Единични куки без контри при риболов на пъстърва

Форум на Клуб Балканка. Всичко свързано с клуба, беседи, организации и мероприятия.

Модератор: Кърцата

Аватар
atufektchi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 9:32 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Единични куки без контри при риболов на пъстърва

Мнение от atufektchi »

?! Уж снощи пуснах един пост, а гледам че го няма ?! Къде ли съм го постнал?

Като се ровех снощи открих тези куки, които ползвам за микроклатушки
Изображение
Риболовен клуб "Балканка"
www.balkanka.bg
teek
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Апр 26, 2010 5:24 pm

Re: Единични куки без контри при риболов на пъстърва

Мнение от teek »

Привет!
Темата е стара, но мисля че е много полезна и заслужава опит за съживяване. През последните два сезона използвах следния модел: http://spinningfish.bg/catalogue/produc ... -sp-31zero. В описанието определят посочените куки като достатъчно здрави за риби до 2 кг. Моите риболовни излети са по малки и средни планински реки и тази здравина, ако отговаря на истината, напълно ме удовлетворява. А и да си призная, не съм хващал по-големи пъстърви, за да проверя дали това твърдение отговаря на истината. Може и да и греша, но ми се струва, че посочените куки са по-остри от моделите, които съм използвал в предишните сезони.
Забелязвам, че все повече колеги използват единични куки без контра при риболов на пъстърва. Искам да ги помоля, ако имат желание, да споделят своя опит относно марки и модели на метални халки, които използват за присъединяване на куките към примамките. Естествено, информация за други работещи модели на единични куки без контра, също ще бъде полезна за всички :)
Публикувай отговор

Обратно към “Клуб Балканка”