Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Тролка, дългия го остави..... него на кльонк ша го турмозим, не да му бием рекордите- че големи много..... ма поне да го ядосваме нещо.... че много спокоен ми се види. :D :drinkers:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Наздраве Тролка..... Един поздрав от мен, с едно колажче с малка част от риболовните ни излети и рибите ни за 2018 год..... :D
Догодина повече....


https://youtu.be/ICDC_BSsWUw



Не ми даде автограф, иначе и ти щеше да си в. ,, РИБОЛОВА И ПРИЯТЕЛИТЕ,,.. 2018год...
Последно промяна от toci23 на Съб Дек 01, 2018 9:45 pm, променено общо 1 път.
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Айде и от мен да мине, две петички бели за час... мерени в либри... :D :drinkers:


https://youtu.be/_hPRYgas6hA
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

Леле-леле,нема шега при тебе! :mrgreen: Сериозна риболовна машина си станал! :shock: :drinkers: Троли нали е изрод и има две забележки към Гладиаторите:На Спокимиро треа да се забранят снимките с риби под 150килограма,че все ми малеят на негов фон,а пък ти трябва да отвикнаеш от навика да хващаш с ръка линията със сома,щот тая схема не работи с Големите! :drinkers: Нивото е вдигнато високо и треа съ нъпънем яко през 2019година ако не искам да си бършем сополите около теб по гьоловете! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:Тролка, дългия го остави... :D :drinkers:
Не ми дреме за тоа,ма треа да ги съберем тричките съкровища другата година,дъ видим дъл ще се погодят? :roll: :drinkers: А нас,сомове ни яли! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Troli Rapala »

toci23 написа:Тролка, дългия го остави..... :drinkers:
Мани го туй ”Джудже”,те само краката са му дълги като на ”Виктория сикретс”,може и от там да са го изгонили към сомския,че чашката на сутиена му е с размер ”С”! :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Troli Rapala написа:,а пък ти трябва да отвикнаеш от навика да хващаш с ръка линията със сома,щот тая схема не работи с Големите!
Тролка, тая забележка я приемам...... Два сома голями вече се пробвам да извадя с ръце... И двата ги изгубих, като ония от пясъчник и Дългия щеше да му козирува... :lol: Третия голем само го видех до лодката -неможах и да посегна. :roll:

Тролка, ма ония Красивия много хитър :D :lol:
иска Тролчо с него, евентоално ако хванем голем сом-да може да вика вие бихте Тролчо не мен... :D :drinkers:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Troli Rapala написа:
toci23 написа:Тролка, дългия го остави... :D :drinkers:
Не ми дреме за тоа,ма треа да ги съберем тричките съкровища другата година,дъ видим дъл ще се погодят? :roll: :drinkers: А нас,сомове ни яли! :mrgreen: :drinkers:
Ние хубаво ще ги съберем децата, ма ония къ ша го траем...... Кат постоянно ша ни праща в,, ИЗГУБЕНИ БИТКИ,, нема да се трае тоя надутия.... :D
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

toci23 написа:.......ма ония къ ша го траем...... Кат постоянно ша ни праща в,, ИЗГУБЕНИ БИТКИ,, :D
"ОТ ЗАГУБЕНИ ХОРА" ...... Добро утро :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

toci23 написа:като ония от пясъчник и Дългия щеше да му козирува.... :D :drinkers:
Ти видя ли го или просто правиш ДОСТА смели неразумни предположения в следствие на уплах :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

KRASSI написа: Ти видя ли го или просто правиш ДОСТА смели неразумни предположения в следствие на уплах :lol: :lol: :lol:
Не само го видях, ами го държах час и половина до лодката за кратуната -и махам некой от мойте да дойде да донесе канджа да го вадим, щото беше малко по голям от уфомката..... Питай Лъчо от Пловдив, те дойдоха от другия край на язовира с лодка с мотор да помогнат, но пристигнаха късно... :D
Една седмица след това, имах лодка мотор и здрава канджа... :lol:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

toci23 написа: Не само го видях, ами го държах час и половина до лодката за кратуната :lol:
За час и половина не можа да го вържеш ли :lol: :lol: кат ви каам кви пуканки сте ..... ша ва опукам :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

KRASSI написа:
toci23 написа: Не само го видях, ами го държах час и половина до лодката за кратуната :lol:
За час и половина не можа да го вържеш ли :lol: :lol: кат ви каам кви пуканки сте ..... ша ва опукам :lol: :lol: :lol:
Не знаете случката г-н Генерал, така че не коментирайте... :D
За сом знаем че ще ме отупате... защото дълго време ги ловите, аз ловим 25 години мирни риби... трофейни-генералски...... що не се пробвате там да ме отупате... :wink:
Ся се учим в сомския :D така че не се пънете на новобранците..... И вашия ред ще дойде-надявам се... Някой ден. :lol:
Доста кУрифей вече плакаха....

https://youtu.be/hiTD4cExoUc
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от KRASSI »

toci23 написа:
KRASSI написа:За час и половина не можа да го вържеш ли :lol: :lol: :lol:
Не знаете случката г-н Генерал, така че не коментирайте... :D
Не коментирам ... зададох ти въпрос и очаквах отговор. С теб най-малко се меря. Явно не си разбрал правилно за музата. Колкото да НЕ ловиш и колкото МНОГО и големи да ловиш хора като теб НИКОГА не могат да ми бъдат муза а само да ме радват :wink:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

KRASSI написа: Не коментирам ... зададох ти въпрос и очаквах отговор. С теб най-малко се меря. Явно не си разбрал правилно за музата. Колкото да НЕ ловиш и колкото МНОГО и големи да ловиш хора като теб НИКОГА не могат да ми бъдат муза а само да ме радват :wink:
Аз видях два въпроса, и отговорих.. :D за музата ся видях.... няма проблем.... Правилно разбрах... :wink:
Краси, тоя сом от Пясъчник, ни турмози цяла седмица, не ни удряше на въдиците а ги закачаше по дъното-защото влачеше с него безброй скъсани куки хранимки една малка шамандурка и какви ли не боклуци... Когато за пореден път се оплете в две от мойте шаранджийски въдици, аз влязох с уфимката, сома беше с отворена уста и неможеше да я затвори, отлатан в много най-различни линии и корди комбайни, беше почти удошен.. Затова и се пробвах да го вадя, като го хванах, той се опитваше да плува и да бяга но нямаше сила.. После вече исках да го пусна но не можех, защото се опитах да изтежа линиите и въжетата да изчистя около главата му, и като даде газ на долу, се озоваха две куки забити в мен и две куки в уфимката... :lol: бачи Митко Чекела беше на бивак до мен, и видя всичко но не пожела да помогне, а Лъчо са гледали рибата от дрогата страна на язовира, аз по средата, и запалили лодката и и тръгнаха но докто дойдоха вече беше покъсал всичко и замина...
После наслагаха тежки камани с шамандури и сезсл, из целия район белким мине и закачи тях с боклуците които влачеше, но аз си зсминах за Варна и не знам какво е станало, и дали е жива тая риба.... :D
Те така смених шаранджийството с риболов на сом от лодка.... :wink:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”