Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

И така,всички обичат Краси! :wink: :drinkers: Това е крайния резултат за тази вечер! :wink: :drinkers: Аз съм доволен,га има любов! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

robber_79 написа:Не съм прочел някъде да парадира че ,е най-великия сомаджия или нещо от сорта.
Cheers !
Най-великия сомаджия е заета позиция вече от едно Слънце :D нищо че най-голямото фанато от него нещо са на коча мъдете :lol: :lol: :lol:
Ма го тва не е важно :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от robber_79 »

Troli Rapala написа:И така,всички обичат Краси! :wink: :drinkers: Това е крайния резултат за тази вечер! :wink: :drinkers: Аз съм доволен,га има любов! :wink: :drinkers:
:drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа: Ти си разбираш от тролинга, и на теб съм симпатизант :lol: :lol: Какво имаш в предвид с телето и стадото ? Не познавам никой от пишещите в темата ли4но..и се извинявам ако съм засегнал някой по един или друг на4ин. :oops:
Моя призив е да не изпадаме в обожествяване на успехите на някой,а всеки да отстоява себе си независимо от килата на рибата,които не зависят от нас а от нещо свише,да не споменавам имена! :wink: :drinkers: Колкото и да ви ям,уважавам всеки с неговите си уникалност и,щот ако всеки е Теле или Краси ще е баси скуката! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа:
robber_79 написа:Не съм прочел някъде да парадира че ,е най-великия сомаджия или нещо от сорта.
Cheers !
Най-великия сомаджия е заета позиция вече от едно Слънце :D нищо че най-голямото фанато от него нещо са на коча мъдете :lol: :lol: :lol:
Ма го тва не е важно :lol: :lol: :lol:
Не го оспорвам,но усещам страх да не залезе Слънцето с помощта на Троли и просто се възползвам! :finga: :drinkers: На Пясъка никой не е чувал за Краси-112,а Троли е от Добрите Играчи,да си знаеш фактите! :wink: :drinkers: Не си бит,щот ще ти е жална физиономията и Емпатията ми е 112тона на кубичен милиметър! :wink: :drinkers:
Последно промяна от Troli Rapala на Сря Май 15, 2019 10:52 pm, променено общо 1 път.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

robber_79 написа: Какво имаш в предвид с телето и стадото ?
Телето е Тапета и последователите му,та нещата са дълбоки и с история в която не си запознат! :wink: :drinkers: Хората които са следели през годините от 2005-та насам схващат за какво се ядеме,но за новите е мистика! :wink: :drinkers: Нещо като твърде лично или истината срещу лъжата! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:На Пясъка никой не е чувал за Краси-112,а Троли е от Добрите Играчи,
Тролка... някой хора не държат да са известни .... особено фалшиво известни и самоопределени като такива.
Като си от добрите и известни играчи дай да видим кво си фанал на Пясъка???
Да знаем с кво си известен .... с риби или с безриби :lol: :lol: :lol:
После аз ще ти покажа с кво съм безизвестен от там :lol: :lol: :lol: за да разбереш колко тона ИЗВЕСТЕН ВЪЗДУХ под налягане си на квадратен милиметър :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от robber_79 »

Troli Rapala написа:
robber_79 написа: Какво имаш в предвид с телето и стадото ?
Телето е Тапета и последователите му,та нещата са дълбоки и с история в която не си запознат! :wink: :drinkers: Хората които са следели през годините от 2005-та насам схващат за какво се ядеме,но за новите е мистика! :wink: :drinkers: Нещо като твърде лично или истината срещу лъжата! :wink: :drinkers:
Преди, ви е било по -лесно качени в лодките. Сега тролингистите и сомаджиите, са в пъти повече.Аз имам от 2013, и правя не повече от 10 влизания на година. Сефтето беше с над 20 бели риби.Имам някое друго капо, но като цяло съм доволен.. :))
Емо го зная ,преди доста време бях питал нещо, и в отговор.. ми предложи да купя някакви воблери от него. :D
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

robber_79 написа:Емо го зная ,преди доста време бях питал нещо, и в отговор.. ми предложи да купя някакви воблери от него. :D
E ..... това е една от силните му страни :D
Ако беше питал преди години Тролката за хигиена - щеше да ти предложи пералня :D
Ма единия бил Теле а другия Бога Слънце :drinkers:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Голям сом нямам от Пясъка и не ми е удрял повече от 9-ка,но пък всите са на тролинг! :oops: :drinkers: Кльонкал съм веднъж-вечер за 2-3часа,преди да се разбере че играта е през деня!От онзи период преди 2007-ма си напред с материала,но сега щъ смачкам в директен двубой къде те фанем,вервай ми! :mrgreen: :drinkers: Май ще се пресечем на Камилския,точно дет си силен! :wink: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Голям сом нямам от Пясъка и не ми е удрял повече от 9-ка,но пък всите са на тролинг! :oops: :drinkers:
Ти голям сом не от Пясъчник ами и от Марс нямаш - тва ми е ясно :D
Аз имам повече и по-големи сомове само от Пясъчник отколкото ти от всички язовири.
Та много ми е интересно с кво си толко известен там :?: не за друго ма да знам кво да напиша под паметника на такова неповторимо величие :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

не за друго ма да знам кво да напиша под паметника на такова неповторимо величие :lol: :lol: :lol:[/quote]
За цвета на мрамора трябва да се разбереш с мене,не за друго ами дане се дублираме :lol: Щот и аз ша му строя паметник на Тича :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Дойде,прасна те и избега е подходящо,може и на латински! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

KRASSI написа: Аз имам повече и по-големи сомове само от Пясъчник отколкото ти от всички язовири.
Тая вечер ще спиш спокойно! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:
KRASSI написа: Аз имам повече и по-големи сомове само от Пясъчник отколкото ти от всички язовири.
Тая вечер ще спиш спокойно! :mrgreen: :drinkers:
По принцип си спя спокойно щот нито се меря с някой еле пък с теб и щот нямам претенции за известен. Тук ако ОЩЕ не си забелязал сме само халхабер сомаджии. И ТИ НЕ СИ И НАЙ-МАЛКОТО ИЗКЛЮЧЕНИЕ .... ЗА ОГРОМНО ТВОЕ СЪЖАЛЕНИЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :drinkers:
Ай .... че впрягам Росинанте за битка с Мелницата и НИКОГА няма да предам, нито себе си, нито това в което вярвам :drinkers:
Онзи горе ме докосна , но САМО защото каквото и да ми се случи и каквото и да ми костваше не спрях да протягам ръка към звездите
 "За пореден път аз влизам в бой.
Последният истински, сега предстои.
За ден като този живей...
За ден като този... умри."
Последно промяна от KRASSI на Чет Май 16, 2019 7:47 pm, променено общо 4 пъти.
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”