Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Днес в Сорбоната обсъждахме вашия стремеж с Краси да бъдете с магарешка потенция
Тролка ..... Краси започна от нищото. Искаше да разучи сомовете и започна от буква А. Скъса си задника и мина през цялата азбука сам и стигна до буква Я. Стигнеш ли до Я другото идва само. Когато хванах 112ката не знаех , че най-големия преди това е 102.5кг. - Тапета ме светна. Та не се опитвай да научиш директно Я.
Не се опитвай да си най-големия. Не се опитвай да си Генерал а да уловиш най-големия.
Аз още не съм успял да го направя но се опитвам да ти помогна на теб да го направиш.
Опазил ме Господ ако това се случи :lol: :lol: :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Краско,що се хабиш да редиш на Френския неща, дето сам не знае за кво са :lol: и изобщо дали знае защо е на тоя свят :roll: :mrgreen:освен да нагрубява и да пише тъпотий,нищо смислено от постовете му, някой е прочел.....
пп. пък си мисли че е много актуален и интересен :lol: на такива у наше село им викат....забравих,но под чешмата имам една лейка и като е празна и викат,че била куха :lol: :lol: :lol: та някой да се сещат докъде я докараха :mrgreen:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Просто ..... хъммм.... хич не е просто.
Не съм човек дето се предава. Човек съм дето може САМО да загуби . Най-добрия приятел съм но и най-големия враг. Винаги съм на страната на губещия, защото в днешно време той е правия - но е и губещата позиция . Винаги съм последния на опашката. Но имам сили да продължа...... и те няма да свършат НИКОГА. :!: :!: :!:
Колкото повече губя - толкова по-силен се изправям.
Тоест ..........така или иначе ще спечеля :drinkers:
В ТОЗИ - ИЛИ В ДРУГИЯ ЖИВОТ И НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ СПРЕ ...... В ТОЗИ ИЛИ В ДРУГИЯ ЖИВОТ :D
Последно промяна от KRASSI на Нед Май 12, 2019 10:24 pm, променено общо 5 пъти.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

как ша му помогнеш ,кат не ползваш денсери :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Don4o_62 написа: :lol: на такива у наше село им викат....забравих,но под чешмата имам една лейка и като е празна и викат,че била куха :lol: :lol: :lol: та някой да се сещат докъде я докараха :mrgreen:
То у ващо село се задвижват и космическите процеси в галактическото пространство! :mrgreen: :drinkers: Ще си подам документи за одобрение и членство ,иначе нема сми да ода за сом! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:как ша му помогнеш ,кат не ползваш денсери :lol:
На тия простотии им викат Руски телефон! :mrgreen: :drinkers: Вие на себе си не можете да помогнете,па сте тръгнали Свето да изправите! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
Troli Rapala написа:Днес в Сорбоната обсъждахме вашия стремеж с Краси да бъдете с магарешка потенция
Тролка ..... Краси започна от нищото. Искаше да разучи сомовете и започна от буква А. Скъса си задника и мина през цялата азбука сам и стигна до буква Я. Стигнеш ли до Я другото идва само. Когато хванах 112ката не знаех , че най-големия преди това е 102.5кг. - Тапета ме светна. Та не се опитвай да научиш директно Я.
Не се опитвай да си най-големия. Не се опитвай да си Генерал а да уловиш най-големия.
Аз още не съм успял да го направя но се опитвам да ти помогна на теб да го направиш.
Опазил ме Господ ако това се случи :lol: :lol: :drinkers:
Къде те чукам,къде се пукаш? :mrgreen: :roll: Първо се научете да се изразявате кратко,точно или ясно,а после и да схванете кое-какво съм писал за да стане нормална комуникацията! :wink: :drinkers: "Не си успял",пък ще ми помагаш "да успея"? :roll: :rolleyes: Ти с тоя маниер ша мъ оправиш зъ 800дни,та я оди у лево и кандидатствай за политик,че бая селянчета ще ти вържат на вербалното кльонкане! :mrgreen: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Troli Rapala написа:
bai mile1 написа:как ша му помогнеш ,кат не ползваш денсери :lol:
На тия простотии им викат Руски телефон! :mrgreen: :drinkers: Вие на себе си не можете да помогнете,па сте тръгнали Свето да изправите! :mrgreen: :drinkers:
Брейййй,ма ти голям европеец си станал :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Не се опитвай да си най-големия. Не се опитвай да си Генерал
Много обичаш да приписваш своите стремежи на другите! :wink: :drinkers: Аз съм Генерал по кръв,та повече не ми требва! :wink: :drinkers: "Най-голям" е клише и не струва пукната пара! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Аз още не съм успял да го направя но се опитвам да ти помогна на теб да го направиш.
Опазил ме Господ ако това се случи :lol: :lol: :drinkers:
По Божиите дела не знам дали си компетентен,но определено си докоснат през 2007-ма,според моето скромно мнение! :wink: :drinkers: Не е редно обаче Сега да Го подвеждаш и лицемерно уж да ми помагаш външно,а отвътре да те яде завистта! :wink: :drinkers: Ако ти е проблем,ще спра да търся Голем сом за да не те нараня вътрешно при евентуален успех,Дай Боже! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:
Troli Rapala написа:
bai mile1 написа:как ша му помогнеш ,кат не ползваш денсери :lol:
На тия простотии им викат Руски телефон! :mrgreen: :drinkers: Вие на себе си не можете да помогнете,па сте тръгнали Свето да изправите! :mrgreen: :drinkers:
Брейййй,ма ти голям европеец си станал :lol:
С помагането не е редно да се спекулира или парадира,кой на кого и защо,а всеки решава според морала и доколкото вярва! :wink: :drinkers: На тази тема съм Железен и вдъхнових дори Краси,който си изпусна душата за Ицо! :wink: :drinkers: Да не връщам кога точно и в тази тема!Та Троли Винаги печели,но на друго ниво с няколко хода напред! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Според новата философска доктрина,която създадох за Двете положителни Нули,никой и нищо не се губи,а Земята е във Вечен режим на Безкрайно Саморециклиране! :mrgreen: :drinkers: Та споко,няма печелещи и губещи! :wink: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Двете положителни Нули,никой и нищо не се губи,а Земята е във вечен
Не,че искам да умаловажа твоята теория ама Ломоносов доста преди тебе го казва същото :lol: И смятам ,че той е значително по достоверен от тебе :lol: Ама не защото е руснак :wink: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Don4o_62 написа:под чешмата имам една лейка и като е празна и викат,че била куха :lol: :lol: :lol: та някой да се сещат докъде я докараха :mrgreen:
Чичо Дончо,нещо си се хипнотизирал на сън,щот куха или празна лейка е капан за мишки! :wink: :drinkers: Лейката винаги е пълна с едно или друго,туй га запомни от Троли! :wink: :drinkers: Въздуха ако го имаш за нищо,що умните ора правят кинти от него? :roll: :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

bai mile1 написа:той е значително по достоверен от тебе :lol: Ама не защото е руснак :wink: :drinkers:
Колко точно е "по-достоверен",ако Троли е руснак? :roll: :mrgreen: Троли може да изпари облак с поглед и ще ви го демонстрирам на избраните! :wink: :drinkers:
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”