Разкази за сома от Камилската долина

Модератор: bobopeli

Заключено
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

yco написа::lol:

това са стършели бе, ама твоя е дребен, при мене съм виждал стършел да се сблъска с лястовичка и лястовичката на тикмета пада на земята..... :lol: имам ги на корем, ако те ужили във вратъ или по главата си поминак.. :lol: .., ако те нажилят няколко ставаш фараон.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Начиии тукашните са като ОТРта и залагам една гилза кайсиева :wink: ама от 152та ,че тукашните са кат оня сом,на оня 112ия :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от nkolev66 »

bai mile1 написа:.........По чукарите около яз Камчия гледам бариери сложили по гордките пътища и табели Часна Собственост и камери по дърветата накичили в гората :shock: Горските обикалят да пишат актове ако закачиш капани или мрежи.Чувам,че втория по ранг брако слдд Даракчията са е преместил там ,не за друго ами да бачка на спокойствие,явно собственистта е вече само частна :lol: общината са е оттеглила :lol:
Около язовира са обособени поне две ловни стопанства и мисля, че не са точно частни (ама като не съм сигурен?). Точно тия слагат бариери и камери, а освен това се изживяват и като собственици на язовира донякъде.
Има и по-лошо, до яз. Ясна поляна - ловно стопанство, в което се е настанил, кой??? - познахте, "козела" :shock: . А сега да питам, какво ще стане с язовира :?: ?
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

.... хареса ми последното изречение.... :lol: , а изказването е през 2016... :wink:
Проектът е за един милион лева. Ако Европа го финансира, още догодина увеселителното корабче ще потегли от кея.... :lol:
Нещо много бавно се движи корабчето от Европа... :lol:
1 милион за две пейки, 2 хим. тоалетни, едно барбекю и един тенеке хангар, път до никъде, няма обръщало и няма паркинг....браво.

https://news.bg/regions/obshtina-shte-s ... vgrad.html
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Който има проблеми с Козлите,да не оди на лов! :wink: :drinkers: Но пък ако познава Краси,ще ловува на воля! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

yco написа:
yco написа::lol:

това са стършели бе, ама твоя е дребен, при мене съм виждал стършел да се сблъска с лястовичка и лястовичката на тикмета пада на земята..... :lol: имам ги на корем, ако те ужили във вратъ или по главата си поминак.. :lol: .., ако те нажилят няколко ставаш фараон.... :lol:
с тия стършели внимавайте като пиете бира от кенче,че бирата е като магнит за тях,влиза за секунди вътре,не може да излезе и като пийни човек....в гърлото,жили те и до там,един на Копринка това стана но го жилна по езика и му виках дай да те карам болница да не се подуеш вътре и не можеш да дишаш,но изчака и постоянно пиеше по няколко глътки ракия,вика бивш пчелар съм и ракията неутрализира отровата,та внимавайте с кенчетата като са отворени,няма майтап тук
Краско точно е казал къде е плажа и Ристя с попътен вятър за 20 мин. е там,после чака обратния и пак на дола за 20 мин. :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Който има проблеми с Козлите,да не оди на лов! :wink: :drinkers: Но пък ако познава Краси,ще ловува на воля! :mrgreen: :drinkers:
Аз ловя в района на Бай Ристя .... па той ми е дал доживотно позволително стига мойто Росинанте да се представя за камила ...... е това ще прави тия дни :finga:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

На тескерето удрям пармака срещу една гилза.... :wink: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

но го жилна по езика и му виках дай да те карам болница да не се подуеш вътре и не можеш да дишаш,но изчака и постоянно пиеше по няколко глътки ракия,вика бивш пчелар съм и ракията неутрализира отровата
Дончо сигурен съм,че Ицо без да е бил пчелар и без да е жилен пие ракия по на често билям :lol: еле ако е Филибейска :lol: :drinkers:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Папуняци,загорел съм за Голем сом,та некой ако се похвали или съ изребчи шъ ви почвам с Рекордите! :twisted: :drinkers: Баси и темата е без сомове,все едно сте чекиджии! :mrgreen: :axe: :drinkers:
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от bai mile1 »

Troli Rapala написа:Папуняци,загорел съм за Голем сом,та некой ако се похвали или съ изребчи шъ ви почвам с Рекордите! :twisted: :drinkers: Баси и темата е без сомове,все едно сте чекиджии! :mrgreen: :axe: :drinkers:
Тролка аз само боклуци чистя
6A35AC95-9134-444A-B9FE-9AA7171FB3A2.jpeg
6A35AC95-9134-444A-B9FE-9AA7171FB3A2.jpeg (116.79 KiB) Преглеждано 1287 пъти
. Даже и въдици не взимах само барбекюто.То сомове има кой да лови :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Don4o_62 »

бай Миле,покажи и кажи колко изкара.....за ракията става въпрос,другото го знаем :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от Troli Rapala »

Евала Миле,доброто се отплаща с Хубав сом! :wink: :drinkers: Вече си урочасан са убав сом,та и да не го искаш,он шъ ти дойде! :mrgreen: :drinkers:
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от KRASSI »

Troli Rapala написа:Папуняци,загорел съм за Голем сом,та некой ако се похвали или съ изребчи шъ ви почвам с Рекордите! :twisted: :drinkers: Баси и темата е без сомове,все едно сте чекиджии! :mrgreen: :axe: :drinkers:
Щом си загорел за Голем - мажи си задника с вазелин че идва Големийот :finga:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Разкази за сома от Камилската долина

Мнение от yco »

гир, гир, гир... :lol:
казва се вазелинчик, за да стимулира кълването, а с тоя вазелин, няма да ще да вземе стръвта.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Заключено

Обратно към “Риболов на кльонк”