С ЛОДКА В МОРЕТО ЧЕРНОКОП 2018

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

С ЛОДКА В МОРЕТО ЧЕРНОКОП 2018

Мнение от tiho_roev »

Днес пред Златни пясъци на 22м чернокоп по 100г + на чепаре . :drinkers:

Изображение
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
ИвоСф
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 10:24 pm

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от ИвоСф »

И аз днес се отчетох две бройки но неочаквани вече са в тавата. Три дни троля по час два и нищо. Днес на прибиране хубав резултат в рамките на 20 минути.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИвоСф
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 10:24 pm

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от ИвоСф »

Днес от 10 до 14 часа 2 кг сам чернокоп и сафрид като преобладава чернокопа. и един кандидат лефер на тролинг. Чернокопа беше предимно малко преди поворотния имаше и доста едри също така и по дребни. Първо чепаре 7 номер но много бързо останаха 4-5 куки. После 4 номер дълго рамо. Най добре даваше межд 12.30 и 13.30 после почти спря почна на 4-5 минути по една риба.
iordanov_ss
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Апр 20, 2011 3:41 pm

Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от iordanov_ss »

Вчера през Златните от 9 до 10 часа 15 чернокопа по 100-на грама на чепаре. След 10 часа вятъра се усили и риболова приключи. От 17,30 до 19,30 тролинг от Фичоза до малко преди Родни балкани 11-14 метър 1 чернокоп същия размер.
ИвоСф
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 10:24 pm

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от ИвоСф »

Днес пред Галата 3 кг. за двама. Много духаше и риболова беше тегав. Чернокопа предимно среден имаме и 10 бройки можеби 70-100 грама
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от Ribar »

Днес пред Траката с каяка - много вятър (поне за мен) и вълни..от около 9ч до към 13:30 - 2бр..после вятъра взе да става непоносим и около 1 час гребане докато стигна Траката с насрещен вятър, едвам се измъкнах, благодарих на когото трябваше и айде въз
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: С лодка в морето 2018- Чернокоп

Мнение от tiho_roev »

Днес тъкмо потръгна рибата и заваля

Изображение


Изображение
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
Ribolubitel
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 3:30 pm

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от Ribolubitel »

Браво колега tiho_roev добре сте я надърпали!!! С чернокопско чепаре ли бяхте или със сафридско? Вчера бях на вода пред поворотния буй, до потъналия кораб и ми направи впечатление, че със сафридско чепаре вземахме повече чернокопи. Проблема е, че го опасаха много бързо, като накрая беше само с четири куки и поредния "бандит" го прехапа и остана само една кука, като всичко друго си замина. Та въпроса ми е какви чепарета ползваш? Както и къде го надърпахте?
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от Ribar »

Здравейте! Днес на Траката най-добре се взимаше около 17-18ти метър. Аз не взех кой знае колко, но съм доволен (около 1кг) смесено сафрид и чернокоп, като успях да взема и един 21см чернокоп на пилкера (не затрален), което ми е личен рекорд :). Сафрид излизаше и доста едър и доста дребен.
На прибиране спрях на 12ти метър, където също се взимаше, но бяха по-дребни.
Като излизах, двама колеги влизаха, дано всичко е било наред, че заваля зверски точно тогава...и да са хванали
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от tiho_roev »

Ribolubitel написа:Браво колега tiho_roev добре сте я надърпали!!! С чернокопско чепаре ли бяхте или със сафридско? Вчера бях на вода пред поворотния буй, до потъналия кораб и ми направи впечатление, че със сафридско чепаре вземахме повече чернокопи. Проблема е, че го опасаха много бързо, като накрая беше само с четири куки и поредния "бандит" го прехапа и остана само една кука, като всичко друго си замина. Та въпроса ми е какви чепарета ползваш? Както и къде го надърпахте?
Чернокопено първо с 5 номер после минахме на 1 номер Между Кранево и Банката :drinkers:
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от lozzy.68 »

Няма такава лакомия ....
IMG_20180908_090644.jpg
:roll: :lol: :lol: :drinkers:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
fishmaster_M
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 7:27 pm
Местоположение: Варна,Шкорпиловци

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от fishmaster_M »

смятай ако е по-голям ще глътне воблера.....иначе на Бяла-Шкорпиловци два дена нищо интересно-ни сафрид,ни чернокоп!
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от nabor4eto »

fishmaster_M написа:...иначе на Бяла-Шкорпиловци два дена нищо интересно-ни сафрид,ни чернокоп!
Благодаря за инфото колега
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
ИвоСф
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 10:24 pm

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от ИвоСф »

Някой да има инфо около Варна какво е положението ?
vesko1234
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 9:41 pm
Местоположение: Варна

Re: Re: С лодка в морето 2018- Ченокоп

Мнение от vesko1234 »

единична граца ама рядко
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”