БОЛАТА 2019

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
SANTIMIR
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 5:12 am
Местоположение: варна

БОЛАТА 2019

Мнение от SANTIMIR »

Здравейте , ще имаме ли възможност тази година да си пускаме лодките от БОЛАТА?
Ходих в неделя всичко е почистено ,няма ги онези бараки . :fishing11:
Nikolay Dimov73ooo
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 12, 2018 4:33 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Nikolay Dimov73ooo »

SANTIMIR написа:Здравейте , ще имаме ли възможност тази година да си пускаме лодките от БОЛАТА?
Ходих в неделя всичко е почистено ,няма ги онези бараки . :fishing11:
Когато започне сезона ще стане ясно. Ако не можем да влизаме от там не знам откъде. Нека по запознатите да дадат информация.
митев75
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 7:45 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от митев75 »

Инфо от втора ръка,(приближен до кмета на Българево) ЗАСЕГА НЯМА НИКАКВИ ОГРАНИЧЕНИЯ
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от nabor4eto »

[/quote]
Ако не можем да влизаме от там не знам откъде. Нека по запознатите да дадат информация.[/quote]

Ако забранят достъпа до Болата, което се надявам да не стане, единственото най-близко място от където може да се пуснат лодки е Каварна
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от El Pescador »

никой не може да забрани достъпа до Болата ,евентуално концесия и ще се заплаща ,но дори и концесия да има ,ще трябва да има колко си там процента за свободен достъп !!!!
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Аватар
fishermann2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Апр 24, 2013 10:34 am
Местоположение: Добрич

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от fishermann2 »

Проблеми занапред със сигурност ще има.Такъв наплив от хора и коли през активния сезон, неминуемо води до проблеми.Като се има предвид и актовете които отнесоха колегите за спиране на пясъка за миналия сезон ...., не ми се мисли.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от El Pescador »

то донякъде трябва да има и проблем ,тоест ,контрол ,то там си е абсолютен погром !!!!Да не забравяме и разбитите коли ,трябва да има някъв ред ,за екологията пък да не говорим,навсякъде боклуци и смърди на пикоч !!Българинът най-добре разбира като му бръкнат в джоба !!!
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Nikolay Dimov73ooo
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 12, 2018 4:33 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Nikolay Dimov73ooo »

Затова трябва да се търси алтернатива. А пред носа е рибата. Най близо е Каварна. Няма държавна политика за нищо камоли за риболовно хоби. Обикалям по света и като гледам как за всичко са помислили, а при нас само глупости ми става много болно. Не са нужни много средства за две плочи който да влизат в морето и калдаръмен плац. Но няма кой.
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Ribar »

Какъв е варианта да не спираш на пясъка там? Не се заяждам, питам, ходил съм веднъж и не видях къде може да се спре, освен на пясъка.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от nabor4eto »

Ribar написа:Какъв е варианта да не спираш на пясъка там? Не се заяждам, питам, ходил съм веднъж и не видях къде може да се спре, освен на пясъка.
Според мен няма такъв вариант...може би трябва да се обособи зона за плажуващи и за колесари
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от rikitikitavi »

Като лепнат паркинга горе на платото и ще се разрешат проблемите на всички плажуващи. На нас ще ни остане варианта да се спасяваме от друго място.
За в момента закона забранява да се минава по пясъка с кола. Което прави от болата един разбит слип за всички колеги. А проверки ще има.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от nabor4eto »

[quote="rikitikitavi"]Като лепнат паркинга горе на платото и ще се разрешат проблемите на всички плажуващи. На нас ще ни остане варианта да се спасяваме от друго място
.[/quote

Дано не си прав, макар да знам, че това рано или късно ще се случи...просто няма друго място за паркинг освен горе, а там е крайно неудобно да оставиш кола и колесар
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
Аватар
fishermann2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Апр 24, 2013 10:34 am
Местоположение: Добрич

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от fishermann2 »

И от Каварна да се влиза,кметицата или агентите и като се разбере,че има наплив и хоп такса и там.То поне човешки условия да ти предложат,таксата ще я преглътнем.
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от nabor4eto »

Сигурно много от колегите, които влизат от Болата знаят, че на север срещу Русалка, т.е малко след нея , се вижда от водата , че има лодкостоянка...има и далян, който се ползва от тея същите рибари, но това съм го виждал единствено от морето. Как се стига до дам по брега и дали е възможно да се пусне лодка на вода от там т.е да ли има слип , не знам.....ако някой от колегите знае нещо по въпроса , нека пише по въпроса
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от rikitikitavi »

През русалка с кола няма ни огрее. Път има ама не е за обикновенните хора.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”