списанията, но специално от колегата nkolev66 не знам как ще се получи, защото съм от Плевен, и някаква цена? Благодаря!
Crucian40
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Ное 14, 2017 10:45 am

Re: Известни списания

Мнение от Crucian40 »

chirusa_bg написа:Старите броеве са същите като новите. Общо взето всяка година се повтарят едни и същи неща по списанията.
Потърси сайта на " На плувка и дъно" имаше добър набор от статии.
Иначе "pole fishing" и "Match fishing" предлагат онлайн абонамент, супер удобен вариант.
Колега, благодаря за отзива, влязох в сайта “На плувка и дъно”, и намерих стари бройки на списанията и като ги отворя ми излиза съдържанието или поне част от него в което пише интересни неща! Благодаря! А за този абонамент можеш ли да споделиш малко по-подробно. Благодаря отново!
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 384
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Известни списания

Мнение от icefire »

Колега , според мен изобщо не ти трябват списания за риболов , еле пък български (те преписват от някъде) ..
В интернет има предостатъчно информация , стига да поровиш с GOOGLE-то ..
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Известни списания

Мнение от chirusa_bg »

Ето варианта, който ползвам аз.
Влизаш на:
http://www.pocketmags.com
И си избираш списанието, което те интересува. Според предпочитанията си можеш да си купиш отделен брой или да си направиш абонамент.
Често има промоции и ако не бързаш може да четеш на половин цена.

Друг вариант, който ме кефи е:
http://www.think-fishing.co.uk
Всеки брой е филм + списание. Дес Шип ги лови яко, а ти можеш да се кефиш във фул HD.
Харесва ми, че когато си поръчаш, да речем, шест броя не е задължително да взимаш поредни броеве, а може да изчакаш теми, които те интересуват.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Crucian23
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 12:15 pm

Re: Известни списания

Мнение от Crucian23 »

Благодаря много!
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”