Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Дончо,ама ти голям пенкилер си бил :lol: шарани сомове то страшна работа :lol: чета в оная преходната тема :lol: как им обясняваш за шараноулова :lol: ам кат си ербап обясни и на Ицо белким та надмини в тоя риболов :wink: щот оня от мацоКурово ясен той се фаща и се големи :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Нашите шарани ядът риба ла, питайте Аксел, ама въпроса ми е с кво още да накапим рибата осван с узаки... :lol:
там царевица не са видяли от 100 години, като я видат махнат с опашката бегом далече от карабалъците... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

bai mile1 написа:Дончо,ама ти голям пенкилер си бил :lol: шарани сомове то страшна работа :lol: чета в оная преходната тема :lol: как им обясняваш за шараноулова :lol: ам кат си ербап обясни и на Ицо белким та надмини в тоя риболов :wink: щот оня от мацоКурово ясен той се фаща и се големи :lol: :lol:
оня мацакурковия винаги е бегал пред мен :D пък на Ристя кво да кажем,нито се води нито слуша,това се казва под смокиньовата сянка на Камилската юрта на 1 ичкия много раз :D тогава всичко се казва и показва,даже и с вързани ръце :lol:
и бай Миля,къде видя там да казвам, как се ловят шарани,многооо :D само показвам :lol: и нищо не казвам :mrgreen: някой на времето да не ми е казвал или показвал :wink: докато научих шараните да ми лапат :lol: ,колко спах по хендеците над Камилския едно време и лисиците ми опикаваха багажа вечер,чат пат и мен :lol: :lol: :lol: та не е така лесно като от тук, да се фатят големи риби :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Ти като един нашенец, ще ти кажа ама една мастчка поръчай ми с едно сладоледче, така 5 пъти и накрая ми казва, айде утре ще ти кажа стръвта, че вече не я помня..... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

Ристя,забранявам ти след залез да пишеш, иначе не стръв, а само боза със сламка ще видиш от мен :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Днес ми се обади един сомаджи и ми каза, че не дава сома нящо....хмъъ... :roll: , питам го на царевица не ще ли.... :lol: , казва ми, кажи му на тоя Донча, че на пуканки шарана се пукал яката. :lol: ..като петела му пълнен с булгур.... :lol: :lol: Та те пита, кога го пълниш с булгура, преди захранката или след нея... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

yco написа:Днес ми се обади един сомаджи и ми каза, че не дава сома нящо....хмъъ... :roll: :
Сега се хранят Инормансите и за това не дава,дребните са се покрили и чекат да мине бурята! :wink: Август е тегаво,но за някои може да се окаже Голем ...! :wink: :drinkers: Мисля и аз дъ съ пробвам и с Кльонка,че го забравих миналия път!На Милко му дойде Огромния през Август! :wink: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Е...Троли го изкара гол и голем чирпанки, брей позна... :D :lol: в момента го точат язовира яко, като очакват дъждове и всичката риба спи, аз отлагам малко до ясен край..., както казват японците... :wink: , нали бай Миля.. :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Ясен ша е края,ама кога ша дойди и от къде :roll: освен ако не е от Ясенково(село в Шуменски окръг) :lol: Тролка дърпай шад рапите и не са напъвай на клъона :lol: Там са силни други от .....Курово :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
тони котев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:10 am

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от тони котев »

[/quote]Troli Rapala"][
Сега се хранят Инормансите и за това не дава,дребните са се покрили и чекат да мине бурята! :wink: Август е тегаво,но за някои може да се окаже Голем ..[quote]
На любимият ти шадрап, кафявия
Изображение
Нямах много време за риболов , но все пак успях да се разпиша. Има ти дребниците, ама време няма!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

тони котев написа: Нямах много време за риболов , но все пак успях да се разпиша. Има ти дребниците, ама време няма!
Като се разпише човек и му е по-леко на душата! :wink: :drinkers: Преди дребаците бяха 3-6кила,а сега са 1-3кила,което означава бум в популацията? :roll: :drinkers:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

yco написа:Днес ми се обади един сомаджи и ми каза, че не дава сома нящо....хмъъ... :roll: , питам го на царевица не ще ли.... :lol: , казва ми, кажи му на Донча
Христакис,приятелю,ти да видиш кво стана :roll: ...поръчах на един познат да ми фани 10 - 15 каракудки за стръв,щото сметах да бегам над Камилския тия дни, да ръгам клечки :D нямаше ме в града 2 дена и моя човек ми се обажда и вика,донесох ти стръв,викам сина е там,пускай ги в мифката с вода,аз се връщам след 2 - 3 ч. и да се върнах.....оле мале :roll:
Photo-0208.jpg
шмиргела разбрал,че трябвало по големи,та напаткал големи караконджули :lol: чудих кво да ги прайм....
и на комшийките по махалата,то радост,то чудо :D но вече сам ще си хващам стръв :D :lol:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

Дончай оглу, тази марка каракуд си екстра... :mrgreen: питай Краси, ако не вериш, ако искаш да трампим за по дребаци след 15 дена, ама гледай да им са пораснали мустаци.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Дончо,стига си снимал тез каракуди,ами земай балдъзата и да та води в Гърция на риболов,на нащо море ша си изхарчи печалбата на халост само :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

ей сомове няма ама шарани дал бог
Прикачени файлове
CDC2F628-648D-4EA5-9ED5-A61C6A88EDB0.png
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”