Риболов на яз.Овчарица

Модератор: sapuna

denkataribarche123
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Фев 06, 2019 10:25 pm

Риболов на яз.Овчарица

Мнение от denkataribarche123 »

Здравейте в идната събота ми предстои излет на язовир Овчарица. Та мястото, което избрахме е до пожарната какъв риболов има сега там мисля да подготвя един трипод с дънарки (3бр.) и отделно ваглер или слайдер. Бяха ми споменали, че има доста силно течение, а и ми е за първи път да ходя там. Основата ми цел е шаран или амур, а на мача каракуда. Каквато информация имате ще се радвам да ми я споделите. Също ми казаха, че има доста закачки, което означава, че ще сложа ледкор и оловото ще е със сейфти клипс, който се отваря при закачка, но ми казаха да слагам олова от сорта на 200-250-300гр., което при мен няма как да стане, защото съм до 150гр. Та кажете и нещо за стръвта, която е най-удачна там. Благодаря !
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Риболов на яз.Овчарица

Мнение от antivik »

С този трипод 3 броя дънарки+1 ваглер или слайдер не излизаш ли малко над разрешения брой сопи...?!?
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
denkataribarche123
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Фев 06, 2019 10:25 pm

Re: Риболов на яз.Овчарица

Мнение от denkataribarche123 »

2 човека сме по 3 въдици. Имаме право на 6. Не разбирам, защо не давате някаква информация, а вие кеф да си чешете езиците и да се дразните, като не знаете не пишете и до там!
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Риболов на яз.Овчарица

Мнение от antivik »

Ами аз не давам информация защото не знам нищо за този водоем и за дереджето в момента, но пък съм добре запознат със законовите разпоредби, значи излиза, че в питането информацията е малко. От къде може да знае, всеки 1 четящ, че сте 2-3-5....100 човека..., че да пресметне броя въдици/човек...?
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
MITKOY
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 368
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 4:26 pm
Местоположение: Ст. Загора

Re: Риболов на яз.Овчарица

Мнение от MITKOY »

Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”